Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Csal a főnökével?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csal a főnökével?

Figyelt kérdés

Régóta gyanakszom, hogy a párom (27 éves nő), csal a főnökével. Ő egy arab férfi, az a tipikus túlontúl igényes, kimosakodott, parfümös.

Ők a vírus ideje alatt is bejártak heti 2-3x az irodába, és a barátnőm oda úgy öltözött fel mindig, mint aki pasizni megy: fekete harisnya, térdet nem takaró szoknya, magassarkú csizma, smink. Amikor szembesítettem vele, hogy dolgozni nem így kell járni, hacsak nem akarja, hogy mindenki rárántson a WC-ben, akkor azt mondta, hogy így érzi jól magát, és különben sem a rárántós kategória, mert nincs kinn a fekete a szoknyából, felülre pedig kifejezetten konzervatív blúzokat vagy pulóvereket hord.

Amióta eldurvult a járvány, már állandóan home office-ba kerültek, és azt vettem rajta észre, hogy ideges, szomorú, és egész nap pittyegett a telefonja, tudtam, hogy valakivel nagyon írogat. Tudom, hogy nem szép, de megnéztem a telefonját, és láttam, hogy a főnökével beszélget, mindenen vihognak, néha a flörtölés határán vannak, valamit viccesen be is szólt a barátnőm, mire a főnöke írt egy olyat, hogy "ha most az irodában lennénk, mit kapnál", meg hasonlók.

A barátnőmről tudni kell, hogy mindig volt benne egy idegenimádat, odavan a multikultiért, amikor munkát keresett, az volt a vágya, hogy olyan helyen dolgozhasson, ahol sok a külföldi, sok nyelvet meg is tanult, mintha csak tervezte volna, hogy eldobja a másikat egy színes/külföldi pasasért.

Nekem pedig régi félelmem ez, és most teljesülni látszik, és tudom, hogy ha igaz, el fogok borulni iszonyúan.

Nos, szerintetek?



2021. márc. 7. 11:53
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
82%
Ebből nem lehet megmondani.
2021. márc. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
67%
Ugynezki van alapja a gyanudnak
2021. márc. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
85%
Igen. Túl jó nő a barátnőd, te pedig nem voltál elég jó pasi hozzá. (Ezt magadra ne is feltétlen külsődre értsd csak, hanem státuszra, vagyonra, személyiségre, stb). Sajnálom.
2021. márc. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
73%

Azt jol meg fogja járni..

Nekem volt arab főnököm kulfoldon. Amelyik női kollegat ra tudta venni bármire is, de csak egy kis flortre is, azzal adott helyzetekben pl leépitésnél vagy bármi ugy bánt mint egy kutyával.


Mivel én folyamat elutasitottam a kezdeményezéseit szinte lányakènt kezelt viszont es a tenyerén hordozott..

2021. márc. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
67%
*es azota is bármikor visszavár csak hazajottem kintrol
2021. márc. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy én is így gondolom, de rákérdezni sem merek, mert félek, hogy nekimegyek, ha tagad. :/
2021. márc. 7. 12:17
 7/38 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem szépen, békésen szakíts vele.

Innentől te úgyis csak azt hiszed el, hogy megcsal, te is azt írod, hogy akkor is nekimész, ha azt mondja, hogy nem csal meg.

Bizalom nélkül megette a fene. Minek akarsz vele maradni? Kivárod, hogy okod legyen megmártogatni benne a nagykést, mert úgy ment utcára, hogy parfümöt mert használni?

A beteges féltékenységeddel meg kezdj valamit, mondjuk keress fel szakembert, mielőtt arra eszmélsz, hogy több évig élsz összezárva egy cellában Lakatos Renátóval, aki esténként beteszi neked.

2021. márc. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem ez kamu. Nem azért tanul meg az ember sok nyelvet és nem azért érdekli a multikulti, hogy majd a barátját eldobhassa egy színesbőrúért. Ha igaz is a sztorid, ennyiből te is tudod, mi a helyzet, nem hiszem hogy ezt ki kellett volna írnod kérdésnek, hogy tudd. De azért lehet itt panaszkodni, hogy a szép nők ha több nyelvet beszélnek, biztosan mind külföldiekkel akar lefeküdni/házasodni. Ez volt a cél, igaz?
2021. márc. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
30%
8. Te sem vagy 100-as. Miért ne lehetne egy ember erkölcstelen, immorális? Szerinted ez egy nem létező dolog?
2021. márc. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
63%
Nem értem, hol beszéltem erkölcstelenségről és nem morális dolgokról. Segítenél?
2021. márc. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!