Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Csal a főnökével?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csal a főnökével?

Figyelt kérdés

Régóta gyanakszom, hogy a párom (27 éves nő), csal a főnökével. Ő egy arab férfi, az a tipikus túlontúl igényes, kimosakodott, parfümös.

Ők a vírus ideje alatt is bejártak heti 2-3x az irodába, és a barátnőm oda úgy öltözött fel mindig, mint aki pasizni megy: fekete harisnya, térdet nem takaró szoknya, magassarkú csizma, smink. Amikor szembesítettem vele, hogy dolgozni nem így kell járni, hacsak nem akarja, hogy mindenki rárántson a WC-ben, akkor azt mondta, hogy így érzi jól magát, és különben sem a rárántós kategória, mert nincs kinn a fekete a szoknyából, felülre pedig kifejezetten konzervatív blúzokat vagy pulóvereket hord.

Amióta eldurvult a járvány, már állandóan home office-ba kerültek, és azt vettem rajta észre, hogy ideges, szomorú, és egész nap pittyegett a telefonja, tudtam, hogy valakivel nagyon írogat. Tudom, hogy nem szép, de megnéztem a telefonját, és láttam, hogy a főnökével beszélget, mindenen vihognak, néha a flörtölés határán vannak, valamit viccesen be is szólt a barátnőm, mire a főnöke írt egy olyat, hogy "ha most az irodában lennénk, mit kapnál", meg hasonlók.

A barátnőmről tudni kell, hogy mindig volt benne egy idegenimádat, odavan a multikultiért, amikor munkát keresett, az volt a vágya, hogy olyan helyen dolgozhasson, ahol sok a külföldi, sok nyelvet meg is tanult, mintha csak tervezte volna, hogy eldobja a másikat egy színes/külföldi pasasért.

Nekem pedig régi félelmem ez, és most teljesülni látszik, és tudom, hogy ha igaz, el fogok borulni iszonyúan.

Nos, szerintetek?



2021. márc. 7. 11:53
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
#29 Akkor cuckold kapcsolatot akarna az ilyen szittya gyerek.
2021. márc. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
85%
Azért kapod a savazast mert betegesen féltékeny vagy, uralkodó típusú, kontroll mániás és agresszív.
2021. márc. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
60%

Nos, a kérdező (volt) barátnője vagyok.

Kicsit felelősségteljesebbnek kellene lenni, hogy kire mondjátok, hogy persze, megcsal. A párom az őt savazó kommenteket ignorálta, mert szerinte mind nők, akik a saját fajtájukat védik. Kérdőre vont, azt mondtam, hogy nem csaltam meg, ugyanis ez az igazság. De nem hitte el, és nekem esett, már kiabáltam vele én is, mire pofont kaptam. Később pedig a falhoz szorított, a bugyimba nyúlt és durván fogdosott, markolászott, nem érdekelte, hogy nem akarok, csak akkor hagyta abba, amikor ütöttem, rúgtam, és azzal magyarázta az egészet, hogy a nőknek bejön a szenvedélyes békeszex, és bezzeg az exemnek hagytam.

Ő egy nőgyűlölő, gyáva sz---aralak. Évekig volt papucs, mindenben igazat adott, és előadta, hogy ő imádja, tiszteli a nőket, tenyerén hordoz, hosszú évek kellettek, mire kibújt a szög a zsákból.

Arra nem számított, hogy mivel emlegette ezt az oldalt, hogy itt mennyien szembesítették, hogy megcsalom, éjszaka én a telefonján nem a messengert fogom átnézni (mint ahogy ő tette), hanem az itteni kérdéseit, privát üzeneteit.


Kicsit szemezgetnék a kérdéseiből:


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..



Ez pedig a legbetegebb:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..


Ezt a kérdést egy kolléganőjéről írta ki. Tudom, kiről van szó, ugyanis a lány írt nekem ugyanazon év november/december környékén, hogy a párom szégyentelenül próbálkozik nála, közben pedig a fülébe jutott, hogy pár férfi kollégát olyanra buzdít, hogy nyugodtan le lehet sunyiban taperolni, magára hozta ezt azzal, hogy mindent engedett fiatalon, stb. A párom mindent tagadott, 1-2 férfi kollégát is megkérdeztem, ők is falaztak neki, azt mondták, a lány tiszta bolond, ezért elengedtem.

Szóval ő szeretett volna megcsalni valójában engem, csak nem érdekelte a csajt. :)


Mindenesetre köszi a kommenteket azoknak, akik látatlanban megmondják, hogy én bizony csalom, "multiribi" vagyok, és annak a privát üzenetet írójának külön köszönöm, aki azt javasolta, hogy ahányszor elhagyom a lakást, tegyen a kocsimra nyomkövetőt, és szagolgassa a bugyijaimat, mert érezni fogja rajta az idegen kant, és, hogy most már könnyen "lebukik a ribi", hogy már home office van.


Akinek van ideje, olvasgassa csak a kérdéseket, és látni fogja, hogy nem kamu, felismerhető a stílus, és több kérdésben is előjött nála ugyanaz, hogy fél lépni, mert ő maga tart attól, hogy verekedni fog, sőt, az egyik kérdésnél pedig szerinte érthető lenne, ha megvernének egy nőt, mert visszautasít másokat, miközben csak 40 like van a képein.

2021. márc. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
95%
Én írtam a #32es választ. Ha te tényleg a kérdező párja vagy akkor csak jelzem hogy itt sok embernek pár komment alapján lejott hogy a kérdező elmebeteg. Neked meg évek alatt nem? Hagyjuk már. Persze van hogy próbálják titkolni de mindig vannak jelek. Csak a nők nem mindig akarják észrevenni. Ez nem kisebbiti a bűnt hogy egy beteg állat. De attól még tény hogy neked sincs sok eszed.
2021. márc. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
69%
Úgy könnyű meglátni, hogy elmebeteg, ha leírogatja ide anonimitásban a legbetegebb gondolatait.
2021. márc. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
25%
Mert szerinted aki ilyen szinten beteg az személyesen egy Teréz anya? Véletlenül se lehet észrevenni..
2021. márc. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
79%
Megnéztem a kérdéseket, amik be lettek linkelve... hát nem kétséges, hogy a kérdező egy nagyképű, hímsoviniszta, beteg féreg. Azt hiszi alanyi joga van birtokolni a nőket, csak mert "férfinak" született. Azért az idézőjel, mert inkább nem nevezném annak, ez sértő a férfiakra nézve.
2021. márc. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehetett észrevenni, mivel mesterien rejtegette, mindenről az ellentétét mondta, mint amiket ide írogatott. De csak kibújt a szög a zsákból, nem bírta már tovább. Azt mondja, hogy másképp nem lehetne nője, csak ha hazudozik, azt mondja, amit hallani akarnak.

Lehet, pont annak kellett volna feltűnnie, hogy túl készséges, nyálas, vagy hinnem kellett volna a csajnak, aki megkeresett.

2021. márc. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!