Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Akit évekig csalnak, az hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akit évekig csalnak, az hogy teszi túl magát rajta?

Figyelt kérdés
Ha a férj évekig viszonyt folytat egyazon nővel, és saját bevallása szerint is szerette azt a nőt, de a feleséggel marad, azon hogy lehet túllépni? Hosszú házasság, ha velem maradt akkor biztos engem szeret jobban, nem? Bizalom visszaállhat? Kinek mi a tapasztalata...
2021. márc. 13. 22:33
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

#20

#19 vagyok

Mert sok sok ember nem mer,fél,gyáva,minthogy saját magát nézné,hogy neki mi a jó,inkább elnyomja magában,hogy ne bántsa meg a körülötte lévőket,inkább szenved azzal a reménnyel hátha elmulik,de ez nemigen sikerül,ha egy élethelyzet megváltoztatja őt.

2021. márc. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
21. Érdekes, köszönöm. De akkor magának is hazudik? Ez miféle élet?
2021. márc. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

#21vagyok


Rossz.

Ez nem élet és nagyon jól tudja az is aki ebben él,ez nem élet csak lelki gyötrelem

2021. márc. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
23. Te ilyenben voltál?
2021. márc. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Sok emberrel beszélgettek,messengeren vagy élőben. Ne kérdezd miért,de megnyílnak nekem,lehet,mert meghallgatom öket és nem ítélkezek


#21vagyok

2021. márc. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Oh, köszönöm, azt hittem személyes tapasztalat. Nekem vérfagyasztó a gondolata, hogy úgy éljek, színészkedjek mindenkinek. Páromnak egymással, rokonoknak, külvilágnak. Ilyenkor műmosolygunk a kamerába. Csodás
2021. márc. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Igen,a külsőség az nagyon lényeges lett,eltakarja az ürességet,boldogtalanságot. Egy kis mosoly és a külvilág irigyel,és kihúzva magát büszke is rá,miközben szépen lassan mérgezi magát. Facebook tele van ilyen képekkel. Csudi boldog ez az ország,de Hál Istenek vannak azért boldog,igaz "képek"is.
2021. márc. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Én egy ilyen párt ismertem, sosem tudtam eldönteni, hogy most aktuálisan épp boldogok-e, de ezek szerint lehet igazinak látszó egy műmosoly. köszönöm
2021. márc. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!