Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mennyire gyakoriak lehetnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakoriak lehetnek az ilyen kapcsolatok?

Figyelt kérdés

Nagyon gyakran látom életben és Facebookon, jogy van egy férfi, aki baromi helyes, sportos, magas, erős, határozott, férfias és van egy barátnője.

Mennyire jók ezek a kapcsolatok? Sok ilyen boldog pár van, ahol egy nőnek ilyen kelendő pasi jut?

Vagy esetleg ezek a férfiak általában tartanak több nőt is és gyakori a megcsalás?

Vagy sokszor bajok vannak ezekkel a kapcsolatokkal?


2021. ápr. 9. 13:18
 1/6 anonim ***** válasza:
24%

Van belőlük bőven ilyen. Egyszerűen a csajok egy része tud nyújtani egy olyan többletdolgot, ami miatt megéri csak velük lenni. Tény, hogy nem sok ilyen nő van, de van.

Másrészt meg, ismerek ilyen párokat. Sokkal gyakoribb náluk a nyitott kapcsolat vagy swinger.

2021. ápr. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
99%
Nem sok köze van a külsönek ehez szerintem. Van egy jó barátom, aki tipikus "álom pasi" a nők szemében magas, izmos stb. Már 2 olyan nő is volt, aki megcsalta. Ő nem csalt meg soha senkit. A másik haverom meg közel sem néz ki így, ő meg szarnak csal mindenkit. Szóval külsőnek ehez szerintem nem sok köze van. Nőben is ismerek ilyet. A teltebb nő félre lép amikor csak teheti. A másik akiert sok férfi oda van, ő meg hűséges a barátjához:)
2021. ápr. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%

Külső alapján nem lehet megmondani. A tesóm első férje elég "apukásan" nézett ki, azt mégis megcsalta.


A mostani barátja meg sportos, jóképű srác, ő pedig képes megbecsülni őt. (és szereti tesóm 2 gyerekét is az előző házasságból)

2021. ápr. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Jajj de hülyeség ez :D

Nem felvágásként mondom, de elmesélem a saját sztorimat. Alkatomból kifolyólag magas vagyok, vékony. Szeretek öltözködni, de nem tartom magam jobbnak vagy különlegesebbnek, mint mások. A párom mondta nekem, hogy korábban azért nem mert kezdeményezni, mert egy ilyen lánynak mint én biztos van barátja. Nem, ez egy hülyeség. Lehetsz te topmodell, vagy hajléktalan, egyikből sem következik egyenesen arányosan, hogy neki van párja.

Az, hogy valaki helyes, nem választás kérdése, csak adottság. Lehet azért sportol,mert szereti végezni. A belső dolgok pedig választás kérdése.

Simán lehet egy "ilyen" férfi is hűséges, semmi nem mutat arra, hogy nem kéne annak lennie.

2021. ápr. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
82%
Azért tegyük hozzá azt is, hogy a közösségi oldalakon található fotók nagy része nagyon távol áll a valóságtól.
2021. ápr. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez csakis a nőtől függ. Attól félsz, hogy nem tudnál megtartani egy ilyen pasit? Ha megadsz mindent, nem kell félned hogy elhagy/megcsal.
2021. ápr. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!