Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan vegyem rá magam,hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá magam,hogy végre elhagyjam?

Figyelt kérdés
Többször hazudott,megycsalt. Szeretem,nemtudom mit tegyek.
2020. dec. 28. 10:23
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
96%
Hihetetlen, hogy vannak akiknek nehéz véget vetni annak, hogy megalázzák őket. Hol az önbecsülésed? Bár szerintem a kérdezőnek ilyen már nincs.
2020. dec. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
86%
Élvezd tovább a megaláztatást.
2020. dec. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
94%
Az ilyen embereknek valami nincs rendben a fejükben.
2020. dec. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
83%

Ilyenkor mindig végignézek a teljesen rendben lévő szingli haverjaimon (a többségükkel semmi gond, csak éppen kicsit kevésbé ügyesen csajoznak, és persze egyik sem modell férfi, de nem is palvinbarbik felé vonzódnak), hogy vajon miért nem veszik egy randira sem figyelembe őket a nők, miközben ilyen kapcsolatban lévők napi 15 kérdést írnak ki.


Ez a pasas nyilván csajozni ügyesen tud, hiszen van párja, és még alkalmikat is gyűjt, de mire ment vele a nő?

2020. dec. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

Senki nem volt ilyen kacsolatban?

Elítélni könnyű,azelőtt én is azt mondtam mindjárt elhagynám,ha megcsalna.

2020. dec. 28. 14:10
 6/29 anonim ***** válasza:
87%
Akkor mi a gond?! Te okosabb vagy, benne is vagy, maradj mellette. Ennyi, jó választás volt, sok boldogságot
2020. dec. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

Mi köt hozzá? Lakáshitel? Gyerekek?

Ha semmi ilyesmi, akkor kicsit sem gondolkoznék a hogyan továbbon.

2020. dec. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Szereted.

De mégis mit szeretsz benne?

Hogy megaláz, hogy hazudik?


Te nem őt szereted, hanem magát az érzést szereted.

Nem mersz lépni és kockáztatni, mondván, hogy ennél csak rosszabbat fogsz találni? (Sokan ezt mondják)

Kockázat az, aminek van tétje, amit félsz elveszíteni egy bizonytalan dolog reményében. Ezt az embert félted elveszíteni?

2020. dec. 29. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Lehetséges hogy igen☹
2020. dec. 29. 09:42
 10/29 A kérdező kommentje:
Nem köt hozzá hitel,gyerekek nagyok. Anyagilag nem függök tőle.
2020. dec. 29. 09:43
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!