Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy lehet ezen túllépni 8 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet ezen túllépni 8 év után?

Figyelt kérdés
20 illetve 22 évesen jöttünk össze, a mai napig szerelmes vagyok belé, a legfontosabb ember az életemben. Együtt élünk, a nemi életünk nagyon gyakori, sokszor én is kezdeményezek. Februárban el kellett menjek munkaidőben (késői ebédidő volt) egy közeli bevásárlóközpontba ügyet intézni. Legnagyobb megdöbbenésemre ott megláttam őt egy kajáldában egy lány munkatársával csókolózni. Úgy csináltam, mint aki nem lát semmit, igyekeznem kellett vissza a munkahelyemre, a lány előtt sem akartam elkezdeni vele vitatkozni. Este otthon megkérdeztem tőle, hogy ezt mégis mire véljem. Közölte, hogy a csaj nagyon nyomult rá ès évek óta velem van, legyezgette a hiúságát és jólesett neki ez az új impulzus, bevallotta, hogy több alkalommal az irodájában szexeltek is. Engem ez extrém mértèkben megviselt, ennél rosszabb dolgot el sem tudnék képzelni, mint azt, hogy a szerelmem, akinek mindent, de mindent megadok az ágyban és azon kívül is, megcsal. A történtek után hetekeig nem tudtam rendesen enni, nem ment le a torkomon az étel, pár hét alatt 8 kg-ot fogytam, ami a 60 kg-os súlyomból elég sok. Nem szakítottunk, egyszerűen nem menne, ő a mindenem, azóta elmondása szerint befejezte a lánnyal. Egyáltalán nem vagyok féltékeny típus, lánybarátait is abszolút elfogadom, de mikor az említett lánnyal csinálnak közös projekteket, akkor a mai napig görcsbe rándul a gyomrom és idegeskedem.

2020. okt. 22. 18:19
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
94%

Dilis vagy, kérdező.


"Nem tudok vele szakítani, minden összeköt vele."

Francokat, ezt csak azért hiszed, mert még nem volt másban részed. Gyerekkorod óta vele vagy és azt gondolod nincs más.


"Házasok nem vagyunk, nem is leszünk (sok az ismerősi körben a válás, illetve házasság után megromlott kapcsolat, emiatt nem szeretnék esküvőt)"

Drágám, miféle jó kapcsolatról beszélsz amikor hátad mögött másokat dug?


"viszont 3 éve van egy közös bokatetoválásunk egy mindkettőnk számára fontos szimbólummal. "

Igen, gondolom elmondta az új csajoknak is, hogy milyen fontos ez neki.


Madár vagy, hagyod, hogy kihasználjanak, eláruljanak. Biztos lehetsz benne, hogy nem ez volt az első, sem utolsó, de ha te ennyire félsz az újtól, akkor éljél csak kételyek között.

2020. okt. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
94%
aKérdező neked az a bajod hogy a teljes életedet erre az emberre építetted és függővé tetted magad tőle. Nyilván ha most szakítasz azt fogod éreznihogy elvesztetted az életedet és ez rettenetesen ijesztő. Tudom. De ez még nem ok arra hogy benne maradj egy megromlott kapcsolatban azzal aki megcsal és csak azért bánja mert lebukott. Ha nem bukott volna le, lehet ma is megdugta volna. Építs saját életet.
2020. okt. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
84%

"Nem volt közös hüvelyflóránk, óvszerrel védekezünk az aktus során, de ha lett volna is, ez igen alpári megjegyzés volt."


Akkor a szátokban közös a baci gyűjtemény. A farkára nem húz gumit, és a szájára sem, amikor nyalja a másik csajt.

Sajnos ez a valóság, kár ezen fennakadnod.

2020. okt. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
94%
Ez normális, egy téged ért nagy sokkra őrültséggel reagálni. De az már nem normális, hogy jobban hiszel neki, mint a saját szemednek. Ha arra mennél haza, hogy az ágyatokban dug valakit, azt is megbocsájtanád, mert így legalább nem kell szembenézned a valósággal. Javaslom egy szakember felkeresését, mert így nagyon, de nagyon boldogtalan élet vár rád.
2020. okt. 23. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
89%
Egy kapcsolathoz ugye két ember kell. Te hiába kötődsz hozzá annyira, tetoválás formájában örök hűséget esküdve, ha ő nem ezt érzi. Hidd el, hogy amikor éppen a másik csajba rakja a f...át, eszébe nem jutsz, nem gondolja azt, hogy mennyire szeret téged. Ha tartod magad valamire, akkor kihajítod, ha vele maradsz, akkor nyilvánvaló, hogy veled mindent meg lehet csinálni. Elhisszük, hogy neked fontos (volt) ez az egész, de eltört, vége. Megesik, kezdj új életet!
2020. okt. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
A tüske mindig ott lesz. Jobban jártál volna ha szakítassz...Mivel elfogadtad ez van.
2020. okt. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

Mindenki szakításpárti,ami érthető is,de azért vannak kivételek.

Én mondjuk 20 év után bocsájtottam meg a férjemnek, és nem

bántam meg, mai napig együtt vagyunk...De rohadt nehéz,

és az is kell,hogy ő is őszintén bánja,mert különben semmi értelme...

Ha tényleg erős a kapocs köztetek,ki fogja bírni.

2021. jún. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!