Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Jó nagy sz*arban vagyok,hogyva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó nagy sz*arban vagyok,hogyvan lehet ebböl jól kijönni?

Figyelt kérdés

Megcsaltam a baratnöm(2,5ève vagyunk együtt) azzal a csajjal,aki màr 3 ève tetszik.Vele a flörtölgetès az egyetem elejèn kezdödött màr, akkor 'megvolt köztünk a szikra', de mivel mindketten kapcsolatban voltunk nem törtènt semmi komoly

A hètvègèn bulizni mentünk a csoportal,hàzat bèreltünk, màr pèntek este összekavarodtam vele,megdugtam úgy, ahogy kellett, vègig együtt aludtunk

Na ha ez nem lenne elèg,ö azt sem tudja, hogy nekem mèg mindig megvan a baràtnöm,aki ki nem àllhatja ezt a csajt, tudja, hogy csoporttàrsak vagyunk ès hogy tetszik nekem

Úgy èrzem simàn ott hagynàm èrte a baràtnöm,de nem akarok kèt szèk közè sem üllni, tudtàra kellene adnom a dolgokat, vagy csak hagyjam az egèsszet, ahogy van?

Màr elèg sokan cèlozgatnak az egyetem is, hogy mi volt ez az egèssz,nem csokoloztunk mindenki elött,de vaknak kell lenni, ahhoz, hogy ne làssàk, hogy ez több mint 'kollègàk' viszony

Nem akarom ott hagyni a jelenlegi baràtnöm,mert megszoktam ès elvagyunk.Annyit kèrt hogy ne csaljam meg ès màr szàzszor elmondta, hogy nem bízik bennem, ma talàlkozni fogunk,nem èrzem szarul magam ez az egèssz miatt, kell az a màsik csaj.


Na de, ha így összebasztam a dolgokat,van esèly, hogy jól kijöjjek belöle?


PS:nem kell 30x leírni, hogy mekkora f*sz vagyok,tudom:D



#megcsalàs, kapcsolat
2021. márc. 7. 14:49
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
93%

Ha megcsaltad a barátnőd akkor hagyd el őt, mert nem szereted. Nem szabad arra menni, hogy mert megszoktad, kibaszol vele, de még magaddal is. Fiatal vagy, nem kell leragadni egy embernél, ha ennyire nem működik a dolog. Ha két szék közé esel majd találsz mást, de ennek így nincs értelme.

Egyébként igen, egy f*sz vagy. :D

2021. márc. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
98%

Ha a lány tudta volna, hogy van barátnőd, akkor most simán visszamenehtnél a barátnőhöz és folytatod a viszonyt a másik lánnyal. Vagy nem folytatod, de a lényeg, hogy maradsz a megszokottal.

Ha kell az új lány és ő is akar téged hosszabb távra, akkor azonnal bontani kell a kapcsolatodat. Nem holnap, hanem azonnal.

2021. márc. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Mit fog a màsik csaj szólni, ha megmondom, hogy van baràtnöm?

Szokàs ilyenkor beàrulni az embert? Nem kérdezte, hogy van-e, èn csak tereltem a tèmàt

Vàrjak amig ö nyitt felèm? Mert ha komolyabbra fordulna a dolog akkor tènyleg nagy szarban leszek,2 masodperc a lebukàs

Nem mondhatom meg Neki huzom mèg ameddig lehet, sajnàlom is, nagyon összetörne

2021. márc. 7. 15:03
 4/24 A kérdező kommentje:
Jó de honnan tudjam, hogy kellek-e Neki:D hagyjam ott mindkèt pinàt:D jobb a több, mint a semmi:)
2021. márc. 7. 15:04
 5/24 anonim ***** válasza:
92%
Azt senki nem tudhatja, hogy be fog-e majd árulni, de egyetemista létedre szörnyű az írásképed.
2021. márc. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
93%
Üss már fel egy helyesírási szótárat, te szerencsétlen. Nem tudom, milyen nőkkel kavarsz, de nekem tuti nem kellenél, olyan igénytelen, magadra nem adó egyén vagy.
2021. márc. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

6-os:kèpzeld oda az èkezeteket, amiket elírt a telefon

okè,hàrmat fogok felütni,szólok,ha vègeztem

2021. márc. 7. 15:14
 8/24 anonim ***** válasza:
90%
Amíg tárgyakként kezeled a nőket és nem tekinted őket érző emberi lényeknek, addig mindenképpen pad alá fogsz esni. Egyik nő sem érdemel meg és ki fog derülni számukra idővel bármit is teszel, hogy mekkora féreg vagy. Aztán majd siránkozhatsz, de meg is érdemled. További jó szórakozást!
2021. márc. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
94%
Az egész még mindig egy sz, ennyit megspóroltam neked te nagy egyetemista. A többit kutatómunkában nőalázás helyett rád hagyom, hátha akkor nem leszel ekkora tuskó.
2021. márc. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
95%

Ez a kérdés vagy kamu, vagy komoly gondok vannak a magyar felsőoktatásban. Nem tudom elhinni, hogy huszonéves, egyetemre járó fiatalember így ír - és nem, nem az ékezetekkel van a legnagyobb baj.

Egyébként legalább annyi gerinc és tisztelet legyen benned, hogy elhagyod a barátnődet, hogy lehetősége legyen egy fiúval együtt lenni, aki megbecsüli és tudja kontrollálni a f.szát.

2021. márc. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!