Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan bukott le a parod hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bukott le a parod hogy megcsal teged?

Figyelt kérdés
2021. febr. 4. 10:15
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
93%
Köszi #9-es! 🌷
2021. febr. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
97%

10-es: ok, de előtte nem vitte mindenhová és kód sem volt rajta, aztán hirtelen rákerült.

Nehogy már még én legyek a gonosz, mert gyanusítok.:D

Egyébként meg is lett a csaj, mehetett hozzá már aznap este, hogy lebuktattam. :)

2021. febr. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
97%
10-es, en is viszem magammal a telefonomat gyakran a furdobe is, de en mindigis ezt csinaltam, nem gyanukelto. Az a feltuno, amikor sokan nem viszik, aztan elkezdik elrakni, hogy a parjuk veletlenul se tudjon ranezni, itt errol van szo.
2021. febr. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
96%
#10 én is viszem magammal. Sőt, sokszor bezombulok, mint pl most. De ha főzök pl, simán otthagyom az asztalon és megkérem a párom, hogy nézze meg a receptet, mert neki tiszta a keze. Vagy simán válthat rajta zenét, készíthet vele képet. Nem rejtem a párnám alá, ha alszom, otthagyom az éjjeli szekrényen. A párom fel is tudja oldani. Nem szokta nézegetni, de előlhagyom, mint ahogy az ételt is, tudatva ezzel is, hogy nyugodtan ehet belőle.
2021. febr. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
96%
Csak tervezte. Telefont mindenhová magával vitte, folyamatosan nyomkodta, ha arra mentem takargatta, elfordult, hogy ne lássam, bunkó lett velem, le akart rázni, mindig egyedül akart lenni. Kértem egyszer, hogy hadd nézzek meg valamit a telóján mikor házon kívül voltunk, mert az enyémen nem volt net, sokáig nyomkodta és nem adta oda, csak a kezében nézhettem meg. Számonkérés után persze én voltam a hülye, nekem támadt, hogy, ő már nem nyúlhat a telefonjához, nem beszélhet senkivel stb. Rá pár napra írt a lány Facebookon, hogy mi a helyzet.
2021. febr. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
92%
Ajándékok!Mindig amikor nőzött utólag kiderült ,hogy akkor kaptam vmi extra virágcsokrot,ékszert a semmiből csak úgy.
2021. febr. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
96%

képeket találtam az exéről a telefonjában (olyan dátummal, amikor mi már együtt voltunk) Ő fényképezte.

Üzenetet más nőtöl.

Közösen használtuk a laptopot, megláttam egy olyan képet, amin egy csajt ölelget. Amikor rákédeztem, hogy ez most mi, annyit válaszolt, hogy csak azért csinálták a képet, mert a csaj párja féltékeny, és ezt neki küldték el, hogy ne legyen az.

Fent volt szexpartnerkeresőn.

És ez mind egy férfi. Persze váltig állította, hogy nem csal meg, na de amikor a barátnőm elmondta, hogy meg akarta őt csókolni a fickó, majd a másik barátnőm felhívott, hogy én ülök-e a fickó mellett az autóba (holott otthon voltam), akkor már kiakadtam.

2021. febr. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
96%

Az tűnt fel, hogy hirtelen mindig gondosan kijelentkezett a gépemen a messengerből, holott előtte többszöri kérésem ellenére is mindig bejelentkezve maradt. Ez egész napos messengerezés után felettébb gyanúkeltő volt, tekintve, hogy eléggé összebarátkoztak egy sráccal.


Aztán tovább fokozta a gyanút, hogy megváltoztatta a jelszavát, amit előtte mindig ő mondott el nekem, ha mondjuk megkért, hogy nézzem meg az üzeneteit, vagy ilyesmi. Itt már tudtam, hogy gáz van.


Amúgy ez nem volt egy igazi megcsalás, csak amolyan plátóti románc egy sráccal. Mármint akkor elég nagy balhé volt belőle, de igazából jobban zavart, hogy el akarta titkolni, mint az, hogy megtörtént.

2021. febr. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
96%

Nem klappolt az alibije.Másik dolog:

Az auto km óra állása alapján tuti máshol járt ( a fogyasztást figyeltem , mennyit eszik az autó de így szerencsére másra is rávilágított.

2021. febr. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
33%
Nem hiszem el hogy ilyen dolgokon buknak le emberek. Hamis facebook oldalt csináltam. Ha be lépek oda is inkognitó módba teszem. A telefonos messengeren ha beszélek a szeretőmmel utána törlöm a fiókot. Semmi nyom nem marad. Nyugodtan ott hagyom a telefonom kioldási kód nélkül.
2021. febr. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!