Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elválnátok, mert folyamatosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elválnátok, mert folyamatosan csalnak, vagy már mindegy lenne már titeket vettek el? Miért?

Figyelt kérdés
2020. dec. 6. 12:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
26%
A párkapcsolat sok mindentől párkapcsolat pl hogy az élet egyéb dolgaiban segítik egymást, a szex csak egy kapocs a több közül, ha nem okoz ez romlást lehet belefér.
2021. jan. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Én elváltam emiatt. 20 év házasság után, attól függetlenül, hogy irigyelt életem volt. Mindenem megvolt, amit kiejtettem a számon. Nem voltam korlátozva semmiben. De az én értékrendem nem olyan, mint a mai átlag nőknek. MEGCSAL, CSAL, maga a szó is bűnről árulkodik, hogy valakivel rosszat teszek. És hát igen, pl nem értettem, miért van többször is a 20 év alatt nőgyógyászati fertőzésem. Mikor megtudtam, hogy többször is félre lépett, akkor értettem meg, hogy hazahozta ezeket valakitől.

És azt sem értettem, hogy miért érzem azt mindig, hogy valami blokk van köztünk. Valahogy nem tudtam magam teljesen átadni neki, vagyis inkább azt éreztem, hogy ezt ő nem teszi meg. De nyilván sokszor hazudnia kellett, esetleg megjátszania magát. Így nem lehet a kapcsolat egy tiszta, őszinte dolog. Nekem ez így már nem ért semmit.

Nem zavar, hogy egzisztenciálisan vesztettem a dolgon. Most szabad vagyok és boldog. Érdekesen kárpótolt az élet, mert van egy kívül/belül klasszisokkal jobb férfi az életemben, aki őszinte és nyílt lapokkal játszik. Szerinte aki szeret, az nem csal meg. Na igen, ebben igazat adok neki. Ne legyek többé kellékfeleség, inkább legyek egyedül.

2021. jan. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!