Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Adjatok tanácsot? Több éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adjatok tanácsot? Több éves házasság van mögöttem, gyönyörű gyerekekkel. Nagyon boldog a házasságunk, nagyon megértjük egymást a férjemmel

Figyelt kérdés

Az én életemből ki maradt a szerelem.Nagyon sokan udvaroltak,míg férjnél nem voltam,de mikor rájöttem hogy egy pasi pl csak szexet akar, egyből dobtam.Akit szerettem,az is vissza élt a szeretetemmel.

Nagyon sokat szenvedtem, görcsösen kerestem a szerelmet,mint olyat,de sazez nekem nem adatott meg

Aztán megismertem a férjem,aki nagyon szimpatikus volt,de gondolom a sok csalódás után igazán szeretni soha nem tudtam.Ettől független tisztelem,becsülöm,soha el nem hagynám.Hálát adom a Jóistennek,hogy megadta nekem az igazi társat

De....két évvel ezelőtt találkoztam egy férfival,aki egyből teljesen elvarázsolt a modorával, külsejével.Mivel ő is házasságban él soha nem nyitott felém.

Egyszerűen azóta bele betevedtem ebbe a helyzetbe.Örülnöm kellene az életemnek, családomnak, férjemnek

Mégis nagyon szomorú vagyok,magam alatt teljesen.Mindent rossz színben látok, mert nem tudom azt a másikat kiverni a fejemből

Adjatok tanácsot? Hogy lépjek túl rajta? Mit csináljak?


2018. júl. 11. 13:54
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
56%

Talán ne hazudozz tovább magadnak. NEM boldog a házasságod. Most már csak az a kérdés, hogy olyannak, akibe sosem voltál szerelmes, minek szültél nem is egy gyereket. Jól kics*sztél magaddal, már ne is haragudj. De a legrosszabb, hogy legalább 3 másik emberrel is magadon kívül.

Egyébként a férjed tudja, vagy tudta már a kezdetektől fogva, hogy sosem voltál belé szerelmes?

2018. júl. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
87%
Nem volt túl szerencsés dolog ezt ide írnod,majd jön a sok kioktató mindjárt.Az esetedhez hozzászólva,örülj a klassz férjednek,szerencsés vagy hogy sikerült találnod egyet.Inkább vele próbáld meg felcsiholni a tüzet,romantikázzatok kettesben,stb.Az a másik meg felejtős,két család borulna a végén,nem ér ennyit az hogy pár lopott boldog órát szerezz magadnak.az élet már csak ilyen,igazságtalan,ha becsületesen akarsz élni.
2018. júl. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Nem csesztem ki senkivel..a férjem tudja,hogy nem szerelemmel szeretem.Tufja azt is,hogy meghálálja érte,ha kell.Nem csesztem ki vele ,híd el boldog mellettem
2018. júl. 11. 14:03
 4/30 A kérdező kommentje:
Meghalnék érte* És a gyerekeim is boldog gyerekek 😉
2018. júl. 11. 14:05
 5/30 anonim ***** válasza:
89%
Boldog férj, boldog gyerekek, boldog házasság, te meghalnál a férjedért.... miközben egy idegen fazonról fantáziálsz, aki soha észre sem vett... nekem kicsit ellentmondásosak a dolgok, de hát te tudod....
2018. júl. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

Ellentmondásos,tudom én is.Ezért nem értem magam, ezért nem tudom kezelni a helyzetet

Másnál is van,hogy egyszer csak a nagy boldogságban megőrül és beleszeret másba?

2018. júl. 11. 14:31
 7/30 anonim ***** válasza:
91%

Valamit nem kapsz meg.

Megoldás: ülj le és gondolkozz el, hogy mi az. Mire vágysz az új szerelemtől? Mire vágysz a másik pasitól? Ha ez megvan, akkor gondolkozz picit tovább, hogy miért nem kapod meg, miért tűnt el. Ha eljutsz az okig, az csodás. De ha csak addug jutsz el, hogy mi az, az is haladás. Szépeb ülj le vele megbeszélni, hogy mire jutottál. Mondd el a férjednek, hogy miért vágysz más dolgokra, hogy mitől lennél teljes.

2018. júl. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
91%

Ez a házasság NEM boldog, csak kényelmes.

Te akkoriban férjhez mentél, mert nem mertél szerelmes lenni az előzmények miatt.Ez most visszaütött.Ismétlődik a múlt, szerelmes lettél megint egy olyan emberbe, akivel nem valószínű, hogy pár dugáson kívül más is lehetne.Izgalmasabbnak találod őt, mint a férjeddel való langyos tavat.Egyszerűen ismét fellángoltál egy idegen után.De! nagyon valószínű, hogy a kezdeti láng gyorsan elmúlna itt is.Két szék közül a földre esete lenne (én legalábbis elválnék tőled egy csalás után azonnal), ha megkockáztatnád.

Ezen túllépni idő kérdése és persze erős akaraté.Gyenge jellemű személyiségként nehéz lesz kérdező.Kérdés, te milyen vagy?

2018. júl. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
"Jódolgomban nem éreztem hogy semmi nem hiányzik..." egy megcsaló nyilatkozata innen az oldalról.
2018. júl. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
81%

tipikus helyzet, mikor az ember nem várja meg az igazit, hanem jó az a megszokott, akiről tudod, hogy nem ő a nagy ő, de jólesz, maradhat...


őszintén, lövésem sincs mi a helyes megoldás, mert szerintem nincs helyes megoldás. Én úgy érzem megtaláltam az igazit, de ha olyan helyzetben lennék mint te és csak most találkoznék a feleségemmel, akkor szerintem nem érdekelne a múlt... habár a fiamat is szeretem annyira mint az anyját

2018. júl. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!