Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szerintetek megmenthető még a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megmenthető még a házasságunk?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben a feleségem minden lehetséges vagy lehetetlen dolog miatt engem hibáztat.Sőt,az utobbi időben toporzékolva k@rva anyázik, mindezt úgy,hogy néha hónapokig sem találkozunk,kizárólag csak azért,hogy megtudjon sérteni.Először azt gondoltam ez egy sima anyós/meny dolog.Közel lakunk,de ritkán találkozunk munka stb. miatt.Pár napja volt egy nagy vitánk,a sógornőm érkezett erősítésre,kérdésemre valami nemfogadott hívásról hadovált,ami szöget ütött a fejembe,és megnéztem a híváslistáját./egyébként soha/.Ha összevetem a történésekkel gyakorlatilag forródróton voltak.Most természetesen mosolyszünet van és tagadnak mindent,sőt megpróbálnak határozottan fellépni.
2013. márc. 30. 17:26
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
nem.
2013. márc. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%
Én a helyedbe akkor hagytam volna ott amikor az anyámat szidta volna. Én letojom magasról ki milyen személy az életembe, AZ ANYÁM AZ ANYÁM!!!!
2013. márc. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 intrepid ***** válasza:
Kedves sógornőd folyamatosan hülyítette a kedves, cizellált modorú feleségedet, és szavai termékeny talajra hullottak. Próbálj meg határozottan beszélni vele, értessed meg vele, hogy most vagy a tűrőképességed határán, és hogy a válás is megfordult a fejedben. Egy dologra nagyon vigyázz közben: ilyenkor szoktak látványos cirkuszt kiprovokálni maguknak, asszonyveréssel, ordítozással, hogy a váláskor jobb pozicióba kerüljenek. Erre jó jel, a sógornőd váratlan megjelenése is. Ebbe a hintába ne ülj bele. Ha elkezdi, a cirkuszt, látványosan hagyd el a lakást, ne emeld fel a hangodat, és nagyon vigyázz, meg ne üsd, bárhogy provokál(anyázás). Ha esetleg iszol, most állj le, egy kortyot se!
2013. márc. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm,egyébként én is így gondolom,bár 1-2 dologgal én sem értettem 1-et anyám dolgaival kapcsolatban.De tényleg ritkán találkozunk és véletlenül sem beszéljük ki,vagy bármi rosszindulatú dolog ki van zárva.Depresszió?változó kor?30év együtt,28év házasság.1gyerek már évek óta saját lábán áll.
2013. márc. 30. 18:00
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm,ha van még vélemény szívesen fogadom,mert elég nagy sz@rban érzem magam....
2013. márc. 30. 18:09
 6/6 anonim ***** válasza:
30 év házasság? Hm, akárhogy is számolom, a kedves nejed elhagyta az ötvenet. (Vagy leglábbis közelít hozzá.) Ilyenkor már gondolni kell a kapuzárásra. Óriási hormonális változás, a női identitás elvesztése, hőhullámok, harag a világgal szemben, és veled szemben, akire a fitalságát "pazarolta". Persze ez csak szélsőséges esetben gyűlik így fel, de erre is gondolni kell. Ha "mindössze" ennyi a baj, akkor még megmenthető a házasságod, mert ezek a dolgok idővel elmúlnak. Ülj le vele, és beszéljétek át a helyzetet. Emlékeztetsd rá, hogy nem lesz fiatalabb, és öregségére nem tesz jót az embernek az egyedüllét. Drukkolok neked, és majd írd meg (akár privátban), hogy merre fordult a kocka.
2013. ápr. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!