Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek normális, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális, ha hajnali kettőkor a főnökével beszélget?

Figyelt kérdés

Ha én nem vagyok otthon, akkor van, hogy még hajnalban is a főnökével beszélget a párom.

Napközben is sokszor beszélnek, de elvileg csak munka miatt. Na de éjszaka?

Nem szokott amúgy róla beszélni, max ha a munkával kapcsolatban beszél valamit. Meg néha össze szoktak veszni meg ilyeneket mondogat.

Van hogy munkaidő után is hívja a főnök.

Voltak már együtt más városban is, továbbképzés miatt.

Aggódjak? Mik lehetnek meg csalásra utaló jelek?

(Ő a nő)


2019. dec. 20. 13:54
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
18%
hosszú meló, de ki lehet:) a legfontosabb, hogy ne féltékenykedj,ne tegyél szóvá semmit mert akkor visszavonulót fúj és soha nem kapcsolod le.
2019. dec. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
66%
Beszéld meg a pároddal ezt a dolgot. Mond meg neki, hogy a munkahelyi dolgokat ne vigye haza, munkára ott van a munkahely. A beszélgetéseket korlátozzák a munkaidőre. Kérd meg, hogy ezt értesse meg a főnökével is, ha nem akarja hogy rámenjen a kapcsolatotok.
2019. dec. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
13%
nehogy megbeszéld, ne legyél balek. egyből leállnak, te meg ottmaradsz egy összespermázott nővel. csak ha lenyomoztad és ártatlan.
2019. dec. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:

És hogy nyomozzam le?

Telefonját mindig elől hagyja, nem rejtegeti. Amikor bele olvastam, semmi érdekeset nem láttam. Sokszor megyek érte a munkahelyére is, akar szó nélkül is.

Hogy nyomozzam? Nagyon béna vagyok az ilyenekhez.

2019. dec. 20. 14:46
 15/28 anonim ***** válasza:
23%
#5 naaaggyon jó volt, köszi :DDD
2019. dec. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
0%
A főnökével? Ajjaj, a főnök mindig tabu, aki megkapja, az lesz a kegyelt. Lesz megcsalás itt.
2019. dec. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
0%
Helyelőzmények. Face,goo+nyitott szem és fül.
2019. dec. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
0%

Felesleges nyomozgatni.


Én mindig azt mondom az asszonynak, hogy a munkaidő az munkaidő, de hogy azon túl egy percet is dolgozzon teljesen hülyeség, mert sose semmilyen elismerést nem kapnak azért amit csinálnak.


Ha hajnalban kéne valmait megbeszélni azt bizonyosan rosszallanám, meg azt is ha hajnal kettőkor fel van ahelyett hogy aludna.

2019. dec. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
0%

Nincs az a sürgős munka, amit éjjel 2-kor kell megbeszélni.

A nőd összeszűri a levet a főnökkel. Ezt borítékolhatod.

Továbbképzés, túlóra, sürgős meló, stb stb....

Ennyire nem lehetsz naív...

2019. dec. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
23%
Gyanús...Miért is vált el a főnöke???
2019. dec. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!