Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nem elég hogy megcsalt, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem elég hogy megcsalt, de jön a baba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

6eve vagyunk együtt, ebből két év házasság, van egy 1eves kislanyunk. Csak hogy most tudtam meg a ferjem megcsal.. de a gratisz az, hogy úton a második gyerkőc, szeptemberre várható, és meg egy gratisz hogy a csokot is felvettük 3gyermekre, így vettünk hazat, ami felújítás alatt áll, majusba lesz költözheto. Én meg szinte most se hiszem el, hogy megcsal, csak hat a saját szememmel szembesültem róla. Nem értem miért tette ezt, mikor tényleg jó kapcsolatunk volt, megadtunk egymásnak mindent, a családommal is nagyon jóban van, azt mondta nem velem van a baj, de ő egyszerűen már kiszeretett belőlem.. tudjatok, mint halottnak a csók. Azt mondta, már egy fel éve tart, de nem értem, akkor decemberbe minek kezdtünk bele a babaprojektbe?!! Nem tudott csak annyi választ adni, hogy akkor meg azt hitte, hogy nem lesz tartós kapcsolata akivel megismerkedett. Arra nem tudott normális választ adni, hogy miért tette ezt, annyit mondott jó feleség vagyok, kedves és szerethető de egyszerűen megismerkedett ezzel a személlyel aki azonnal megfogta.. kb mint akibe kést szúrtak, úgy éreztem magam, és persze most is.

Azt mondta hogy májusban nyugodtan menjek oda a kislányommal a házba, és hogy teljesen rendbe lesz rakva nekem semmit sem kell rajta csinálnom, fizeti a havi 40e gyerek tartást, és hogy válni akar.. én meg lakjak ott nyugodtan. Igen am, de a bank mit fog szolni ehhez? Mármint oke 2gyerek lesz, de 3kell mivel olyan csokot vettünk fel. Egyszerűen annyira tanácstalan vagyok... teljesen felszarvazva érzem magam és rettenetesen csalódott vagyok, első komoly kapcsolatom ez volt.. és ráadásul itt lesz egy kisbaba, aki az apját se fogja ismerni.. a szüleim természetesen mindenben segítenek, anyagi gondom úgymond nincs, ennyi. Bocsánat ha kicsit össze vissza, de most annyira rosszul vagyok lelkileg, hogy nem tudtam jobban összefoglalni..

Én 24eves vagyok, ferjem 30.



2021. febr. 4. 13:04
 121/152 anonim ***** válasza:
32%
Mégis megbocsátást nyert?
2021. febr. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/152 anonim ***** válasza:
100%

#121 Nyilván nem, a Kérdezőnek van gerince. Miből vontad le a következtetést?


Szimplán most el van foglalva

2021. febr. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/152 anonim ***** válasza:
12%
(főleg ha nem lenne kamu a kérdés )
2021. febr. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/152 anonim ***** válasza:
88%
123-as, ennyire paranoiás vagy? Biztos azért tud ennyit a CSOK visszafizetéséről is, mert kamuzik.
2021. febr. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/152 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Ne haragudjatok amiért nem írtam.. elveteltem. Holnap műtenek meg ha saját magától nem távozik el. Nincs szivhang.. arra keltem verzek..senkinek nem kívánom! Úgy látszik a jó isten nem akarja, hogy ez a gyermek velem maradjon, pedig szerettem volna teljes szívemből.

2021. febr. 25. 15:17
 126/152 anonim ***** válasza:
100%
Jaj :( Nagyon sajnálom!
2021. febr. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/152 anonim ***** válasza:
100%
Úristen, nagyon sajnálom. Őszinte részvétem. Nyilván a stressz, meg az a sok minden ami összejött most neked, nem tett jót a terhességnek. :( Kitartást kívánok neked.
2021. febr. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/152 A kérdező kommentje:

Valahogy számítottam rá, sok stressz, sírás.. 8hetesen már megállt a fejlődésben. És csak most indult be, eddig próbálkozott a szervezetem de hiába..

szomoru vagyok nagyon. De lehet jobb így, mint később nagyobb baj legyen. Tudom a jó isten meg ajándékoz majd újra egy gyermekkel, de a szívemben itt lesz mindig. Helyzet változatlan tud róla és sajnálja.. a kislanyom tartja bennem a lelket és a családom! Sajnos anyukamnak is volt már vetelese, úgy látszik én sem vagyok kímélve. Viszont a mutettol tartok.. nem akarom hogy utána ne sikerüljön :(

2021. febr. 25. 15:22
 129/152 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek az aggódást és érdeklődést olyan aranyosak vagytok!❤️

Pozitív személy vagyok szoval kibirom, minden oke lesz! Lehet ezután ikrekkel alld meg az Isten..kitudja! Csak varom vegyek ki vagy menjen el, mert addig nem leszek nyugodt. A szagundor és a hanyas elmúlt ez volt a fura. És tessek okkal történt..

2021. febr. 25. 15:25
 130/152 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező, igaz hogy nem ismerlek személyesen, de tudd, hogy leírhatatlanul csodállak :)


Erős, kitartó, szerető és bölcs ember, anya vagy! Nagyon rossz dolgokon mész keresztül, és még így is emelt fővel mész tovább!


Sose hagyjon el ez a lendület! Nagyon sok virtuális ölelést küldök ♥

2021. febr. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!