Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Lehet igy meg orokre szolo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet igy meg orokre szolo hazassagunk?

Figyelt kérdés
Nem vagyok szerelmes a ferjembe... 2 eve hazasodtunk ossze. Kapcsolatunk elejen szerelmes voltam, de hamar elmult, mert sok mindenben nem tudja nekem azt adni, amire vagyom. Szexualisan sem, nem eleg ferfi nekem, rengeteg dolog van ami idegesit benne, nem tudok ra felnezni, sose tudtam, tulajdonkeppen egyaltalan nem is az esetem, sokszor csak elnezem a testet es borzasztonak talalom... es ilyen hasonlo dolgok. Amikor elmult a szerelem, valaszuthoz erkezett a kapcsolatunk es mivel nagyon szerettem volna mar megallapodni es gyereket, ugy dontottem vele maradok. Osszehasodtunk 2 eve, es mar uton van a masodik baba is. Egyszeruen csak felek, hogy egyutt tudok e maradni vele egy eleten at. Szeretnem megadni a gyerekeimnek a teljes csalad biztonsagat, amit en sose kaptam meg elvalt szulok gyerekekent, de nem vagyok benne biztos, hogy a ferjem engem boldogga tud tenni egy eleten at. Vagyis inkabb ugy fogalmaznek, hogy elegedette tud tenni. Pedig o a lelket kiteszi ertem. Azt erzem, hogyha jon majd egyszer egy ferfi, aki olyan, amilyet elkepzeltem magamnak, nem fogok tudni nemet mondani... mit gondoltok, hogy tudnam ezt atforditani magamban? Hogy talalhatam meg benne ujra a szerelmet?

2018. dec. 14. 11:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
84%

Most kezdjem azzal, hogy minek mentél hozzá? Annyira a tipik buta nő benyomását kelted ezzel. Nem gondolkodsz, aztán panaszkodsz. Ha már eleve nem tetszett, akkor fel nem foghatom, hogy tudtad hozzákötni az életed.

Bocs de a férjed sajnálom, mert elmondásod szerint is ő az aki tesz bele a kapcsolatba, valamint valószínűleg ő nőként tekint rád.

Nem érdemli meg hogy megcsald. Ha ilyen gondolataid vannak, akkor neveld fel egyedül a gyerekeidet és vállald, hogy nem lesz apjuk mert te más f*ra vágysz.

2018. dec. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
91%

benne szerintem már sehogy. talán akkor ha lezuhannátok egy repülővel egy lakatlan szigeetre és rá lennél utalva, ő meg elkezdene férfiasan viselkedni, halászni vadászni, farkasokkal kűzdeni, akkor újra meglátnád benne a férfit. de a hétköznapi értelemben, hacsak elnem kezd ezerrel gyúrni, férfias dolgokat csinálni, férfiként viselkedni, akkor szerintem ez esélytelen kb. mivel ha ilyen lenne már eddig is ilyesmiként viselkedett volna, de valószínűleg nem ilyen típus, így lehetetlent vársz tőle.

saját magad meg nemtudod megváltoztatni akaratlagosan az érzéseid az ő irányába.

2018. dec. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
92%
Az első válaszoló minden szavával egyetértek.
2018. dec. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
88%
Hát én meg csak a gyerekeket sajnálom.Hogy ilyen oltári buta felelőtlen anyjuk van.Mi a fenéért kell potyogtatni a gyerekeket,ha így vélekedsz a férjedről?
2018. dec. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
87%
De jó hogy mindenki szülhet... mi van a világgal? Rossz a kapcsolat, idegesít, nem tekintesz férfiként rá, DE azért szülsz rögtön 2 gyereket is. Én is elválsz szülők gyereke vagyok, oltári szr gyerekkorral, mégsem csináltam ekkora marhaságot. A pasit is sajnálom valahol, bár lehet hogy neki meg tetszik hogy nem szereted...Láttunk már ilyet is. A bolygót sajnálom egyedül.
2018. dec. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
34%
Küldd el edzeni.
2018. dec. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
88%
A csávót azért sajnálom ha a lelkét kiteszi te pedig undorodva nézel rá...
2018. dec. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
26%
A modern kor legsulyosabb csapdaja a boldogsag
2018. dec. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
65%

Most ha legorombítjátok azért, mert belement ebbe, azzal nem jut előre, most hogy már benne van.


Kérdező próbáld meg kicsit közelíteni az ideálodhoz a férjed, amennyire ő is szeretné, annyira, azért írtam, hogy küldd el edzeni. Ha egészségesebben él, az neki is jó lesz. Bízz rá dolgokat, hagyjad dönteni, hogy edződjön és határozottabb legyen lelkileg is. Csak úgy tud határozottabb lenni, ha ő intéz dolgokat, ő "harcol" dolgokért.


Az ideálok se úgy alakulnak ki, hogy leszületnek a földre, és az első pillanattól tökéletesek.

2018. dec. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Ez a vonat elment.

Akkor leszel elégedett, ha azzá teszed saját magad. Fedezd fel, mi a jó a házasságodban: van egy jó férj és jó apa melletted, aki mindent megtesz azért, hogy mindent meg tudjatok adni a gyerekeiteknek. Anyagilag és érzelmileg is biztonságot nyújt.

A szex tanulható, és lehet, hogy a cerkán nem tud 5 centit nyújtani, de ott a keze és a szája, hogy ki tudjon elégíteni, ha hagyod, és megmutatod, hogy hogy jó. Azt se hiszem el, hogy ha vannak titkos vágyaid, akkor azokra nemet mond, hogy kipróbáljátok. Egy kis újdonságot biztosan be tudtok dobni.

Azt gondold végig, hogy miből tudsz választani. A másik lehetőség, hogy elhagyod. De nem egy hamvas szűz leszel, hanem egy két gyerekes anya, akinek randizni sincs ideje. Erősen nehezített pálya, ha komoly kapcsolatot keresel, főleg ha egy izmos szépfiúra vágysz, aki viselkedésre is hű de férfias.

Ennèl csak két gyerekes házas nőként van nehezebb dolgod.

Nem arról van szó: olyat biztos találsz, aki rendesen aládver, aztán mehetsz haza gatyát mosni. Aztán majd szenvedsz, mert te belezúgsz, a férjed ennyibe se nézed, de szexen kívül másra nem kellesz a nagy Őnek.

Aztán te is beállsz a sorba azok közé, akik jobbat nem tálaltak, csak szebbet. És utólag hiába sírsz, hogy milyen nehéz egyedül gyereket nevelni, nem találsz normális kapcsolatot, és mindenkinek csak szexre kellesz, de azért is te utazz oda, mert nem érsz meg egy vonatjegyet.


Keressek itt kérdéseket? Csak hogy lásd, mások hogy jártak, mikor ilyen helyzetben elváltak.


És akkor ahhoz képest hasonlítsd össze, hogy most mid van, és mit tud nyújtani neked a férjed. Aki a te választásod, aki mellett te döntötted el, hogy csalàdot akarsz vele alapítani.

2018. dec. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!