Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nem elég hogy megcsalt, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem elég hogy megcsalt, de jön a baba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

6eve vagyunk együtt, ebből két év házasság, van egy 1eves kislanyunk. Csak hogy most tudtam meg a ferjem megcsal.. de a gratisz az, hogy úton a második gyerkőc, szeptemberre várható, és meg egy gratisz hogy a csokot is felvettük 3gyermekre, így vettünk hazat, ami felújítás alatt áll, majusba lesz költözheto. Én meg szinte most se hiszem el, hogy megcsal, csak hat a saját szememmel szembesültem róla. Nem értem miért tette ezt, mikor tényleg jó kapcsolatunk volt, megadtunk egymásnak mindent, a családommal is nagyon jóban van, azt mondta nem velem van a baj, de ő egyszerűen már kiszeretett belőlem.. tudjatok, mint halottnak a csók. Azt mondta, már egy fel éve tart, de nem értem, akkor decemberbe minek kezdtünk bele a babaprojektbe?!! Nem tudott csak annyi választ adni, hogy akkor meg azt hitte, hogy nem lesz tartós kapcsolata akivel megismerkedett. Arra nem tudott normális választ adni, hogy miért tette ezt, annyit mondott jó feleség vagyok, kedves és szerethető de egyszerűen megismerkedett ezzel a személlyel aki azonnal megfogta.. kb mint akibe kést szúrtak, úgy éreztem magam, és persze most is.

Azt mondta hogy májusban nyugodtan menjek oda a kislányommal a házba, és hogy teljesen rendbe lesz rakva nekem semmit sem kell rajta csinálnom, fizeti a havi 40e gyerek tartást, és hogy válni akar.. én meg lakjak ott nyugodtan. Igen am, de a bank mit fog szolni ehhez? Mármint oke 2gyerek lesz, de 3kell mivel olyan csokot vettünk fel. Egyszerűen annyira tanácstalan vagyok... teljesen felszarvazva érzem magam és rettenetesen csalódott vagyok, első komoly kapcsolatom ez volt.. és ráadásul itt lesz egy kisbaba, aki az apját se fogja ismerni.. a szüleim természetesen mindenben segítenek, anyagi gondom úgymond nincs, ennyi. Bocsánat ha kicsit össze vissza, de most annyira rosszul vagyok lelkileg, hogy nem tudtam jobban összefoglalni..

Én 24eves vagyok, ferjem 30.



2021. febr. 4. 13:04
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/152 anonim ***** válasza:
27%
9es vagyok, nagyon örülök, hogy nem veteted el! :) Szuper anyuka leszel!
2021. febr. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/152 anonim ***** válasza:
10%
Nem értem, miért akar vállni??? Szeressen vissza beléd. Ilyen egyszerű. Jól működtök, hisz egyszer már akart tőled gyerekeket is. Egy ilyen emberrel nem vállnék, cska mert kiszerettem belőle. El lehet menni mindenféle terápiára, meg lehet meditálni, és kész is, jobb mint volt. A szeretőket meg lehet közbe tartani. Mintha ez a kettő kizárná egymást, pedig két külön kapcsolat, semmi közük egsmáshoz.
2021. febr. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/152 anonim ***** válasza:
95%

Nagyon sajnálom a történteket, mást nem tudok mondani. Kitartás!


Viszont pont szerencsés korban van a kislányod, hamar el fogja felejteni az apját. Ha idősebb korban történt vona, hatalmas törés lett volna neki. A kicsi meg ehhez fog hozzászokni.

2021. febr. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/152 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez az egyik rizikója ennek a CSOK mizériának. Mindenki veszi fel, aztán mikor ilyesmi bekövetkezik, csak pislognak. Sajnos kérdező, mivel nem teljesülnek a feltételek, valószínűleg vissza kell fizetni, de ezrt tényleg érdemes a bankkal egyeztetni. 40 ezer gyerektartás, ha ezt a 2 gyerekre érti a kedves férjed, valóban vicc kategória, ebből kb a kicsinek a tápszer, a pelenka, meg esetleg babaápolószerek fognak kijönni. És ugye dolgozni sem tudsz majd egy baba mellett, úgy hogy a kislány is csak kb két éves lesz mire megszületik. Nagyon nehéz lesz. Van segítséged? Volt munkaviszonyod szülés előtt?
2021. febr. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/152 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kedves szavakat, most igazán jól esik🙂

Ő nem szeretne ezen javítani, mivel azt mondta nagyon megfogta ez az illető, és közölte nem velem van a baj hanem vele, és ezt vállalja.

Igazából azért bólintottam rá a havi 40e gyerek tartásra, mert havi 300e keres és szerintem a bíróság nem fogja engedni, hogy többet fizessen, úgy tudom nézik a fizetését.

13-as kicsit tartok ettől, mert imádja az apukákat, alig várja mindig, hogy jöjjön haza.. felek, de végigcsinálom a gyerekekért!

2021. febr. 4. 13:23
 16/152 anonim ***** válasza:
87%
Min. 100 gyerektartás jár. Tényleg ne hagyd magad.
2021. febr. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/152 anonim ***** válasza:
100%
2 gyerekre 16#
2021. febr. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/152 A kérdező kommentje:

14!

Szerencsére jó az anyagi helyzetünk, a családom segit mindenben, és igen, dolgoztam szoval van állandó munkaviszonyom.

Én rengetegszer kérdeztem tole, hogy biztos fel vegyük, mert 3gyerek nem játék.(igen egy gyerkőc se játék, de nemhogy 3)

És mindig az volt a válasz, ő szeret és akar tolem gyermeket, szoval miért ne? Mivel én is nagyon szeretem a gyerekeket, imadom a kislanyom, nem volt kérdés, hogy jó akkor vegyük fel, mert így a házba semmit nem kellett belepotolni.

2021. febr. 4. 13:26
 19/152 A kérdező kommentje:

16!

Utána fogok jarni ennek is, van egy jó ügyvéd ismerősöm, valószínű ő lesz az ügyvédem. Amúgy nem tudom, ő hogy gondolta ezt. Azt hitte nem fogok utána érdeklődni a dolgoknak vagy mi??🤷🏽‍♀️

2021. febr. 4. 13:28
 20/152 anonim ***** válasza:
96%

Csak én nem értem hogy miért jófejkedsz vele?

Tedd el a gyereknek a pénzt, az mindig jól jön. Vagy az új nővel szórakozz el? Ami jár az jár a gyerekeknek, hidd el nem lesz könnyű neked egyedül.

2021. febr. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!