Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem kérek egyéb megjegyzést így is rosszul érzem magam.


Szeretője voltam egy házas pasinak és kidobott a feleségét választotta helyettem. Annyit mondott hogy soha többet nem akar engem és hogy ami köztünk volt csak egy hiba volt és nem akar engem, nem szeret. Pedig azt hittem hogy minden jó köztünk és engem akar mert szeret. Közben kiderült hogy végig hazudott és gyereket tervezett a feleségével, aki már 2 hónapos terhes. Lassan tényleg elhiszem amit itt írnak a szeretökröl. Ennyit számít egy harmadik fél? Pedig én akartam vele gyereket és akkor velem lenne nem pedig a feleségével. Ajh nem tudom mit tegyek.


2021. febr. 27. 13:00
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
100%

Sérült az egód, hogy nem téged választott. A boldogságot keresed, de valójában ezt az a férfi nem fogja tudni neked megadni, hiába vágysz rá nagyon...

Ezért is nem kezdünk házas férfival!

Ne alázd meg magad jobban.

2021. febr. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 A kérdező kommentje:
De nekem ö kell!!!!
2021. febr. 27. 13:21
 13/55 A kérdező kommentje:
Szeretök ti mit csináltok ilyenkor hogy szerzitek meg a nös férfit?
2021. febr. 27. 13:22
 14/55 Noren1989 ***** válasza:
100%
Nekem meg a színesbőrű Barbie!!!!
2021. febr. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 A kérdező kommentje:
Olyan ne írjon aki nem volt még ebben a helyzetben
2021. febr. 27. 13:23
 16/55 A kérdező kommentje:
Mondjam neki hogy terhes vagyok töle?
2021. febr. 27. 13:23
 17/55 A kérdező kommentje:
Én 24 Ö 37 éves ha ez számít.
2021. febr. 27. 13:30
 18/55 anonim ***** válasza:
88%
Ne hazudj!
2021. febr. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 A kérdező kommentje:
Lehet hogy szánalmas de akkor is meg akarom szerezni. Így vagy úgy de az enyém lesz. Az a nö meg kotrondjon ki az életünkből a kölkével együtt. Tuti nem is töle van az a gyerek csak ráfogja. Amúgy is bűn ronda ahhoz hogy valaki hozzá nyúljon. Ezért nem értem hogy miért ö és miért nem én? Mindent megadtam neki ami kellett. Mivel különb az a nö mint én? Sokan akarták megszerezni öt mert magas beosztásban dolgozik és nagyon sok pénze van. Nekem is mindig fizetett mikor együtt voltunk nem is keveset. Alkalmanként húszezer forintot. Nem értem hogy ha ennyit költött rám akkor miért nem velem maradt. Pedig olyan jól megvoltunk a párommal
2021. febr. 27. 13:55
 20/55 anonim ***** válasza:
90%
Szóval alkalmanként fìzetett neked a szexért..ébredj már fel és ne vergödj!Számára te csak egy ribi vagy!Sehogy sem fogod megkapni,azzal meg,hogy beköpöd otthon,csak magad alatt vágod a fát!Legfeljebb még pofán is ver egyszer-kétszer...
2021. febr. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!