Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Csaltátok már meg úgy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csaltátok már meg úgy a párotokat,hogy szerelmesek voltatok belé?

Figyelt kérdés
Miért tettétek és mit éreztetek utána? Volt aki elmondta később? Jelentett valamit,pl érzelmileg kötődtetek a személyhez akivel csaltatok vagy ez csak pillanatnyi hév és meggondolatlanság volt.Férfiak és nők válaszai is érdekel.Kérjek irjátok oda,hogy a válaszoló férfi vagy nő.

2020. nov. 19. 17:09
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
9%

9-es

Tudok titkot tartani, a barátok rokonok bármit elmondhatnak nekem én ezért nem ítélem el őket, ezért vagyok megbízható és jó ember.


Nekem a csaja semmit sem jelent, miért is rondítanék bele a rokonom és egyben legjobb barátom kapcsolatába?

Ha ő így érzi jól magát csalja meg a nőjét, én maximum elmondom a véleményemet de nem szólok bele és támogatom akárhogy is dönt.


Nem értem miért vagyok rossz?

2020. nov. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
71%
11es, majd megtudod ha visszakapod a sorstól:-)
2020. nov. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
0%

12

Hát érdekes emberek vannak itt hogy elárulnák a gyerekkori barátukat, rokonukat,legjobb barátukat.

2020. nov. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó igen, meg olyanok is akik megcsalják, megalázzák azt akit elvileg szeretnek.
2020. nov. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

Igen mert megcsalt.

Egyszerüen nem tudtam elkepzelni sem hogy mi vihette erre. Szép szerelemben éltünk tökeletes volt minden.

Es nem tudtam hogyan lehet mást ölelni mást csókoln ugy hogy közben van aki szeret és hazavár és szereted es van egy sajàt kis életetek.


Igy kisèrleti nyulat csinaltam magambol. Azaz amikor átkarolt egy srac a buliban arra gondoltam hogy és a párom igy karolt àt màst, amikor megcsókolt arra gondoltam, hogy és a párom igy csókolt meg màst és HOGY a francba lehet ez jó hogy nem a párod öleled és csókolod, miert születtem ilyen degeneráltnak hogy mindenki olyan lazán vált a baràtok/bnök közt egyikröl a màsikra, meg flörtöl massal, en meg olyan hüséges vagyok de a bnöimhez is, mint egy küszöbön fekvö öleb, nehéz sorsom lesz igy, ha nekem ez nem fog menni.


Es szoval az is van azota is.

2020. nov. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
*szoval nekem ez azota sem megy hogy én ebben örömet találjak. A "mással létben".
2020. nov. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
94%

Engem egyszer megcsókolt egy srác egy szórakozóhelyen. Helyes volt, laza, egesz este flörtöltünk, felhívott magához. Finoman elutasítottam, maradzltunk a buliban.

Kérdeztem mit ünnepelnek a barátaival. Azt monda ez a legénybúcsúja. Azt hittem menten elájulok. Azonnal hátrébb léptem kettőt. Kérdezem akkor mi a fenéért veszi el szerencsétlen lányt. Azt mondta azért, mert szereti.

Sarkon fordultam, ott hagytam.

Dehogy szereti. Az ilyen ember nem szereti csak saját magát.

Szóval egy szerelmes ember vagy nem csalja meg a párját vagy önámít.

2020. nov. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
72%

Ha szerelmes vagyok, akkor csakis a másikon jár az eszem, olyan érzelmi állapotban lennék, hogy képtelen lennék más pasival foglalkozni.

Most nem azért, de szerintem aki megcsalja a párját az nem szerelmes, de attól még szeretheti. Egyszerűen nem tudok olyan állapotban lenni szerelmes fejjel, hogy ne csak egyetlen egy személy számítson, erről szól az egész kémiája. A szerelem egyszer elmúlik, utána szokott jönni a megcsalás.

2020. nov. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
60%

Mekkora lenne màr tenyleg a Titanic is a valosàgba átvetitve, ahol Leonardo di Caprio neki àllna egy szobalànnyal is közben összejönni.

Annyira màs a valo vilàg.

15 voltam

2020. nov. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
A filmek általában megállnak az idili résznél, összejöttek halálos szerelem stb, de kimaradnak az utána következő megcsalások stb.
2020. nov. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!