Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A parom par napja elmondta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A parom par napja elmondta hogy a kapcsolatunk alatt ket novel volt egyutt,ki hogy,milyen modon emesztene meg ezeket a tenyeket?

Figyelt kérdés
Nem volt szerelmes,erzelmileg nem kotodott,csak oralis dolog tortent mind a kettovel.Mivel tudom hogy az osszes eddigi parjat megcsalta igy tudtam h ez nalam is csak ido kerdese,de nem tudom most hogyan tovabb.fel ev mulva eskuvot es gyereket terveztunk.Illetve tervezunk.Szeretem ot,o is azt mondja h szerelmes belem.Vegyem ugy hogy jobb ha oszinte mintha a hatam mogott csinalna?
2021. ápr. 12. 14:38
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
lol, dehogy! Elmondta legalább, hogy megbánta és hogy többet nem fordul elő? Egyáltalán ne tisztel és garantált, hogy lesz ilyen még. Ha téged nem zavar, akkor hajrá!
2021. ápr. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
84%
Sztem igen, nagyon értékelhető, h őszinte. Szeret téged biztosan, és tisztel is. Ezért, h megmaradjon a jó viszony, vegyetek egy füzetet, és közösen huzzatok a strigulákat.
2021. ápr. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Nem mondott olyat h nem fordul elo tobbet.de nincs tokeletes ember.mindenkinek van hibaja.nem tudom melyik a jobb.ha a hatam mogott csinalja vagy ha oszinte velem
2021. ápr. 12. 14:45
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
vagy esetleg ha másnak más a hibája? Én jobban el tudom viselni a rendetlen vagy a pontatlan embereket, mint a hűtleneket, dehát ez én vagyok.. Ha neked a hűtlenség megbocsátható, hajrá! Még csak meg sem próbál hűséges maradni, nagyon vicces
2021. ápr. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Az elejen biztosan az volt.de rengeteg no veszi korul..keves ffi tudna kitartani ennyi no mellett
2021. ápr. 12. 14:48
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

Ha neked az oké, hogy megcsal akkor nem értem mit akarsz megemészteni. Ha megemésztenivaló van vele akkor téged ez zavar.

Tényleg ilyen példát akarsz a majdani gyerekeid elé állítani, hogy rendben van ha apu időnként félrekúr? Szerinted milyen elcseszett érzelmi világa lesz a gyerekeiteknek? Őket előre sajnálom.

2021. ápr. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
93%
Azért a nők is megérnek egy misét! Relatíve egy idegent lepippantani, aztán mehet mindenki a dolgára... fene a gusztusukat.
2021. ápr. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

A hűség nem a lehetőség hiánya!


Bármelyik férfi kitart amellett, akit igazán szeret.


Szerintem megérdemlitek egymást:) Csak várj, amíg az egyik csaj nem csak szép, de szórakoztató is lesz, aztán oda a kapcsolatotok. Egy szexet követ a másik, elbohóckodnak, nevetgélnek, szexelnek, hopp, dobva is leszel.

2021. ápr. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
dobd ki a ‘csaba! ez meg kerdes?!!
2021. ápr. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Érthető, igen. De akkor mire kellesz te? Fixpunci? És ha hazahoz vmi nyalánkságot a sok nő miatt? És ha lesz olyan, akibe belehabarodik, mert olyan jól sszop, h a tarkojan jött ki a vége? Eldob, mint egy szalvétát. Neki a nő punci, semmi több.
2021. ápr. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!