Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Csal a főnökével?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csal a főnökével?

Figyelt kérdés

Régóta gyanakszom, hogy a párom (27 éves nő), csal a főnökével. Ő egy arab férfi, az a tipikus túlontúl igényes, kimosakodott, parfümös.

Ők a vírus ideje alatt is bejártak heti 2-3x az irodába, és a barátnőm oda úgy öltözött fel mindig, mint aki pasizni megy: fekete harisnya, térdet nem takaró szoknya, magassarkú csizma, smink. Amikor szembesítettem vele, hogy dolgozni nem így kell járni, hacsak nem akarja, hogy mindenki rárántson a WC-ben, akkor azt mondta, hogy így érzi jól magát, és különben sem a rárántós kategória, mert nincs kinn a fekete a szoknyából, felülre pedig kifejezetten konzervatív blúzokat vagy pulóvereket hord.

Amióta eldurvult a járvány, már állandóan home office-ba kerültek, és azt vettem rajta észre, hogy ideges, szomorú, és egész nap pittyegett a telefonja, tudtam, hogy valakivel nagyon írogat. Tudom, hogy nem szép, de megnéztem a telefonját, és láttam, hogy a főnökével beszélget, mindenen vihognak, néha a flörtölés határán vannak, valamit viccesen be is szólt a barátnőm, mire a főnöke írt egy olyat, hogy "ha most az irodában lennénk, mit kapnál", meg hasonlók.

A barátnőmről tudni kell, hogy mindig volt benne egy idegenimádat, odavan a multikultiért, amikor munkát keresett, az volt a vágya, hogy olyan helyen dolgozhasson, ahol sok a külföldi, sok nyelvet meg is tanult, mintha csak tervezte volna, hogy eldobja a másikat egy színes/külföldi pasasért.

Nekem pedig régi félelmem ez, és most teljesülni látszik, és tudom, hogy ha igaz, el fogok borulni iszonyúan.

Nos, szerintetek?



2021. márc. 7. 11:53
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
7%
Szerintem nem értem hogy vagytok együtt. Te egy rendes ősmagyar vagy, a csajod meg egy multiribi.
2021. márc. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
78%

Utolsó remélem szarkazmus volt. Mert ha az a rendes ősmagyar aki nekem jön ha azt mondom nem csaltam meg akkor én se kérnék a magyarokbol.


Amúgy meg kérdező lehet hogy most újat mondok neked de az irodákban általában van egy dress cod ami azt jelenti hogy nem kantáros gatyában és gumicsizmaban állítunk be. Hanem szépen feloltozve, nőknek pl szoknya magassarkú ing kombo. Ha szerinted ettől valaki automatikusan megcsal akkor nagy baj van az agyaddal.

2021. márc. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 Noren1989 ***** válasza:
35%

Kollegája van más, akit ismersz?


Nehogy kiderüljön, hogy már hónapokkal ezelőtt homófisz volt mindenki másnak....

2021. márc. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 A kérdező kommentje:
Sajnos úgy látom, hogy muszáj lesz nyomozni, de ha tényleg csal, ollóval fogok nekimenni a ribiruciknak amikben járt... :/
2021. márc. 7. 15:11
 15/38 anonim ***** válasza:
70%
Ökör. Neked kéne ollóval neked menni. Jézusom, te beteg vagy.
2021. márc. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy már megbeszéld vele, mint egy normális ember, aztán meg szakíts, hanem vagy elégedett a válasszal. Beteg nyomorult, sose legyen nőd.
2021. márc. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg nem ribi ruci... Megjegyzem ebből nem lehet megmondani, lehet csak csipkelődnek. Bezárni azért ne akard. Szomorú meg simán lehet azért is, mert elege van az otthoni közegből.
2021. márc. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
80%
Fú, de fárasztó egy pali vagy.
2021. márc. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
19%
Mondták már mások is, hogy ősmagyar. Ez a mainstream menő vonal. Aki ilyen, az a fasza csávó. Aki leírja, azt meg lepontozzák.
2021. márc. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
86%
Szerintek vannak olyan nagyon extrovertált emberek, akik jól megértik magukat másokkal. Én is röhögök a legjobb haverommal mindenen, amikor egyszer a párom mérges volt rám poénból, akkor neki írtam hogy "omg segíts, szökjünk meg Mexikóba mert a párom megöl", de sose lenne köztünk több... Viszont ha ennyire nem bízol benne, akkor ez a kapcsolat kuka..
2021. márc. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!