Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nem elég hogy megcsalt, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem elég hogy megcsalt, de jön a baba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

6eve vagyunk együtt, ebből két év házasság, van egy 1eves kislanyunk. Csak hogy most tudtam meg a ferjem megcsal.. de a gratisz az, hogy úton a második gyerkőc, szeptemberre várható, és meg egy gratisz hogy a csokot is felvettük 3gyermekre, így vettünk hazat, ami felújítás alatt áll, majusba lesz költözheto. Én meg szinte most se hiszem el, hogy megcsal, csak hat a saját szememmel szembesültem róla. Nem értem miért tette ezt, mikor tényleg jó kapcsolatunk volt, megadtunk egymásnak mindent, a családommal is nagyon jóban van, azt mondta nem velem van a baj, de ő egyszerűen már kiszeretett belőlem.. tudjatok, mint halottnak a csók. Azt mondta, már egy fel éve tart, de nem értem, akkor decemberbe minek kezdtünk bele a babaprojektbe?!! Nem tudott csak annyi választ adni, hogy akkor meg azt hitte, hogy nem lesz tartós kapcsolata akivel megismerkedett. Arra nem tudott normális választ adni, hogy miért tette ezt, annyit mondott jó feleség vagyok, kedves és szerethető de egyszerűen megismerkedett ezzel a személlyel aki azonnal megfogta.. kb mint akibe kést szúrtak, úgy éreztem magam, és persze most is.

Azt mondta hogy májusban nyugodtan menjek oda a kislányommal a házba, és hogy teljesen rendbe lesz rakva nekem semmit sem kell rajta csinálnom, fizeti a havi 40e gyerek tartást, és hogy válni akar.. én meg lakjak ott nyugodtan. Igen am, de a bank mit fog szolni ehhez? Mármint oke 2gyerek lesz, de 3kell mivel olyan csokot vettünk fel. Egyszerűen annyira tanácstalan vagyok... teljesen felszarvazva érzem magam és rettenetesen csalódott vagyok, első komoly kapcsolatom ez volt.. és ráadásul itt lesz egy kisbaba, aki az apját se fogja ismerni.. a szüleim természetesen mindenben segítenek, anyagi gondom úgymond nincs, ennyi. Bocsánat ha kicsit össze vissza, de most annyira rosszul vagyok lelkileg, hogy nem tudtam jobban összefoglalni..

Én 24eves vagyok, ferjem 30.



2021. febr. 4. 13:04
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/152 anonim ***** válasza:
25%

És még mennyien bele esnek majd ebbe a csok meg a babaváró mizériában... Rengetegen!


Sajnálom szegény gyerekeket! Itt ők az igazi áldozatai a szülők általi felelőtlen gondolkodás miatt! 😔

2021. febr. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/152 A kérdező kommentje:
68. Mint ahogy írtam fentebb, az az én gyerekem is, nem csak belőle van, hanem belőlem is. Nem fogom elvetetni hanem vállalom a felelősséget!
2021. febr. 4. 22:10
 73/152 A kérdező kommentje:
71. Azért nem értek veled egyet, mert igenis tisztában voltam minden feltétellel. Vagyis nem gondolom magam felelőtlennek, azért ami lett. Felelőséggel fogom felnevelni a gyerekeimet, a ferjem nélkül :)
2021. febr. 4. 22:11
 74/152 anonim ***** válasza:
69%

Ne vetesd el. Tényleg nem tehet semmiről. Neki te vagy a mindene. De szerintem ezt neked nem kell elmagyaráznom.

11 hetes Uh-on láttam a kislányomat: mindene meg volt. Karok, lábak, pici ujjak, nagy homlok, pisze orr.

2021. febr. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/152 A kérdező kommentje:

Dehogy vetetem. Nem rég voltam én is uh-n annyira örültem neki, hogy a kis szíve dobogott. Másnak meg sem adatik ez a csoda, én meg egy egészséges magzatot vetessek el?! Nem!

A családban volt egy kaparas, azóta sincs baba.. valami oknál fogva azóta nem jött össze nekik. Én nem szeretnek így jarni 😞

Viszont tudtam váltani pár szót a férjemmel, bár elég szótlan velem szemben amit én nem értek, de mondta hogy sajnálja ezt az egeszet, de akkor vessünk véget ennek minél hamarabb.. mondtam neki hétfőn megyek a bankba, jobban jár ha jön velem, hogy hallja az ügyintéző szavait. Elvileg jön velem..

A másik szobaban(vendég szoba ) alszik, mert a barátnője nem turi el, hogy velem legyen egy szobába.

Ja és már a főztömből sem evett..

2021. febr. 4. 23:06
 76/152 A kérdező kommentje:
Viszont annyi “jót” tudok mondani, hogy a kislanyunkkal ugyanolyan volt, mint szokott lenni. Ölében volt, játszott vele, puszilgatta.. a szívem szakad meg, ha nem fogja tartani vele normálisan a kapcsolatot, nem tudom mit tegyek majd...😢
2021. febr. 4. 23:07
 77/152 anonim ***** válasza:
77%

Sajnálom.:( Sok örömet kívánok a gyerekeidben! A férjed ebbe tönkre fog menni. Én ezért engedtem el egy nagy szerelmet, mert rájöttem, hogy túl nagy árat kéne fizetnie. A férjed szerelmes. Most nem ura önmagának.:(

Szegény pici lány...Nagyon sajnállak titeket. A férjedet is:(

2021. febr. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/152 A kérdező kommentje:

Köszönöm, kedves toled. Nekem bizony a gyerekeim a legfontosabbak.

Gondoltam olyanra is, hogy lehet amilyen nagy most ott a szerelem, és amilyen gyorsan így megfordult az élete, lehet ilyen gyorsan vége is lesz.. de én nem fogom vissza fogadni, ezt közöltem vele is. Mert szerintem aki egyszer megtette, az megfogja megegyszer.. én meg nem fogom hagyni, hogy hülyének nézzen, és a gyerekek érzelmeivel játszon(mármint hogy egyszer itt van, utána lelép megint)

2021. febr. 4. 23:39
 79/152 A kérdező kommentje:
Ja és említettem neki a gyerek tartást, hogy 40e kevés lesz a két gyerkőc után. Azt mondta, ő többet nem tud majd adni, mert nekik is meg kellesz élni, a no akivel van egy ruházati boltban eladó és nem keres olyan jól. Közöltem vele, hogy ami jár a gyerekeknek az jár, és erre nem szólt már semmit. Gondolom most forr magában és a nőnek leadja az infokat..
2021. febr. 4. 23:44
 80/152 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy igazi szemétláda.Nagyon megszívatnám az biztos.
2021. febr. 5. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!