Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Csal a főnökével?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csal a főnökével?

Figyelt kérdés

Régóta gyanakszom, hogy a párom (27 éves nő), csal a főnökével. Ő egy arab férfi, az a tipikus túlontúl igényes, kimosakodott, parfümös.

Ők a vírus ideje alatt is bejártak heti 2-3x az irodába, és a barátnőm oda úgy öltözött fel mindig, mint aki pasizni megy: fekete harisnya, térdet nem takaró szoknya, magassarkú csizma, smink. Amikor szembesítettem vele, hogy dolgozni nem így kell járni, hacsak nem akarja, hogy mindenki rárántson a WC-ben, akkor azt mondta, hogy így érzi jól magát, és különben sem a rárántós kategória, mert nincs kinn a fekete a szoknyából, felülre pedig kifejezetten konzervatív blúzokat vagy pulóvereket hord.

Amióta eldurvult a járvány, már állandóan home office-ba kerültek, és azt vettem rajta észre, hogy ideges, szomorú, és egész nap pittyegett a telefonja, tudtam, hogy valakivel nagyon írogat. Tudom, hogy nem szép, de megnéztem a telefonját, és láttam, hogy a főnökével beszélget, mindenen vihognak, néha a flörtölés határán vannak, valamit viccesen be is szólt a barátnőm, mire a főnöke írt egy olyat, hogy "ha most az irodában lennénk, mit kapnál", meg hasonlók.

A barátnőmről tudni kell, hogy mindig volt benne egy idegenimádat, odavan a multikultiért, amikor munkát keresett, az volt a vágya, hogy olyan helyen dolgozhasson, ahol sok a külföldi, sok nyelvet meg is tanult, mintha csak tervezte volna, hogy eldobja a másikat egy színes/külföldi pasasért.

Nekem pedig régi félelmem ez, és most teljesülni látszik, és tudom, hogy ha igaz, el fogok borulni iszonyúan.

Nos, szerintetek?



2021. márc. 7. 11:53
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
17%
Fix hogy megcsal. Bocs haver, de egyértelmű... ilyenek ezek a nők...
2021. márc. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
76%
Te beteg vagy. Remélem megcsal. Jobbat érdemel nálad.
2021. márc. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
87%
Hát én nem s csodálkoznék ha megcsalna!Kezeltesd magad!
2021. márc. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:

Kaphatnék normális indokot, mire fel kapom a fikaparádét?


A ribiség legrosszabb formája ez az arab/néger/idegen imádó hozzáállás, természetes, hogy összetörne, ha a saját párom tenne ilyet.

2021. márc. 7. 20:26
 25/38 anonim ***** válasza:
85%
Te egy nyomorult vagy. Ha megcsalnak, hagyd ott. Ennyi. Közöd nincs hozzá, kivel és senki nem rosszabb, akinek külföldi párja van, mint akinek magyar. Ha magyarral csalna, jobb lenne? Komolyan, attól jobban érzenéd magad? És milyen kapcsolat az, amiben lenézed a másikat? És persze, valaki azért tanul idegen nyelveket (nem arabot meg hindit, gondolom, hanem angolt meg ilyesmit) mert idegenekkel akar lefeküdni? Ezt nézed ki belőle? Csoda, hogy még mindig a nőd, én már dobtalak volna régen.
2021. márc. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
100%

"Kaphatnék normális indokot, mire fel kapom a fikaparádét?"


Ezzel meg is válaszoltad a saját kérdésedet:


"A ribiség legrosszabb formája ez az arab/néger/idegen imádó hozzáállás, természetes, hogy összetörne, ha a saját párom tenne ilyet."


Teljesen igaza van a #25-ösnek. Kezdem azt érezni, hogy meg is érdemelnéd, hogy lelépjen az arab főnökével, már csak azért is, amiért ilyen xenofób vagy. Nyilván te jobb parti vagy, csak mert fehér a bőröd, hagyjuk már...


Egyébként meg az, hogy szoknyát meg magassarkú csizmát vesz fel valaki, nem jelenti automatikusan, hogy egy büdös r*banc. Kb. elvárnád,hogy csadorban járjon, nehogy már csinosan merjen felöltözni. Akkor miért is vagy te jobb, mint egy arab?

2021. márc. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy ez kamu. Milyen multi cégnek van itt arab főnöke szerintetek?
2021. márc. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
86%

"A ribiség legrosszabb formája ez az arab/néger/idegen imádó hozzáállás, természetes, hogy összetörne, ha a saját párom tenne ilyet."


Úgy megnéznélek élőben, milyen egy olyan, mint te.

2021. márc. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem aggódnál, ha valami szittya-turul-ősmagyar lenne a főni?
2021. márc. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
Van értelme olyannal lenni aki talán megcsal? Aki képes lenne rá? Figyelj, ha gyanakszol, gondolom úgy viselkedik, akkor van értelme védelmezgetni? Aki menni akar az megy is hiába fogod a kezét... nem olyan bonyolult ez. Nem értem minek bonyolítjátok túl. Inkább maradnál vele úgy, hogy talán megcsal de majd megváltozik? Hogy talán a főnökét szereti? Ha meg ezt el tudod fogadni, akkor minek izgulsz? Majd d*g a főnökével aztán veled marad. Ez a zavar is de nem is helyzet szörnyű. Döntsd el neked mi fér bele.
2021. márc. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!