Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megmenthető, lehet még jó egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmenthető, lehet még jó egy házasság, ha kiderül, hogy évek óta csalnak?

Figyelt kérdés
2021. jan. 28. 17:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2021. jan. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Most ezeket a kérdéseket vagy ugyanaz az ember írja ki minden egyes nap, vagy ennyi birka van, aki tűri hogy a férje/felesége évekig csalja?

Válasz a kérdésre, nem, nem hozható helyre.

2021. jan. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez ugyanaz az elmebeteg, aki élvezi, hogy alázzák. Azért van a férjével. Ha ő épp nincs ott, akkor jön a gyakorira kiírni a kérdést, és erre élvez el, hogy lehülyézi mindenki.
2021. jan. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor az nem jó házasság csak szinház.
2021. jan. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hol van itt jó házasság? Max álmodban. Nem menthető. Évekig hazudozott semmibe vett megalázott, ha neked ez jó házasság akkor további sok boldogságot.
2021. jan. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Jó házasság eleve nincs ott, ahol megcsalás van. Ha mégsem válik el a sértett, akkor annak oka van: függőség anyagiakban, gyerekek érdeke...
2021. jan. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt kellene tudni hogy miért?Ha a másik fél is megteszi,úgy könnyebb lenyelni a dolgot.
2021. jan. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Megmenthető ha elfogadod hogy mással is dug, amúgy nem.
2021. jan. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
52%

Hát,én voltam a megcsalt fél. Megmentettem mert szeretem.

Na azóta is csinálja másokkal-ha nem is olyan szinten-,mert tudja velem bármit megtehet. Nem,nem éri meg. Csak ne szeretném ilyen nagyon... 😭

2021. jan. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
15%
Hat ha kiderul nem tudom. De a viszonyok egy resze sosem derul ki,hanem elfarad, magatol vege lesz. A bezartsag ,a kulvilag kozarasa miatt. Ilyenkor a hutlen visszatalal, ujra felfedezi parja ertekeit es boldogabbak lesznek mint valaha.
2021. jan. 29. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!