Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Jó nagy sz*arban vagyok,hogyva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó nagy sz*arban vagyok,hogyvan lehet ebböl jól kijönni?

Figyelt kérdés

Megcsaltam a baratnöm(2,5ève vagyunk együtt) azzal a csajjal,aki màr 3 ève tetszik.Vele a flörtölgetès az egyetem elejèn kezdödött màr, akkor 'megvolt köztünk a szikra', de mivel mindketten kapcsolatban voltunk nem törtènt semmi komoly

A hètvègèn bulizni mentünk a csoportal,hàzat bèreltünk, màr pèntek este összekavarodtam vele,megdugtam úgy, ahogy kellett, vègig együtt aludtunk

Na ha ez nem lenne elèg,ö azt sem tudja, hogy nekem mèg mindig megvan a baràtnöm,aki ki nem àllhatja ezt a csajt, tudja, hogy csoporttàrsak vagyunk ès hogy tetszik nekem

Úgy èrzem simàn ott hagynàm èrte a baràtnöm,de nem akarok kèt szèk közè sem üllni, tudtàra kellene adnom a dolgokat, vagy csak hagyjam az egèsszet, ahogy van?

Màr elèg sokan cèlozgatnak az egyetem is, hogy mi volt ez az egèssz,nem csokoloztunk mindenki elött,de vaknak kell lenni, ahhoz, hogy ne làssàk, hogy ez több mint 'kollègàk' viszony

Nem akarom ott hagyni a jelenlegi baràtnöm,mert megszoktam ès elvagyunk.Annyit kèrt hogy ne csaljam meg ès màr szàzszor elmondta, hogy nem bízik bennem, ma talàlkozni fogunk,nem èrzem szarul magam ez az egèssz miatt, kell az a màsik csaj.


Na de, ha így összebasztam a dolgokat,van esèly, hogy jól kijöjjek belöle?


PS:nem kell 30x leírni, hogy mekkora f*sz vagyok,tudom:D



#megcsalàs, kapcsolat
2021. márc. 7. 14:49
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
91%
Hatosnak nem az ékezetekkel volt baja! Én is gyakran meglepödök amikor magukat egyetemistának vallok helyesirása az általános iskolásokét sem éri el.
2021. márc. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem elkéne menni egy cukrászdába és egy jó dobostortát enni. Az a te bajod, hogy kevés benned a zsír és a szénhidrát!
2021. márc. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
91%
Na jó, az egyetemistaság kamu, mi kamu még a sztoriban? Mindegy is ha csak egy része is igaz, egy gerinctelen féreg vagy, nem csak sötét, mint az éjszaka. Szakíts a barátnőddel, légy férfi.
2021. márc. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
fojtasàtók,egyrejobb, teecccik:D
2021. márc. 7. 15:38
 15/24 anonim ***** válasza:
92%
#14 Tudom, hogy ez csak kamu, de az a szomorú, hogy az eredeti szövegedben is majdnem ilyen súlyos hibák voltak.
2021. márc. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
86%
Felétek van házhoz rendelhető cukrászda? Most beülni úgysem lehet sehova, de nagyon jó lenne enni egy kis sütit. 🤔
2021. márc. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Itt belehet ülni,vàrom a dobostortàkat
2021. márc. 7. 16:02
 18/24 anonim ***** válasza:
80%
Hol élsz te, mindenhol minden be van zárva
2021. márc. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
87%

Oké kérdező megyek hozzátok! ☺️

Amúgy ha beülhettek valahova én biztos mindkét hölgyet elhívnám egy sütire és együtt megbeszélnénk a kusza szerelmi (ha lehet ezt annak hívni?!) életed. Ki tudja? Lehet pont kitalálnátok együtt, hogy hogyan tovább!


❤️🥧❤️

2021. márc. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
82%
Ezt jól beszoptad!
2021. márc. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!