Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elválnátok, mert folyamatosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elválnátok, mert folyamatosan csalnak, vagy már mindegy lenne már titeket vettek el? Miért?

Figyelt kérdés
2020. dec. 6. 12:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Elválnék.
2020. dec. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%

Megtettem !

Miert kellene eltűrnöm a megalázast ?

2020. dec. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
36%

Érdekes, hogy egyre többet hallom ezt nőktől, hogy nem érdekli ha megcsalja a férje (legalábbis szemet huny, pláne több év után), mert este úgyis őhozzá megy haza, vele alszik, őt öleli, és a pénzt is haza adja, a gyerekét neveli rendesen, stb.

Érdekes...

2020. dec. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
43%
3as, igen, a szr gazdasági helyzet és drága ingatlanok miatt is van ez.
2020. dec. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%
Talán valami kegy, hogy elvett egy himringyo?
2020. dec. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
19%
Így igaz 3-as válaszoló. Azért mert a feleség igényei így is ki vannak elégítve. Sokszor a megcsalók otthon jobb emberek mint akik hűségesek. Nyilván megnyerő modor kell ahhoz, hogy feleség és szerető is legyen. A legtöbbször jóképűek is ezek a férfiak. Jó velük együtt élni. Megvan a szex amennyit igényel,/a nő/ a férfi fizetése az Ő kezébe kerül. Segít a férfi, otthon mindenből kiveszi a részét, példás apa. A szerető meg mit kap? Ami szex a feleségnek már sok lenne a férjétől. Mert az egy kölcsönösségi alapon működő, ingyenes műfaj. Azért nem megy a férfi prostihoz. Mert sem pénzt, sem energiát nem akar belefektetni. Mindössze a felesleges potenciáját adja. Okos feleség ilyesmiért nem válik el.
2020. dec. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
94%

Remélem az sem zavar, ha csal a nejed.

Én speciel kidobnám a pasit. A pénze nem kell, van nekem. AZ, meg hogy kiveszi a részét otthon, az alap.

Ostoba, életképtelen feleség nem válik csak el.

2020. dec. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem kár bárkit is ostobázni, ez mindenkinek a saját döntése és saját ingerküszöbén múló kérdéskör.

Aki így gondolkozik, annak az nem természetes, ha valaki az első félrelépésnél elválik.

Attól, hogy valaki máshogy vélekedik valamiről, mint az átlag, még nem kell leostobázni. Sok olyan jó egzisztenciában élő házaspárt ismerek, ahol belefér néha egy-egy mellékvágány mindkét oldalról és emellett is kiegyensúlyozott, boldog életet élnek mint házaspár és mint család. Egyszerűen teljesen más a felfogás ezeknél az embereknél. Így nem látok ebben semmi problémát.

Ha nem közös megegyezésen alapuló dolog ez, a másikat átveri, kijátsza az egyik fél, akkor valóban nem szép dolog.

2020. dec. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
53%
Ott van Borkai felesége, ország.világ előtt hülyét csinált belőle a férje, megalázta, ennek ellenére vele maradt. Van az a pénz és egzisztencia...
2020. dec. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
55%
Ha minden más működik, és nem érezteti velem hogy nem én vagyok neki az első, meg a családja, akkor emiatt nem válnék el. Más esetben igen. Nem várom el a teljes testi lemondást egész életre, de azt elvárom hogy mindig én legyek az első.
2020. dec. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!