Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan bukott le a parod hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bukott le a parod hogy megcsal teged?

Figyelt kérdés
2021. febr. 4. 10:15
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
97%
Besétált a házamba egy idegen pasi és közölte ,hogy engem keres ,mert a barátnője a férjemmel csal.Üzeneteket is tud mutatni.
2021. febr. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
95%
mindenhova vitte magával a telefonját
2021. febr. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
96%
A gyors zuhanyzás egyre hosszabb lett, majd láttam hogy az eddig éjjeli szekrényen lévő telefonja, mostanság bevándorol vele fürdeni... Gondoltam hogy nem nekem küld képeket vagy nem nekem ír, mikor együtt vagyunk. Pár nap múlva már sehova nem merte kirakni a telefonját se.
2021. febr. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
93%

Kozos FB fiokunk volt 😂

Azon csajozott

2021. febr. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
98%
#4-es ehhez mennyire kell hülyènek lenni?! 😂👍
2021. febr. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
96%
#5: vagy inkább csak pofátlannak...
2021. febr. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
97%
Inkabb hulye volt. Azt hitte nem latom a messengert...
2021. febr. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
94%

Telefondugdosás, szánalmasan átlátszó hazugságok és a szerencse, hogy a harmadik az én pártom fogta.


Olyan jókat röhögtem, mikor láttam az arcát, ahogy rájön, hogy már nem tud bejönni a lakásba. 😂😂😂

2021. febr. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
94%

Nincs igazabol stori

Mivel kozos volt a profil igy mindketten hasznaltuk

En inkabb adasveteli csoportok miatt, meg messengeren beszeltuk meg a adasveteleket

O meg ugy alapban ismerosokkel csevegett. Kapcsolatok szokasos dolgok...

Nem figyeltem szandekosan soha h miket irkal es kinek. De mikor rendszeresen jott a pittyeges este 22:00 utan mikor dolgozott, akkor azert ralestem h ki a fene az.

Vartam kicsit h vajon mit mond, vagy elmondja e. Nem tette, igy megirtam a csajnak h holnap koltozik hozza a (volt)parom mert h ide haza mar nem johet, a cucca a lakas elott van.

2021. febr. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
50%
Azert az hogy viszi magával mindenhova.. Hát mobiltelefon istenem. Én is viszem wcre, furdeshez, mégsem csalok meg senkit, még csak nem is beszélgetek, ez alapján nem szabad gyanusitani.
2021. febr. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!