Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan vegyem rá magam,hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá magam,hogy végre elhagyjam?

Figyelt kérdés
Többször hazudott,megycsalt. Szeretem,nemtudom mit tegyek.
2020. dec. 28. 10:23
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
Engem férfiként aláznak porrá, én sem tudok elválni.
2021. jún. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim válasza:
100%
Itt mindenki akkora szent fazék persze ne adjunk egy esélyt se soha senkinek. Ha megbánta és szeret téged akkor adj neki esélyt ha képes vagy rá. Lehet változik. Sosem értettem ezt a hozzá állást hogy elítélnek valakit csak mert volt egy időszak az életében amikor megcsalt. Adj neki esélyt szerintem
2021. jún. 18. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Lehet szeretni de ő nem szeret téged, nem tisztel. Az örök igazság hogy megváltozni nem fog. Ha ez többször is előfordult, pláne nem. Te is tudod. Én a kamasz éveimet cseszerintettem el ilyen hülyseségre. Az ember megtanulja. Ahogy van tapasztalatod nem gondolkodsz ha ezt teszik veled. Maradhatsz is.. tök mindegy mert az időt csak tologatod de a vége ugyanaz. Süllyesztő
2021. jún. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
csald meg és nézz a szemébe
2021. jún. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Sikerült már elhagyni?
2021. jún. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
Igen,2 év kínlódás után most határoztam el magam.
2021. júl. 12. 13:08
 27/29 A kérdező kommentje:
22-es, Adtam neki esélyt,de nem működött.
2021. júl. 12. 13:10
 28/29 anonim ***** válasza:
Jól döntöttél.
2021. júl. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Szia, én is voltam ilyen helyzetben, nagyon szerettem, rengeteget tűrtem néki,de szépen lassan egyre többbet bosszankodtam.

Nagyon szép lány volt azthittem majd megváltozik és jobb lesz, meg mennyire szerencsés vagyok. Végül 4év párkapcsolat után egyik naprol a másikra teljesen kizártam az életemből. Milliószor akartam írni vagy hívni vagy felvenni a telefont,de végül kitartottam és ma már tudom milyen egy boldog párkapcsolat🥰

2021. júl. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!