Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A parom par napja elmondta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A parom par napja elmondta hogy a kapcsolatunk alatt ket novel volt egyutt,ki hogy,milyen modon emesztene meg ezeket a tenyeket?

Figyelt kérdés
Nem volt szerelmes,erzelmileg nem kotodott,csak oralis dolog tortent mind a kettovel.Mivel tudom hogy az osszes eddigi parjat megcsalta igy tudtam h ez nalam is csak ido kerdese,de nem tudom most hogyan tovabb.fel ev mulva eskuvot es gyereket terveztunk.Illetve tervezunk.Szeretem ot,o is azt mondja h szerelmes belem.Vegyem ugy hogy jobb ha oszinte mintha a hatam mogott csinalna?
2021. ápr. 12. 14:38
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
Abban biztos lehetsz hogy nem viccelt. További sok boldogságot 😂😂😂😂
2021. ápr. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
90%
A saját életedet úgy teszed tönkre ahogy jólesik, de ha egy ilyen embernek gyereket szülsz akkor egy pszichopata szörnyeteg vagy.
2021. ápr. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
Az a baj h szerintem tudja h szeretem :( kerdezte most hogy mennyiben szamitana ha lett volna barmi is,akkor sem szakitanek,max fel napra .. a ket fel kozul az egyik mindig jobban szeret es szerintem o tudja h ebbol a kettobol en vagyok a jobban szereto fel
2021. ápr. 12. 15:57
 24/30 anonim ***** válasza:
100%
Az tuti, mert ő semennyire nem szeret téged. Aki szeret nem viccel ilyennek, de ez tuti nem vicc volt, akiszeret nem szopatja a farkát mással.
2021. ápr. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy jobban szereted, mint ő téged, még lehetne tartásod, és otthagyhatnád. Legalább ne szülnél neki. Mondjuk remélem, hogy csak troll vagy és nincs ennyi buta lábtörlő, illetve gyanúsan megszaporodtak az ilyen jellegű kérdések mostanában.
2021. ápr. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondanám, küldd el melegebb éghajlatra, de ha semmiképpen nem akarod otthagyni, akkor legyen nyitott kapcsolat: te is ahhoz, akihez akarsz, ő is, és nem kell titokban csinálni.
2021. ápr. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%
Jaj én kidobálnám a cuccait az ablakon és záratcserélnék, de persze csak viccből. Nagyon megszívatod magad, ha neki szülsz gyereket. Ott leszel a babával, ő meg majd éli az életét. Szomorú évek várnak rád.
2021. ápr. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%

#23

Akkor mi a kérdés? Tudja, hogy a lábtörlője vagy, bármikor eléfekszel egy törlésre, és még élvezed is. És nyugodtan felírhatod a falra, hogy nem viccelt, és dugás is volt, nemcsak orális szex. Az esküvő után ugyanez lesz, ha csak nem talál addig ígéretesebb puncit.

2021. ápr. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak viccelt ezzel a 2 sz.pással. Nem is 2 volt, és nem is csak sz.pás. Tök vicces szerintem is😂
2021. ápr. 13. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%
Megfogcsalni. Rajtad áll, hogy elviseled e
2021. ápr. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!