Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nem elég hogy megcsalt, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem elég hogy megcsalt, de jön a baba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

6eve vagyunk együtt, ebből két év házasság, van egy 1eves kislanyunk. Csak hogy most tudtam meg a ferjem megcsal.. de a gratisz az, hogy úton a második gyerkőc, szeptemberre várható, és meg egy gratisz hogy a csokot is felvettük 3gyermekre, így vettünk hazat, ami felújítás alatt áll, majusba lesz költözheto. Én meg szinte most se hiszem el, hogy megcsal, csak hat a saját szememmel szembesültem róla. Nem értem miért tette ezt, mikor tényleg jó kapcsolatunk volt, megadtunk egymásnak mindent, a családommal is nagyon jóban van, azt mondta nem velem van a baj, de ő egyszerűen már kiszeretett belőlem.. tudjatok, mint halottnak a csók. Azt mondta, már egy fel éve tart, de nem értem, akkor decemberbe minek kezdtünk bele a babaprojektbe?!! Nem tudott csak annyi választ adni, hogy akkor meg azt hitte, hogy nem lesz tartós kapcsolata akivel megismerkedett. Arra nem tudott normális választ adni, hogy miért tette ezt, annyit mondott jó feleség vagyok, kedves és szerethető de egyszerűen megismerkedett ezzel a személlyel aki azonnal megfogta.. kb mint akibe kést szúrtak, úgy éreztem magam, és persze most is.

Azt mondta hogy májusban nyugodtan menjek oda a kislányommal a házba, és hogy teljesen rendbe lesz rakva nekem semmit sem kell rajta csinálnom, fizeti a havi 40e gyerek tartást, és hogy válni akar.. én meg lakjak ott nyugodtan. Igen am, de a bank mit fog szolni ehhez? Mármint oke 2gyerek lesz, de 3kell mivel olyan csokot vettünk fel. Egyszerűen annyira tanácstalan vagyok... teljesen felszarvazva érzem magam és rettenetesen csalódott vagyok, első komoly kapcsolatom ez volt.. és ráadásul itt lesz egy kisbaba, aki az apját se fogja ismerni.. a szüleim természetesen mindenben segítenek, anyagi gondom úgymond nincs, ennyi. Bocsánat ha kicsit össze vissza, de most annyira rosszul vagyok lelkileg, hogy nem tudtam jobban összefoglalni..

Én 24eves vagyok, ferjem 30.



2021. febr. 4. 13:04
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/152 A kérdező kommentje:

Igazából semmit!

Ma itthon van eddig végig, szépen el volt Zoékával, segített nekem amíg ebédet főztem, és együtt megebedeltunk, de nem nagyon beszeltunk. Azt vettem észre hogy próbált mindig beszelni hozzam, de én mintha nem is hallottam volna néha, de végül normálisan beszéltem vele..

elmondta megint mennyire sajnálja és hogy most ő tanácstalan 😅🤷🏽‍♀️

En erre elmondtam hogy azt amit tett azt nem tudom és nem is akarom megbocsajtani.. erre, ő sokat gondolkodott és hülye kenne itt hagyni minket, pláne ha jön a második baba.. összezavart most nagyon

2021. febr. 5. 14:06
 92/152 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak megijedt a gyerektartas miatt. Ne legyel olyna hulye hogy visszafogadod. En azt se hiszem el hogy ez lenne az elso viszonya.. Jobb most valni mint 20-30 ev mulva
2021. febr. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/152 anonim ***** válasza:
100%

Hoppá, bizony beijedt, hogy fog megélni 220ból, fizetni a ház hitelét, és költeni az új nőre is:) Éppen megmondtad neki, hogy két gyerek gyerektartása több(itt leesett neki, hogy megtartod a másodikat is, és hogy a gyerektartás több lesz) Gondolom átszámolta a dolgokat, albérlet, rezsi, kocsi fenntartása, hitel fizetése és már nem tűnt olyan csábítónak az új élet:)


Egyébként én egyedülálló nő vagyok, és kifejezetten elvált férfiakkal szeretek ismerkedni, annyira átlátszó sokak szövege. Persze sokszor a nő a sárkány, de a többség sztorijánál leesik, hogy akivel randizok az gerinctelen(és elég buta ahhoz, hogy ezt titkolja).


A nő is biztosan ostoba, a férjed sem lehet túl értelmes.. Áh.


Nem tudom, én nem szeretnék így leélni egy életet, hogy a párom csak azért van velem, mert annyira nem rossz együtt, hogy lelépjen.

2021. febr. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/152 A kérdező kommentje:

Szerintem is csak beijedt, hogy nem fognak meglenni az új nővel olyan jól, hiszen ott vannak a kiadások. Nem fogok vele maradni, nyugi:)

Én már az ügyvédet felkerestem, és a válást beadom. Nem fogok egy olyannal együtt élni aki azért van velem, mint ahogy az utolsó válaszoló írta.. szoval azóta közöltem is vele, hogy hétfőn megyek ügyvédhez és a bankhoz is, a bankba jöhet nyugodtan hogy hallja mire számíthat, az ügyvéd neki meg tabu, majd a bíróságon úgyis tájékoztatva lesz.

Most valahogy próbálna békülni de mondtam neki eszébe se jusson ilyen, mert ha ezt már megtette, megfogja tenni újra és újra.. majd jött a gyerekekkel🤦🏽‍♀️ Hogy szükségük lesz az apjukra. Közöltem vele, hogy tegnap meg az volt hogy az uh-rá se vagy hajlandó jönni és hogy a nagyot is havi egyszer látja majd..most meg azt mondta hogy lehet el se megy. DEEMondom mész!!!!

És itt befejeztem veled. Na ez volt a délutáni beszélgetés záró része. Azóta nem próbálkozott újra. Annyit tudtam meg az egyik haverja sokat falazott neki, mikor elvileg hozza ment át kocsit butykolni..

2021. febr. 5. 15:13
 95/152 anonim ***** válasza:
100%
Hagyta, hogy a gyerekét szidja egy jött ment nőszemély... nincs miről beszélni vele 🤷‍♀️
2021. febr. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/152 anonim ***** válasza:
100%
Borítékolható volt, hogy próbálkozik majd. Elég ostoba ahogy látom, és az új nő hatása alatt áll, vagy állt legalábbis eddig. Gondolom kitálalt az új nőnek, hogy ennyi lesz az annyi, ennyi megy a gyerekekre, és ez nem tetszett. Most arra játszik, hogy visszafogadod, de mellette ugyanúgy félre fog menni a másik nővel, csak ügyesebben fogja titkolni. Gyenge jellem. Egyébként a későbbiekben ez az egész őt fogja jobban felőrölni, pontosan a gyenge jelleme miatt. Meg mi ez már, egyik nap még nem akarom látni se a gyereket, másik nap meg, enm hagylak el titeket stb stb. Jaj hagyjuk már. Kész dráma, amit a férjed leművel.
2021. febr. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/152 A kérdező kommentje:

Nem is akarok vele tárgyalni, mondtam hetvegen van programunk és ő is mehet nyugodtan ahova akar🤷🏽‍♀️

Igen már én is vartam a próbálkozását, csak nem tudtam már másnap ez fog történni, de már késő bánat. Én megleszek a gyerekekkel, amugyis szinte csak hetvegen voltunk együtt, szoval nem oszt nem szoroz..

2021. febr. 5. 15:34
 98/152 anonim ***** válasza:
100%
ne haragudj amúgy, hogy megkérdezem, lehet már írtad, de pontosan honnan vagy hogyan tudtad meg, hogy megcsal?
2021. febr. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/152 anonim ***** válasza:
100%
Így ismeretlenül is nagyon büszke vagyok rád, nagyon erős vagy :)
2021. febr. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/152 A kérdező kommentje:

Semmi baj, nem írtam le csak annyit hogy a saját szememmel láttam.

A telefonja itt volt hagyva mellettem, ő meg kint volt egy ismerosunkkel, és pont jött egy sms, ne kövezzetek meg, de úgy éreztem rá nézek.

Egy 30as szám volt ami nem volt elmentve, az volt az sms szövege, imádtam ezt a pár órát..

Semmi más nem szerepelt, hat ugye mindig törölte a számot is meg minden üzenetet..így rejtegette

Mondtam is neki ha ennyi eszed volt hogy a telefont itt hagytad mellettem, akkor nem is baj hogy “ilyen hamar” lebuktattad magad.

Másik gyanús dolog az volt, hogy egy pzst találtam a zsebébe, ami good girl parfüm illatú volt teljesen.. én nem használtam sose, de ismerem az illatát. Már akkor gyanakodtam, de elhesegettem a gondolatot

Természetesen mikor bejött és mutattam neki az sms-t nem tagadott semmit, elmondta hogy mi a helyzet😪

De ha akkor nem hagyja ott a telefonját, kitudja mikor tudom meg, vagy hogy bukik le

2021. febr. 5. 18:51
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!