Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Csaltátok már meg úgy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csaltátok már meg úgy a párotokat,hogy szerelmesek voltatok belé?

Figyelt kérdés
Miért tettétek és mit éreztetek utána? Volt aki elmondta később? Jelentett valamit,pl érzelmileg kötődtetek a személyhez akivel csaltatok vagy ez csak pillanatnyi hév és meggondolatlanság volt.Férfiak és nők válaszai is érdekel.Kérjek irjátok oda,hogy a válaszoló férfi vagy nő.

2020. nov. 19. 17:09
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
34%

De valahogy.., mikor van az az érzés, hogy ő A sràc a sràcok közt, vagy 20 sraccal vagyok egy körben, de Ő nincs ott es nem ér semmit az a 20 màsik akármilyenek,hogy szoval ezek mikor mulnak el vagy mitöl amikor a màsik màr nem A sràc, hanem csak egy sràc lesz.

Nekem valami génhibàm lehet hogy ez nem jön el egyszerüen nekem kapcsolatban.

A 3.max vmiféle potlék lehet de soha nem lesz A sràc.

2020. nov. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
46%

Jah hogy te az a tipus vagy aki örökre abba a nőfaló pasiba szerelmes aki többször megcsalta?

Mindegy kivel vagy együtt mindig a nőfaló alfa pasit akibe haláson szerelmes voltál vagy sirod vissza. A többi férfi nem annyira izgalmas nincs bennük meg az a plussz ami kiváltja szerelmet benned.

2020. nov. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Nem egy sracrol irtam
2020. nov. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Hanem van mondjuk az aktualis szerelmed. Felebredt benned vmi. Aztan csak epp eszreveszel mást is.

Ez a kettö hogy hogyam passzol össze azt nem ertem

2020. nov. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Igen
2020. nov. 20. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Első vagyok : 23/L
2020. nov. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!