Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Lehet igy meg orokre szolo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet igy meg orokre szolo hazassagunk?

Figyelt kérdés
Nem vagyok szerelmes a ferjembe... 2 eve hazasodtunk ossze. Kapcsolatunk elejen szerelmes voltam, de hamar elmult, mert sok mindenben nem tudja nekem azt adni, amire vagyom. Szexualisan sem, nem eleg ferfi nekem, rengeteg dolog van ami idegesit benne, nem tudok ra felnezni, sose tudtam, tulajdonkeppen egyaltalan nem is az esetem, sokszor csak elnezem a testet es borzasztonak talalom... es ilyen hasonlo dolgok. Amikor elmult a szerelem, valaszuthoz erkezett a kapcsolatunk es mivel nagyon szerettem volna mar megallapodni es gyereket, ugy dontottem vele maradok. Osszehasodtunk 2 eve, es mar uton van a masodik baba is. Egyszeruen csak felek, hogy egyutt tudok e maradni vele egy eleten at. Szeretnem megadni a gyerekeimnek a teljes csalad biztonsagat, amit en sose kaptam meg elvalt szulok gyerekekent, de nem vagyok benne biztos, hogy a ferjem engem boldogga tud tenni egy eleten at. Vagyis inkabb ugy fogalmaznek, hogy elegedette tud tenni. Pedig o a lelket kiteszi ertem. Azt erzem, hogyha jon majd egyszer egy ferfi, aki olyan, amilyet elkepzeltem magamnak, nem fogok tudni nemet mondani... mit gondoltok, hogy tudnam ezt atforditani magamban? Hogy talalhatam meg benne ujra a szerelmet?

2018. dec. 14. 11:58
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Én már nem is írok ki kérdésr mert felesleges.Ugyanezt gondolom mint te 20-as
2018. dec. 22. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!