Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan bukott le a parod hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bukott le a parod hogy megcsal teged?

Figyelt kérdés
2021. febr. 4. 10:15
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
95%
20 Egy idő után rutinná válik de kis hiba elég vagy figyelmetlenség és ugyanúgy bukó.
2021. febr. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
16%
21 Persze mindenbe van rizikó.
2021. febr. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
95%
Megváltozott a viselkedése, ezért én picit jobban kezdtem figyelni, mikor túlórázott, két hét múlva már nem is tudta, szabin volt. Aztán hívta az adminisztrátor, hogy ma miért nem ment már dolgozni, férjem meg mondta, hogy hát szabiját tölti, az adminisztrátor meg közli, hogy hát már kivette mind, én meg ott álltam, hallottam. Aztán hebegett össze vissza, nyilvánvaló volt, hogy korábban is vett ki szabit, amiről én nem tudtam, férjem meg el is felejtette felírni. Az autó km órája nálunk is gyanús volt, a tíz percre lévő városi utat 50 km-er alatt tette meg, több nap.
2021. febr. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
94%

Automatikus bejelentkezesen hagyta a skype-ját a gepemen :-D


Ott olvastam mindent es tudtam mikor hivta a nőt az ágyba...


Azt mondta paranoias vagyok :-D

2021. febr. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
90%
Térfigyelő kamerán megnéztem, merre jár esténként, mert furcsák voltak a lelépdelések és a túlórák... :)
2021. febr. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
97%
Nálunk is túlóra volt a kifogás, egyszer meg akartam lepni egy kis pogácsával, amikor a műhelyhez értem, teljes sötétség volt bent. Írtam neki üzenetet kérdeztem tőle mikor végez, megvárjam e mert akkor lefekszem aludni (telefont munka közben nem igazán veszi fel) kb húsz perc múlva válaszolt, hogy még van bőven munkája, fekudjek csak le. Na gondoltam kezében van úgyis a telefon, felhívtam, mondom neki, mindjárt lefekszem, csak hoztam egy kis harapnivalót, ki tudnál jönni érte a műhely elé... Akkor ott nem volt vicces, de megnéztem volna a fejét.
2021. febr. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
88%

Telefon rejtegetése aztán kiabálás ha rákérdeztem.

Utána titkos telefonálgatások, eltünedezések délutánokra.

Fizetése hirtelen elköltése, és még tőlem kérdezgette, hogy nem érti mire ment el.

Aztán idegen női hajgumi, de elmondása szerint nem tudja kié lehet.

Majd egy idegen vibrátor a cuccai között (ő a fiú).

2021. febr. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora pancser “férfiak”vannak.
2021. febr. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!