Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Adjatok tanácsot? Több éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adjatok tanácsot? Több éves házasság van mögöttem, gyönyörű gyerekekkel. Nagyon boldog a házasságunk, nagyon megértjük egymást a férjemmel

Figyelt kérdés

Az én életemből ki maradt a szerelem.Nagyon sokan udvaroltak,míg férjnél nem voltam,de mikor rájöttem hogy egy pasi pl csak szexet akar, egyből dobtam.Akit szerettem,az is vissza élt a szeretetemmel.

Nagyon sokat szenvedtem, görcsösen kerestem a szerelmet,mint olyat,de sazez nekem nem adatott meg

Aztán megismertem a férjem,aki nagyon szimpatikus volt,de gondolom a sok csalódás után igazán szeretni soha nem tudtam.Ettől független tisztelem,becsülöm,soha el nem hagynám.Hálát adom a Jóistennek,hogy megadta nekem az igazi társat

De....két évvel ezelőtt találkoztam egy férfival,aki egyből teljesen elvarázsolt a modorával, külsejével.Mivel ő is házasságban él soha nem nyitott felém.

Egyszerűen azóta bele betevedtem ebbe a helyzetbe.Örülnöm kellene az életemnek, családomnak, férjemnek

Mégis nagyon szomorú vagyok,magam alatt teljesen.Mindent rossz színben látok, mert nem tudom azt a másikat kiverni a fejemből

Adjatok tanácsot? Hogy lépjek túl rajta? Mit csináljak?


2018. júl. 11. 13:54
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
78%

Hoztál egy döntést, hogy nagy fellángolás nélkül mész férjhez, eddig működött, csak most nem tudsz hideg fejjel gondolkodni.

Hagyd a másik férfit a fenébe, inkább foglalkozz a férjeddel és a gyerekeiddel. Álmodozni lehet, lehet vonzódni, ez se szerelem, hisz nem is ismered. Azért nem tudsz túllépni rajta, mert folytatást vársz. De nem lesz. Egyszerűbb lenne kerülni, amennyire csak lehet, legfeljebb egy udvarias, haveri viszonyt megtartani.

A hűség döntés. Döntsél!

2018. júl. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:

Kedves#8-as válaszoló! Lelkileg nem érzem magam gyenge embernek egyáltalán.Igenis erős személyiség vagyok

Veled még nem fordult elő, hogy olyanná szerettél bele,akibe nem lett volna szabad?

2018. júl. 11. 16:00
 13/30 A kérdező kommentje:

Olyanba*

Utolsó, köszönöm!!

2018. júl. 11. 16:02
 14/30 anonim ***** válasza:
De, szerettem bele olyanba, akibe nem kellett volna.Viszont elég erős a jellemem és simán továbbléptem idővel egy olyan helyzeten, amit nem ért volna meg beteljesíteni sosem.Ezért kérdeztem, te mennyire vagy erős jellem.
2018. júl. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
Valaki már írta fölöttem: a hűség döntés kérdése. A szeretet is. Ha valóban boldog vagy és szeretsz a családod tagja lenni, akkor szorítsd vissza magadban a fellángolásod és dönts éretten. Azt olvasom ki a soraidból, hogy tudod te ezt magadtól is, csak megerősítésre vársz.
2018. júl. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
56%

Te becsapod saját magadat, vagy másokat nézel hülyének????? Az van, hogy a férjed NEM az igazi társad. Ha az lenne, egyrészt szerelmes lennél, szeretnéd őt, másrészt nem érdekelne másik pasi úgy mint férfi. Te egyszerűen megalkudtál, összejöttél és együtt maradtál egy férfival akit nem szeretsz igazán, nem vagy belé szerelmes (sose voltál), és erre alapoztál egy házasságot, gyerekeket szültél olyannak akit nem szeretsz jobban mint kvázi egy barátot, közben meg vergődsz és szenvedsz, sőt, most már ki is kacsintgatsz. EZ a nagy büdös helyzet.

Az írásod alapján, egyérelmű, hogy A TE HÁZASSÁGOD NEM BOLDOG, mert nem vagy benne boldog, csak belemagyarázod, boldog akarsz lenni de nem vagy, esetleg annak mutatod magad a külvilág számára, barinőknek, faceook posztokban...stb Ki tudja... Pedig valójában szomorkodsz, szenvedsz benne. Sőt, már másik pasira is vágysz.

Nagyon remélem, hogy a férjed nem a hazugságod és a képmutatásod áldozata, és tud az érzéseid hiányáról iránta. Remélem tudja, hogy sose szeretted őt. (Bár gyanítom, hogy nem tudja, hisz akkor mi a francért vett volna el...)

Mert hogy ez a helyzet, akármennyire tagadni próbálod, vagy szépíteni. Ha nem tudja, és neki is megjátszod magad, akkor egyenesen undorító az egész amit csinálsz, mert becsapod...

Adjak tanácsod? Rendben.

A tanácsom pedig az, hogy légy őszinte. Azzal kezdődik, hogy önmagadhoz, utána pedig a férjedhez, mert megérdemli, hogy tudja az igazat, az érzéseidet, a másik pasi iránt. Aztán majd ő eldönti akar-e olyan nővel lenni aki másik pasi után kapar.

2018. júl. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
Sajnos ilyen ha kulfoldi no magyart valaszt a normalis elet remenyeben.
2018. júl. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:

Édeskéim,nem olyan bonyolult ez.

Élsz valakivel, több évtizede.

És most mindent boríts?

Lehet egy kicsivel sem édesebb a csókja, lehet, hogy nem bírnám a rigolyáit,amit a férjemnek már megszoktam


Lehet egy olyan ember,aki engem meg sem érdemel!!

2018. júl. 12. 00:22
 19/30 anonim ***** válasza:
59%
Elbsztad. Amikor pszichológushoz jártam, mert mindig nárcisztikus s..ggfejeket választottam, azt mondta nekem, hogy oké, hogy vágyom az izgalomra, de higgyem el, az izgalmas személyiség és a boldog életre való alkalmasság nem zárják ki egymást. Olyan férfit keressek, akivel izgalmas, tartalmas, de normális az élet. Neked is ezt kellett volna csinálni. Már most mindegy. Egyed, amit főztél.
2018. júl. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
55%

Édeskéd a jó nénikéd.

További kellemes langyos kakában üldögélést.

2018. júl. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!