Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Akit évekig csalnak, az hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akit évekig csalnak, az hogy teszi túl magát rajta?

Figyelt kérdés
Ha a férj évekig viszonyt folytat egyazon nővel, és saját bevallása szerint is szerette azt a nőt, de a feleséggel marad, azon hogy lehet túllépni? Hosszú házasság, ha velem maradt akkor biztos engem szeret jobban, nem? Bizalom visszaállhat? Kinek mi a tapasztalata...
2021. márc. 13. 22:33
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

És most is ír, mindennap, állandóan. Ha nem válaszolok, akkor is. De képtelen vagyok megtenni. Ő sem boldog otthon, ha az lenne, nem keresne.

Voltam én a másik oldalon is, annak az elhidegülés volt az oka és a volt férjem keresett valakit, aki szereti. Nekem utána már biztosan nem kellett volna és nem lennék büszke rá, hogy mellettem maradt. Azt már megette a fene, szerintem sosem lenne a régi. Ennél a srácnál meg azt érzem, mindenben tökéletes, olyan dolgokat élünk át együtt, mint soha senkivel. Ő is ezt érzi és ezért ragaszkodik foggal körömmel.

2021. márc. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%

Ezekben a történetekben pont ez a buktató. Mert sokszor az életedben később jön el az, akinél azt érzed, hogy neked szánták, de szőrötűl-bőröstűl.

Nehéz és nem tudom nálad hogy alakul.

Én így nem folytatnám.

Beszélj vele személyesen, hogy neked nem megy a titkolózás, szülessen megoldás. Nálam nem született. Egy irányból megértem, mert a gyerek, másik irányból meg úgy érzem, hogy gyávaság volt és saját sorsát pecsételte meg. És ha nem kellek, hát veszem a sátorfámat...


De mindegy, hogy ilyen viszony után a foglalt fél hogy dönt, egy biztos, odahaza már nem marad más mint a színészkedés, meg lehetnek még barátok. kb.

2021. márc. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
Évek óta megy náluk a szinészkedés, bár nem tudom, hogy nem veszi észre a felesége. Állandóan ír, hív. Bár szerintem nem akarja észrevenni vagy neki is van valakije, neem tudjuk, szoktunk róla beszélni. Igen, arról is, hogy miért most???? Miért nem korábban? Bár lehet ha együtt élnénk, nem lenne meg ez a varázs, egy idő után mi is elhidegülnénk. Mindig azt mondja, élvezzük, amíg tart és amíg szép, és töltődjünk fel minden alkalommal. Igaza is van valahol.
2021. márc. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

Hmm. Engem mondjuk már zavart, hogy ő is színészkedik, hiába volt a felesége is olyan, amilyen.

De ez az idő után elhidegülnénk dolog, hát nem tudom Én hiszek abban, hogy van sírig tartó szerelem.

És nem akarlak elkeseríteni, de elég furcsa a szájából, hogy töltődjetek fel minden alkalommal és élvezzétek. Nálam nem akkor szenvedett mikor épp nem írtam, hanem pont mikor rájött mellettem, hogy odahaza nem stimmel valami. Ilyen feltöltődésért én dobtam volna. Bocsánat, de ez tényleg érdekes. És pláne, ha látja, hogy szenvedsz, és azt látnia kéne. Ő ezek szerint nem szenved. Érted mit akarok mondani ezzel?

Én akkor tudtam már, hogy nem megy nekem ,mikor mellette szenvedtem, és nem úgy éreztem hogy de jó most felöltődöm, hanem, hogy sírhatnékom van, mert megy haza. Lerongyolt lelkileg.

Te szeretőd nem energiavámpír kicsit?

2021. márc. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Nem, nem energia vámpír. Persze, hogy szomorú amiatt, hogy lát szenvedni. Szokta mondani, mennyire fáj ez neki, hogy ő a szomorúságom oka, de azt is mondja, ne várjam, hogy ő vessen véget a dolognak, mert nincs hozzá ereje. Nyilván, ha én hoznám meg a döntést, elfogadná és megértené. De nekem is szükség van erre a feltöltődésre, mert nagyon jók az együtt töltött idők. Köztünk nem csak szex van, vannak közös programok, kirándulások, ha azt igénylem ,Ő az, aki mindenben segít, akitől tanácsot kérhetek, aki felcipeli a vizet, hogy nekem ne kelljen, aki mindent megbarkácsol a lakásban, amit én nem tudok megcsinálni. Nehéz az egészet pár mondatban jellemezni, minden ilyen kapcsolat más.
2021. márc. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

Na látod, ez. Hogy látja, hogy szenvedsz, de nem enged el. El kéne. Én is ezt tenném. Mert ha igazán szeretek valakit, de miattam szenved, akkor szépen lezárom a kapcsolatot. Ebben nagy adag önzőség van.

Értem, hogy több érzés van benne, ez mondom ilyen. De ha nem vezet sehová és nincs kilátás a közös jövőre, akkor te szenvedni fogsz, ő meg szenvedni, de hazamenni a nejéhez.

2021. márc. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Igen, önző és gyáva is. De sosem kértem tőle, hogy hagyja ott a családját. Nem is fogom. A gyerekeknek szükségük van rá. Tudom, vannak megoldások, lennének. Én most ott tartok, hogy nem akarok senkivel sem összebútorozni. De amúgy tényleg megérdemelné, hogy egye meg, amit főzött, legyen boldog azzal, akit választott.
2021. márc. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
17. Nem lesz boldog, garantálom. Tedd szünetbe
2021. márc. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

#4 Tökéletesen igazad van.


Többieknek pedig,


Semmi,de semmi nem lesz úgyanolyan,marad a szenvedés,jó pofizás,szinészkedés,látszat boldogság,mert mindig ott motoszkál az érzés,hogy ha kis ideig,de boldog voltam,jó volt. Akik meg tartják a kapcsolatot viszony után titokban,ott erős érzelmek vannak,fent tartják a tűzet esetleges folytatásra.

2021. márc. 15. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

19.

Mire jó a színészkedés?

Egymásnak, vagy a külvilágnak színészkednek?

Hogy tudja egy férfi eljátszani, hogy boldog, ha nem?

2021. márc. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!