Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Akit évekig csalnak, az hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akit évekig csalnak, az hogy teszi túl magát rajta?

Figyelt kérdés
Ha a férj évekig viszonyt folytat egyazon nővel, és saját bevallása szerint is szerette azt a nőt, de a feleséggel marad, azon hogy lehet túllépni? Hosszú házasság, ha velem maradt akkor biztos engem szeret jobban, nem? Bizalom visszaállhat? Kinek mi a tapasztalata...
2021. márc. 13. 22:33
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Én csak a saját nevemben tudok nyilatkozni férfiként...mi együtt maradtunk közös döntéssel.. nem én voltam a hunyó ő valott be mindent egy félre értés miatt, ha több éves nem is de hosszú munkahelyi kapcsolata volt ennek kb 8 éve 1989 től vagyunk együtt..."Bizalom visszaállhat??" nem tudom valahogy nem gondolkoztam ezen sosem... inkább elhalt bennem valami... érdektelen lettem nem bosszultam meg ...akkor ki kellett volna lépnem ebből a kapcsolatból azonnal... ha most meg csalna talán még meg is könnyebülnék akkor valami elszekadt ami javíthatatlan számomra...
2021. márc. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Te vagy a feleség, jól sejtem?
2021. márc. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
A kapcsolatfüggőség nagy úr kérdező az önbecsülés teljes hiánya, mazochizmus, álomvilágban élés, életképtelenség, mit szólnak a rokonok, szomszédok, kollégák, stb. mellett.
2021. márc. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

3-as válaszát aranyba kéne önteni.


Egyszerű a képlet. Megcsalnak: ébredj fel, valami nagyon nem stimmelt a kapcsolatodban, és nincs olyan, hogy csak a egyik fél hibás. Ha másért nem, mert évekig nem tűnt fel, hogy a párod hűtlen Márpedig annak vannak jelei. Olyan esetekről nem beszéljünk most, ahol a férj hobbiszinten szed fel nőket, mert ez is egy olyan tuladjonság, ami sokat árul el róla, ergó a feleségnek látnia kellett volna, hogy milyen emberhez is megy hozzá.


Szóval, igen, túlteszem magam. Intelligens ember lévén, még meg is beszélem, hogy tudjam mi volt a hiba. Én is az voltam? Elhidegültünk csak? Sok év alatt más lett a világnézetünk? Nem vonzódunk már?

És miért maradt? Gyerek, anyagiak.

És utána szépen, csendben külön mennénk.


Mert mindegy mi volt az ok, a megcsalás nem megbocsájtható. Szavakkal, tettekkel el lehet hitetni, de a szíved ott megfagy, ezt garantálom.


És hosszú távú szeretőnél, mindig vannak érzelmek. Gondolj bele, te is valamiért megszeretted a párod, nyilván egy érző embernek tartottad. Gondolod, hogy összejár mással és csak tolja le a nadrágját, de soha nem fog többet megtudni a másikról? Gondolod idővel akkor is eljárna ugyanahhoz, ha emberileg megveti? Nem. Szépen lassan megismerik egymást. És a vágy, miatt, ami igen erős, hiszen mindent kockáztat érte, megjelennek az érzelmek. Tedd össze: szexuális vágy + és barátság = szerelem.

Sajnos ez így megy.


El kell engedni, és magunknak is esélyt adni a boldogságra. Egy dolgot nem szabad, a gyűlöletet továbbgörgetni.


És merem remélni, hogy nem te vagy az a kérdező, aki ezredjére kérdi, hogy a megcsalások után le fog-e állni a párja, mert akkor itt az ideje, hogy keress egy pszichológust. Komolyan.


Egy megcsaló fél SOSEM válaszjta azért a párját, mert őt szereti jobban.

Hogy szerethetné, ha végig hazudott róla. Egy dolog miatt marad: ami összeköt titeket, bármi legyen az, az érzéseken kívül. Gyerek, lakás és amiket 3-as felsorolt, igaz a megcsalóra is. Két család már összeforrt, mit fognak szólni, jaj nem akarom megbántani a feleségem, mert nem érdemli meg (komolyan, ez létező dolog), vagy fél, hogy a másik kapcsolat nem fog működni , és ezért eldobott mindent amit felépített. Szóval a gyávaság

2021. márc. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:

"Hosszú házasság, ha velem maradt akkor biztos engem szeret jobban, nem? "


Te leszel az, aki majd itt fog köpködni minden szeretőre a gyakorin, hogy haha hülye rib.nc, téged nem szerettek, mert a feleséget "választották"


Ez nem egy verseny, és igen szánalmas ez a gondolat.


És engem meg ne szeressenek "jobban." Vagy én kellek, vagy nem, de nem azért mert nem talált jobbat.


Gerinc az kéne

2021. márc. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Szerető voltam. Nekem kimondta, hogy a válással a közös vagyon és a barátok elvesztése, és főleg az idős szülők véleménye visszatartja a válástól.

Akkor szakítottam vele. Azóta sem néz a szemembe, ha találkozunk.

2021. márc. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
6-os nálam ugyanezeket mondja, és a gyerekeket. Próbáltam pontot tenni a végére, de valahogy nem sikerül, nincs elég erőm hozzá. Rossz volt utána, gondolom, mennyi ideig voltatok szeretők?
2021. márc. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

7. Bár nem én vagyok a hatos, de nálunk is. És most azt hiszi a neje, hogy ő nyert, de egyszer sem volt ott, hogy lássa, milyen nehezen is ment az elválás :/

Bár nálunk csak a gyerek kérdés dominált, és meg is értem valahol, de ez így a legrosszabb

De vigasztaljon a tudat, hogy neki még rosszabb. Ő marad egy nem működő kapcsolatban

2021. márc. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
8. Köszönöm a bíztatást. Nagyon nehéz ez. Próbáltam már többször véget vetni neki, az az igazság, de olyankor mindig összeomlik, és én is. Most egyelőre jobb, mint a semmi. Náluk a feleség nem tud semmit, vagy két éve homokba dugja a fejét, nem tudom. Én nem szeretném, ha megtudná, semmi ilyen indok nem vezérel. Erőt kellene venni magamon és véget vetni az egésznek, mert így nem tudok tovább lépni én sem.
2021. márc. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

9- Ez pont így megy. Mi is szétmentünk százszor, és pont azért mennek ilyenkor szét a szeretők, mert több lesz érzelmileg és megfojt a dolog. Sima , érzések nélküli szexnél ilyen dilemma nem lenne.

Ettük egymást...

Nálunk nem volt összeomlás egyszer csak jött hogy most tényleg vége és tényleg vége lett. És azóta sem tudom mi van vele, csak annyit tudok biztosan, hogy ő már otthon nem boldog. Ezt lehet szimulálni, de nálam volt a szíve elég sokáig.

Nálunk sem tudja a neje, vagyis sztem de csak sejtette és úgy gondolta, hogy nyert hogy maga mellett tartotta. hát hajrá


Gondold át mit bírsz el. Minél inkább benne vagy érzelmileg annál nehezebb.

2021. márc. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!