Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan lehet ebből kilábalni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet ebből kilábalni? Megmenthető még a házasságunk?

Figyelt kérdés
Soha nem gondoltam, hogy idáig juthatunk. Életem szerelme a férjem, sokáig kerestük egymást. Lassan 7 éve vagyunk együtt, 2,5 éve házasságban. 7 hónapja megszületett a kisfiunk. Terveztük, vártuk, az egész család szeme fénye. Az eleje nagyon nem volt egyszerű (brutál hasfájás, átsírt éjszakák), mostanra rendeződtek a dolgok. Mégis nyomorultabbul érzem magam, mint valaha, gyanús, hogy belecsúsztam a szülés utáni depresszióba. Egyáltalán nem vagyok karrierista, de mostanra érzem azt, hogy kezdek megzavarodni itthon, hiába sétálunk, járunk ide-oda. Viszont erről nem tudok beszélni se a férjemmel, se senkivel. Azt érzem, hogy mindenki a környezetemben a szuperboldog anyukát várja tőlem, hiszen a kisfiunk egészséges, ügyes, boldog, akkor mégis mi bajom lehet? Egyébként is bezárkózó, magamba forduló típus vagyok, de most 2 napja csak élünk egymás mellett és ellátjuk a babát, alig van köztünk kommunikáció. Aki volt hasonló helyzetben, mi/ki segített? Elnézést, hogy kisregényt írtam, de (titokban) sírva kelek fekszem több napja és már kiírni is segített kicsit...

2019. ápr. 8. 08:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Passzold le a kicsit, s vegyél kettőtöknek egy üveg Tokaji Aszút estére, komolyan!
2019. ápr. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Bence_ ***** válasza:
100%

Elég magnéziumot eszel?

Úgy, hogy az első irta. Legyetek kettesben, vagy hárman menjetek el a hétvégén pihenni.

Oké akkor is ott a gyerek de más a környezet. Ezt a mókus kereket rázzátok fel.

2019. ápr. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Bízz meg a párodban!

Csak pozitív következménye lesz annak, hogyha ezeket elmondod neki. Másképp nem fog változni semmi. Fontos, hogy ezeket megbeszéld vele.

A másik pedig, hogy próbálj meg időnként a baba nélkül lenni. Akár csak egy órara.

2019. ápr. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld meg a férjeddel! Utána pedig keressetek fel egy orvost. Simán lehet vitaminhiány, vagy hormonszint ingadozás. Meg kell vizsgálni! Ez nem ciki, vagy szégyen...
2019. ápr. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt javaslom, hogy kérj segítséget. Avasd be a férjed először, mert jó ha tudja, hogy segítségre van szükséged. Keressetek fel egy szakembert, lehet, hogy pár találkozás már elegendő. Kellene "énidőt" kialakítanotok neked, heti rendszerességgel, akár kétszer is, vagy családtag vagy bébiszitter vigyázzon addig a babára. A vitamin tényleg fontos, biztos, hogy eleget eszel ezekből? Ilyenkorra már a lakosság eleve D vitamin hiányos. Pótold, ha nem tudsz napfényen lenni.
2019. ápr. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy mindenki segíteni próbál és nem elítél. Vitaminokat szedek, onnan azt gondolom nem eredhet a dolog.

Ráérzett az utolsó válaszoló, szégyent érzek emiatt az egész miatt :(

2019. ápr. 8. 11:57
 7/10 A kérdező kommentje:
Utolsóelőtti, de ez a lényegen nem változtat...
2019. ápr. 8. 11:58
 8/10 anonim ***** válasza:
91%

Teljesen normálisak az érzéseid.

Biztosan meg fognak érteni a környezetedben lévő emberek is. A férjed biztosan nagyon szeret téged és azt akarja, hogy boldog legyél. Ez csak akkor fog menni, ha elmondod neki, hogy milyen érzések vannak benned. Szurkolok neked, menni fog.

2019. ápr. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Bence_ ***** válasza:
100%
Hidd el aki volt már otthon gyerekkel, ért téged! 😉
2019. ápr. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem kell szégyellned magad, valószínű, hogy depresszió áll a háttérben, arról meg nem tehetsz. Mindenképpen beszélj vele, a jó házasság alapja az őszinteség.
2019. ápr. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!