Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A parom par napja elmondta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A parom par napja elmondta hogy a kapcsolatunk alatt ket novel volt egyutt,ki hogy,milyen modon emesztene meg ezeket a tenyeket?

Figyelt kérdés
Nem volt szerelmes,erzelmileg nem kotodott,csak oralis dolog tortent mind a kettovel.Mivel tudom hogy az osszes eddigi parjat megcsalta igy tudtam h ez nalam is csak ido kerdese,de nem tudom most hogyan tovabb.fel ev mulva eskuvot es gyereket terveztunk.Illetve tervezunk.Szeretem ot,o is azt mondja h szerelmes belem.Vegyem ugy hogy jobb ha oszinte mintha a hatam mogott csinalna?
2021. ápr. 12. 14:38
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben hasonlóan őszinte lennék. Elmondanam neki, h lepippantottam 2 csávót, de csak téged szeretlek szívem. Kíváncsi lennék a pofajara. :DD Meg a tiedre is utána...
2021. ápr. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%

Arra kell, hogy legyen állandó embere, ha valamelyik csajnak nem kell, otthon ott az önbizalomtuning, szeretetteljes légkör, és szerintem a költségekhez is hozzátesz a fix barátnő, amíg a többi csak emészti a pénzt. Gondolom ha gyereket akartok van rendes állásod, megtakarítás, adsz a közösbe.. Ez igazán kényelmes. Lehet gyereke is, mert ilyen embernek nem nagyon akarnak szülni a nők és hát a legtöbb kétszínű. Veled cuki, de a szeretőt nem azzal traktálja, mennyire szép és jófej vagy, hanem egy hárpia, akivel közepes vagy rossz a kapcsolat, elsorolja pár kellemetlen tulajdonságod felnagyítva, hogy mások dugjanak vele megsajnálva őt.


Nekem van ilyen haverom.. HÁREMET tart, csupa lánybarátnő, van egy fix 3 éve, ha tőlem akar valamit, mindig azzal jön, hogy a csaj már egy ideje nem volt nála és amúgy sem bírja a hangját, bezzeg velem milyen jó lenne, hiányzom neki és biztos jókat dugnánk.. Nagyon szánalmas és még szánalmasabb, hogy mennyien bedőlnek neki.:) Nagy játékos. Biztos hogy nem menne át hozzá többet a fix csaj, ha tudná miket mondd a háta mögött róla.

2021. ápr. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha ennyire véded, akkor nincs értelme a mi válaszainknak. Mindnekit csalt eddig. Téged is fog ugyanúgy ahogy eddig. Vagy elfogadod vagy lelepsz
2021. ápr. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
Most rakerdeztem ujra h igaz e amit mondott.azt mondta hogy vicc volt.nem tortent semmi es engem szeret.Ha megkap mindent nem csinal semmit massal...most mar nem tudom h melyik verziot higyjem el
2021. ápr. 12. 15:08
 15/30 anonim ***** válasza:
90%

TROLL!


Ne válaszoljatok neki, ennyire buta nem lehet senki!

2021. ápr. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
Nem vagyok troll.....legyszives ne legyel rosszindulatu..ez most nagyon nem hianyzik nekem
2021. ápr. 12. 15:13
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
Ilyennel nem szokott senki csak úgy viccelni. Szállj magadba, mert ez nagyon szánalmas
2021. ápr. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%
Ó, persze. Házasodjatok össze, de legyen a lagzi legalább 200 fős és 3 millió, mindent persze hitelből, aztán jönnön a CSOK, amihez szülj 3 gyereket, de az sem baj, ha 4 sikerül, hogy aztán megvehessétek mindebből az új építésű 60 milliós 5 szobás családi házat, meg hozzá egy 10 milliós egyterűt, hogy legyen mivel fuvarozni a 3 kölköt. Én így csinálnám.
2021. ápr. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

Mert mi lenne ha igaz?

Ugyse hagynád el.


Onnanstol meg tokmindegy hogy fekrejar vagy nem. Sztem.

2021. ápr. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%

Mivel tudtam hogy az osszes eddigi parjat megcsalta igy tudtam h ez nalam is csak ido kerdese,de nem tudom most hogyan tovabb.fel ev mulva eskuvot es gyereket terveztünk.


Nem volt zsákbamacskát, akkor fogadd el, és azt is hogy ezt bármikor megcsinálja, akkor is amikor majd nagy pocakkal várod otthon és még azon is aggódhatsz hogy mit visz haza neked és a babának. Szóval ha ennyi eszed van akkor szemét húnysz.

Ha meg van benned tartás akkor kivágod.

2021. ápr. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!