Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Folyamatosan csalom a "párom"....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyamatosan csalom a "párom". Megérdemli?

Figyelt kérdés
Azért írtam "" jellel, mivel sehol nem hivatalos a kapcsolat (pl facebook) /ez a kisebbik gond/ illetve hetente 1x találkozunk náluk (!). Sajnos többször jeleztem már neki h ez nekem nem elég, vállaljuk fel egymást illetve a nagyobb probléma h alig találkozunk. Pedig lenne rá ideje. Így mivel félváron veszi a hölgy a kapcsolatot, odáig fajultak a dolgok, hogy többször is megcsaltam. Eddigi barátnőimnél nem voltam ilyen, mivel minden barátnőmnél tudtunk kompromisszumot kötni a találkákkal kapcsolatban. Fura, de nem éreztem utánna megbánást. Próbáltam vele megbeszélni 100x, de ha engedett egy kicsit magából (persze hatalmas nagy viták után), akkor 1-2 hét múlva újra ugyanott tartottunk. Megérdemli a sorsát avagy sem? Szívem mélyén azt mondom hogy igen, hisz ha valakinek 100x mondod el a bajod és 101x sem figyel fel rád, akkor magára vessen. Szerintetek? /Ilyenkor jön a kérdés h miért vagyok még vele? A válasz az h jó vele a szex./ légyszi nem kellenek a "hagyd ott a francba" és a az interneten megmondó emberek véleménye mert ezeket nem szeretném. Persze szólás szabadsága van. Én 28F, ő 34L
2020. nov. 26. 17:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts vele, aztán összefeküdhetsz bárkivel. Ennek így nem sok értelme van.
2020. nov. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
16%
ha lány lennél érthető lenne, de így csak egy bunkó paraszt vagy
2020. nov. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
Megcsalni csak azt lehet, akivel kapcsolatban vagy. Vele nem vagy együtt.
2020. nov. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%

Senki nem érdemli meg, hogy megalázd és megcsald. Senki. Azt megérdemelné, hogy otthagyd a fenébe. Ha jó vele a szex, legyél fair, és mondd meg neki, hogy akkor a részedről ez így csak szexkapcsolat, és mész más nőkhöz is, mert mennyiségileg így sem elég. Jó eséllyel ő sem tart téged többre.

Bár, így jobban belegondolva, szerintem megérdemlitek egymást.

2020. nov. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
ha igazán kemény lennél otthagynád nem pedig hülyegyerek módjára megcsalod
2020. nov. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez barátság extrákkal, szerintem ő is csal téged.
2020. nov. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%
A különbség az, hogy ő tisztán játszik. Te meg átvered.
2020. nov. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Elég gyerekes a felfogásod. Miért nem szakítasz vele?
2020. nov. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
69%

"nem kellenek a "hagyd ott a francba" "

Pedig pontosan ezt akartam írni. Szerinted ennek van értelme így?

2020. nov. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Azt gondolom, hogy az igazi kérdés nem az, hogy megérdemli-e, hanem, hogy jó ember vagy-e és emelt fővel tükörbe tudsz-e nézni, és valószínűleg azért írtad ki a kérdést, mert vágynál megerősítésre, hogy a barátnőd a szemét a kapcsolatban.


Én biztos nem tudnék tükörbe nézni utána, ha megcsalnám a páromat, mert jó a szex. De a saját lelkiismereteddel és a társadalmi következmémyekkel (bár valószínűleg nem lesz semmi) neked kell elszámolni, nem tudjuk, hogy kinek mi fér bele.

2020. nov. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!