Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem kérek egyéb megjegyzést így is rosszul érzem magam.


Szeretője voltam egy házas pasinak és kidobott a feleségét választotta helyettem. Annyit mondott hogy soha többet nem akar engem és hogy ami köztünk volt csak egy hiba volt és nem akar engem, nem szeret. Pedig azt hittem hogy minden jó köztünk és engem akar mert szeret. Közben kiderült hogy végig hazudott és gyereket tervezett a feleségével, aki már 2 hónapos terhes. Lassan tényleg elhiszem amit itt írnak a szeretökröl. Ennyit számít egy harmadik fél? Pedig én akartam vele gyereket és akkor velem lenne nem pedig a feleségével. Ajh nem tudom mit tegyek.


2021. febr. 27. 13:00
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
87%
Utolsó hozzászólásod alapján kitaláltad, vagy ennyire h*lye vagy 😂 úristen... Fizetett azért hogy ürítsen, ennyi.
2021. febr. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 A kérdező kommentje:
Jól jött a pénz de sokszor vett ezt azt. Nem mindig kp volt. Nem ürítésre kellettem neki. Sok mindent elmondott magáról amit senkinek nem mondott el. Teljesen egy hullám hosszon voltunk. A legféltettebb titkait is tudom amit a feleség nem tud. Nem vagyok hülye. Ki kérem magamnak! Megint csak azzal jön itt elö mindenki hogy a szerető csak ürítésre van. Nem igaz.
2021. febr. 27. 14:09
 23/55 A kérdező kommentje:
Kár volt ide kiírni. Csak szidni tudják itt a szeretőket. A ti életetek tökéletes
2021. febr. 27. 14:22
 24/55 anonim ***** válasza:
89%
A privat prostija voltal, semmi mas. Ne filozd tul a dolgokat
2021. febr. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 A kérdező kommentje:
Nem voltam prostija. Ennél többet érek. De kössz a belémrugást.
2021. febr. 27. 14:31
 26/55 anonim ***** válasza:
100%
Egy idióta ribi vagy!!!
2021. febr. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 A kérdező kommentje:
Kamu profilrol oda irtam a képe alá ahol gratulálnak nekik hogy akkor duplán lesz apuka. Remélem most megkavartam az álló vizet és megkeres a férfi és engem választ helyette.
2021. febr. 27. 14:49
 28/55 anonim ***** válasza:
100%
Kamu :) Ennyire sötét senki nem lehet. Ha mégis, nem csoda, hogy ott hagyott. Mi a garancia, hogy nálad fog kikötni? És most gyorsan felcsináltatod magad mással, vagy hogy gondoltad?
2021. febr. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 A kérdező kommentje:
Remélem megkeres és akkor úgy is szexelünk és akkor lesz közös babánk . Tutira össze jön
2021. febr. 27. 14:56
 30/55 A kérdező kommentje:
Nekem kell Ö és mindent megteszek azért hogy enyém legyen.nem hagyom elveszni a lehetöséget hogy jó életem legyen. Ha kell akkor lefekszek másal is hogy terhes legyek és Ö lesz az apuka.
2021. febr. 27. 15:00
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!