Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek normális, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális, ha hajnali kettőkor a főnökével beszélget?

Figyelt kérdés

Ha én nem vagyok otthon, akkor van, hogy még hajnalban is a főnökével beszélget a párom.

Napközben is sokszor beszélnek, de elvileg csak munka miatt. Na de éjszaka?

Nem szokott amúgy róla beszélni, max ha a munkával kapcsolatban beszél valamit. Meg néha össze szoktak veszni meg ilyeneket mondogat.

Van hogy munkaidő után is hívja a főnök.

Voltak már együtt más városban is, továbbképzés miatt.

Aggódjak? Mik lehetnek meg csalásra utaló jelek?

(Ő a nő)


2019. dec. 20. 13:54
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
32%

Már megcsalt, miért a párod még mindig? Nekem nem férne bele, hogy hajnal 2-kor a főnökkel diskurál.

Honnan tudod amúgy hogy beszél vele?

2019. dec. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

Honnan veszed, hogy már megcsalt?

Egyszer láttam a telefonban, de nem tettem szóvá. Tegnap meg pl ő mesélte el.

2019. dec. 20. 13:58
 3/28 anonim ***** válasza:
27%
igen aggódj és nem, nem normális. mivel ők együtt vannak szinte egész nap, simán tudja oltogatni + ott van még az alá-fölé rendelt viszony is. ez sok nőnek bejön, mármint a magas beosztású pasi. az hogy hogyan beszél róla, az nem mérvadó csak terelés. az azért van hogy elaltassa a gyanakvásod. választásaid vannak azért, de én itt már erősen elgondolkodnék a kapcsolat jövőjéről vagy haláláról. szerintem dugja, vagy még nem volt rá alkalom és lehetőség hogy megdugja, de már le van zsírozva. nem mondom 1000%-ra, de a nődnek ez imponál, mert ez így nem frankó.
2019. dec. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
57%

"Van hogy munkaidő után is hívja a főnök. Voltak már együtt más városban is, továbbképzés miatt."

Nos, szerinted mik a jelek? Egymás nyakán lógnak, feltételezem nemcsak a melóról dumálnak. Főleg nem hajnalban amikor te már horkolsz és fingod sincs mi történik körülötted akkor.

Legyél már egy kicsit éberebb! Vagy nézz bele a telójába, vagy lépj be a Facebookjába. Valahol csak találsz valami utalást. De amúgy az is lehet hogy már megcsalt.

2019. dec. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
71%

Munkamániások mindketten. Vannak olyan projektek, amiket hajnal kettőkor kell megoldani.

Megértem, mert nekem is volt ilyen nehéz, embertpróbáló, hajnalokba nyúló munkahelyi stresszhelyzetem, amíg az asszony rá nem jött.

2019. dec. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
79%
# 5 :DDD
2019. dec. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

#5 szomorú ez a téma, de ezen olyan jót nevettem.


Nyilván volt a beszélgetésben olyan, ami nem munka, de amennyit én láttam, az nem volt önmagában ok a gyanakvásra.

Úgy gondolom, hogy ismerem a párom. De mi van, ha mégsem?

Amikor lementek vidékre képzés miatt, pl meg sem fordult a fejemben olyan, hogy ott valami lehet. Amúgy nincs régóta ezen a munkahelyen, kb 4 hónapja.

Meg a főnöke nem nagyon van bent az irodában, mindig telefonon beszélnek. Személyesen kevesebbet. Szerintem

2019. dec. 20. 14:26
 8/28 A kérdező kommentje:
Viszont a főnöke most vált el a feleségétől és a nő elvileg el is költözött. Lehet csak magamat idegesitem ezzel.
2019. dec. 20. 14:27
 9/28 anonim ***** válasza:
24%

akkor mi a kérdés? minden ok, nem?

legyen így, ahogy neked jobb.

sok sikert dude!

2019. dec. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

Valami pozitív megerősítést vártam :)

Igazából minden haverom azt mondja, hogy csal. Meg hogy nyomozzam ki. De hogy?

2019. dec. 20. 14:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!