Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt feleségek/férjek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt feleségek/férjek, hogy tudtatok túllépni?

Figyelt kérdés

Hogy sikerült túllépni a megcsaláson?

Nem zavart a tudat, hogy másfelé kezdtek érzései lenni a párodnak? Netán szerelmes lett?

Vagy ha semmilyen érzelem nem lett, akkor a tudat, hogy téged vajon mennyire szeret, ha olyannal csalt meg, aki iránt még csak nem is érez semmit, és ezért tett kockára mindent?


2021. ápr. 17. 21:36
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
80%
Nem lépnék túl rajt, új életet kezdenék nélküle. Ha eddig fajul egy kapcsolat, akkor annak már régen vége. Teljesen mindegy mit hazudik össze, nem tudnék bízni benne.
2021. ápr. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 A kérdező kommentje:
És ha később jössz rá, nem egyből. És őszintén bánja? Mondjuk egy év múlva derül ki? És abban az évben minden remek volt? Szerinted az akkor mind hazugság? Ilyen hosszan nem lehet szerelmet színészkedni szerintem
2021. ápr. 17. 21:45
 3/51 anonim ***** válasza:
90%
Gondolom lebukott és nem ő vallotta be. Teljesen mindegy, engem ne alázzon meg. De ez az én véleményem, a tiéd meg az hogy hagyod hogy hülyére vegyen.
2021. ápr. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 A kérdező kommentje:

Kérlek szépen normálisan válaszoljatok.

Ha valaki őszinte megbánást mutat, és már egy éve nincs a képben a másik, akkor az nem jelent semmit?

Még az sem, hogy ebben az egy évben, szép család voltatok?

2021. ápr. 17. 21:49
 5/51 anonim ***** válasza:
74%
Szép család az amikor a férj félredug. Majd lesz másik is ne aggódj, tapasztalat.
2021. ápr. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 A kérdező kommentje:
De nem volt mással az év alatt. És a viszony fél éves volt. Milyen tapasztalatod van?
2021. ápr. 17. 21:55
 7/51 anonim ***** válasza:
85%
Egyszerűen. Bíróság, válás aztán szabad élet a mai napig is. Nem írom, hogy nem fájt, de a tudat, hogy máshová dugta a farkát aztán meg rám mosolygott, pont elég volt, hogy kiábránduljak belőle egy életre.
2021. ápr. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 A kérdező kommentje:
És nem mesélte el neked, hogy miért tette? Nem szeretett már?
2021. ápr. 17. 21:57
 9/51 anonim ***** válasza:
82%

Egy fél éves kapcsolatban már voltak érzelmek+ belegondoltál már mennyi sunnyogás van mögötte? Hazudozott szervezkedett a hátad mögött.

Valami miatt félre ment és ugyanúgy megteszi simán máskor is, mert elnézed neki.

Kicsit elül, aztán újra lesz valaki mert ilyen.

Te szereted? Félreléptél? Ugye hogy nem. Ha ő szeretett volna akkor nem lépett volna félre és egy fél éves viszony, nem egy egyszeri botlás.

2021. ápr. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 A kérdező kommentje:

Értem, de érzelmek már biztosan nincsenek. Ő zárta le. Eddig nem volt más megcsalás. Ha meg valóban volt némi érzelem, akkor az nem jön mindig. Biztos, hogy nem csalt sorozatosan

Én még nem csaltam meg sosem.


Nem tudom mit hoz a jövő, kérdés, hogy most mi van. Mert rengeteg emlék volt ebben az évben, pláne vírus miatt szorosabb lett a kapcsolatunk.


Nem tudom elhinni, hogy nem szeret, mert minden mozdulata ezt árulja el. És a megbánást.


Volt itt valaki akinek a párja képes volt a szemébe nézni? Volt, hogy azt mondta, hogy szeret és akkor is megcsalt?

2021. ápr. 17. 22:09
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!