Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Csaltátok már meg úgy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csaltátok már meg úgy a párotokat,hogy szerelmesek voltatok belé?

Figyelt kérdés
Miért tettétek és mit éreztetek utána? Volt aki elmondta később? Jelentett valamit,pl érzelmileg kötődtetek a személyhez akivel csaltatok vagy ez csak pillanatnyi hév és meggondolatlanság volt.Férfiak és nők válaszai is érdekel.Kérjek irjátok oda,hogy a válaszoló férfi vagy nő.

2020. nov. 19. 17:09
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
70%
Igen, nagyon megbántam. Elmondtam, de megbocsátott. De végül a bizalmatlanság vetett véget a kapcsolatnak.
2020. nov. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
88%
Mármint, hogy a páromba szerelmes vagyok és közben megcsalom? Ilyet nem tudok elképzelni. Halódó kapcsolat vége felé csaltam és utána szakítottam is.
2020. nov. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
1 -es férfi vagy nő vagy?
2020. nov. 19. 17:22
 4/26 anonim ***** válasza:
95%
Ez így totál értelmetlen, ha szerelmes vagyok valakibe, akkor nem csalom meg.
2020. nov. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
92%
Én is úgy gondolom, mint a 4-es. Ha nem szeretem annyira, hogy ne csaljam meg ott valami nagy gond van.
2020. nov. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
68%

Nem csalnám meg a párom. Ha szeretek valakit nem csalom meg, ha nem szeretem nem vagyok vele.


Eléggé jellemtelen ember aki ezt teszi a másikkal, mindegy hogy nő vagy férfi.

2020. nov. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
21%

Nekem van egy jó barátom aki a rokonom is, és van egy 5 éves párkapcsolata, párszor már megcsalta a barátnőjét, de állítása szerint nagyon szereti. Csak én tudok róla. Elég egy bulis alak volt mindig is rengeteg nő, azt mondja akkora a vágy hogy nem tudja megállni hogy ne hódítson titokba egy éjszakára. Falaztam már párszor, és titokba tartom.


Hamarosan eljegyzi a lányt meg közös jövöt tervezik.

2020. nov. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Nem.
2020. nov. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
80%

#7

Fasza ember lehetsz a barátoddal együtt.

2020. nov. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim válasza:
50%

Igen, én csaltam már meg úgy az exemet, hogy amúgy nagyon szerelmes voltam belé. A probléma az volt, hogy a srác borzalmas volt az ágyba és azt hitte, hogy nekem is elég 10 perc, amíg ő elélvez.

Csak szex volt egy másik fiúval párszor, semmi érzelem nélkül. Csak pótoltam azt mással, amit az akkori barátom nem tudott nekem megadni.

És nem emiatt szakítottunk, hanem neki teljesem más életcéljai lettek, mint nekem.

2020. nov. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!