Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem kérek egyéb megjegyzést így is rosszul érzem magam.


Szeretője voltam egy házas pasinak és kidobott a feleségét választotta helyettem. Annyit mondott hogy soha többet nem akar engem és hogy ami köztünk volt csak egy hiba volt és nem akar engem, nem szeret. Pedig azt hittem hogy minden jó köztünk és engem akar mert szeret. Közben kiderült hogy végig hazudott és gyereket tervezett a feleségével, aki már 2 hónapos terhes. Lassan tényleg elhiszem amit itt írnak a szeretökröl. Ennyit számít egy harmadik fél? Pedig én akartam vele gyereket és akkor velem lenne nem pedig a feleségével. Ajh nem tudom mit tegyek.


2021. febr. 27. 13:00
1 2 3 4 5 6
 31/55 A kérdező kommentje:
Lehet hogy ez hülyén hangzik és kétségbeesetten. De eléggé kétségbe vagyok esve.
2021. febr. 27. 15:01
 32/55 anonim ***** válasza:
100%
Aha és nem fog neki feltűnni, hogy nem 9 hónapig leszel terhes hanem sokkal tovább? 😂
2021. febr. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 A kérdező kommentje:
Akkor mit csináljak?
2021. febr. 27. 15:04
 34/55 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindegy. De ez, hogy hazudsz, hogy a 2 hónapos magzatra haragszol meg az asszonyra, szánalmas. Nem ők hagytak ott hanem a szeretőd. Mondjuk te amilyen közönséges vagy, meg is érdemled, én csak a kisbabát sajnálom.
2021. febr. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 anonim ***** válasza:
100%

Engem is dobtak, mégsem teszem ezt...

Tudod mennyire fáj, hogy nem kellettem neki? Mégsem alázom magam tovább.

2021. febr. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 A kérdező kommentje:
És hogy élted túl? Annyira fáj nekem is amiket mondott. Úgy érzem megsemmisültem
2021. febr. 27. 15:13
 37/55 anonim ***** válasza:
100%

Én is vissza szeretném kapni, mindent megtennék érte, de sosem leszek elég jó neki.

Én már annyit küzdöttem érte, hogy belefáradtam. Sajnos a feleségével jobban összeillenek. Az én helyzetem rosszabb. Az utcánkban él, tehát még elfelejteni sem tudom.


Nem tudom kérdező, hogy hiszel-e a karmában, de kérlek ne hazudd azt, hogy terhes vagy. Egyszerűen kezdj új életet. Még fél évig tuti szar lesz, de engedd el. Ha szeretne téged, nem csinálná ezt veled. Biztos tetszik, amije van, meg amilyen ő, de ez csak vágy.

2021. febr. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 A kérdező kommentje:
Egész nap csak bögök hogy így otthagyott csak úgy. Kihasználva érzem magam. Lehet az egom is sérült ahogy irja valaki. Nem tudom. Csak szét vet a düh és a szomorúság. Nem birom. Mivel vagyok kevesebb? Sose leszek boldog. Ha belegondolok miket hazudott még össze már is felforr a vérem és bosszút akarnék állni hogy észre vegye magát mind kettő. De tudom azzal nem jönne vissza hozzám. Semmi nem maradt. Csak az a pár dolog ami töle van.
2021. febr. 27. 15:30
 39/55 A kérdező kommentje:
Látta mit írtam ki és megkeresett telefonon. azt akarja hogy vetesem el a gyereket és pénzt akar adni érte.emelet elhordodt minden cafkának hogy mit kébzelek én hogy csak úgy teherbe esek meg hogy ö milyen boldog a feleségével meg ne merészeljek bárkinek is szólni . Még jobban belémrúgot hogy fáj ez nekem most. Meg akarok halni . Ál a bál most náluk
2021. febr. 27. 16:55
 40/55 anonim ***** válasza:
100%
:)) oszinten egyre szanalmasabb vagy, nyeld le a bekat es tedd tovabb magad rajta.
2021. febr. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!