Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem kérek egyéb megjegyzést így is rosszul érzem magam.


Szeretője voltam egy házas pasinak és kidobott a feleségét választotta helyettem. Annyit mondott hogy soha többet nem akar engem és hogy ami köztünk volt csak egy hiba volt és nem akar engem, nem szeret. Pedig azt hittem hogy minden jó köztünk és engem akar mert szeret. Közben kiderült hogy végig hazudott és gyereket tervezett a feleségével, aki már 2 hónapos terhes. Lassan tényleg elhiszem amit itt írnak a szeretökröl. Ennyit számít egy harmadik fél? Pedig én akartam vele gyereket és akkor velem lenne nem pedig a feleségével. Ajh nem tudom mit tegyek.


2021. febr. 27. 13:00
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:
70%

Te az a bolond nő vagy, aki mindenáron azt akarja minden posztnál bizonyítani, hogy a szeretők csak ki vannak használva :D

Tiszta szánalom vagy, picit gáz, hogy eddig nem kaptál még ilyen választ :D

Totál átlásztó


Mekkora kamu, ciki poszt :D el sem hiszem, hogy valaki ennek bedől.


Ja és segítek: szeretőt szeretjük, nem fizetünk neki a szexért. Olyan embernek fizetünk, akik az utcasarkon állnak :)

2021. febr. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj! Tegyük fel, hogy elhagyja a feleségét és veled lesz. Szerinted téged nem fog csalni? Elárulom, fog!

Próbálj, túllendülni ezen! Ne feledd, házas vagy foglalt pasi sirámainak nem hiszünk!A pénzt nem kedvességből, hanem azért adta, mert egy egyszerű használati eszköznek tart, amiért fizet. Ez van. Sokan beléd fognak rúgni, de a ki szerelmes, pláne fiatalon, az sokmindent elhisz még. Legközelebb okosabb legyél és gondolj bele a megcsalt fél helyzetébe is.

2021. febr. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat azokét akik normális hangvételben írtak. Igen most már kezdem látni hogy miért ilyen velem. Legközelebb okosab leszek. Valahogy el kell felejtenem még idő de valahogy csak túl leszek rajta. Bár nagyon fáj.
2021. febr. 28. 09:01
 54/55 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de ezt el kell engedned. Őt választotta, nem tudsz mit csinálni, ha elkezded zaklatni akkor csak megutáltatod magadat vele. Lépj tovább, ismerkejd, van még millió férfi a földön.
2021. febr. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim ***** válasza:
55%
Az ilyen folyamatosan csalni fogja a mellette levő nőt. Én felhívnám a feleségét, hogy tudja ki is a férje valójában.
2021. febr. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!