Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy lehet ezen túllépni 8 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet ezen túllépni 8 év után?

Figyelt kérdés
20 illetve 22 évesen jöttünk össze, a mai napig szerelmes vagyok belé, a legfontosabb ember az életemben. Együtt élünk, a nemi életünk nagyon gyakori, sokszor én is kezdeményezek. Februárban el kellett menjek munkaidőben (késői ebédidő volt) egy közeli bevásárlóközpontba ügyet intézni. Legnagyobb megdöbbenésemre ott megláttam őt egy kajáldában egy lány munkatársával csókolózni. Úgy csináltam, mint aki nem lát semmit, igyekeznem kellett vissza a munkahelyemre, a lány előtt sem akartam elkezdeni vele vitatkozni. Este otthon megkérdeztem tőle, hogy ezt mégis mire véljem. Közölte, hogy a csaj nagyon nyomult rá ès évek óta velem van, legyezgette a hiúságát és jólesett neki ez az új impulzus, bevallotta, hogy több alkalommal az irodájában szexeltek is. Engem ez extrém mértèkben megviselt, ennél rosszabb dolgot el sem tudnék képzelni, mint azt, hogy a szerelmem, akinek mindent, de mindent megadok az ágyban és azon kívül is, megcsal. A történtek után hetekeig nem tudtam rendesen enni, nem ment le a torkomon az étel, pár hét alatt 8 kg-ot fogytam, ami a 60 kg-os súlyomból elég sok. Nem szakítottunk, egyszerűen nem menne, ő a mindenem, azóta elmondása szerint befejezte a lánnyal. Egyáltalán nem vagyok féltékeny típus, lánybarátait is abszolút elfogadom, de mikor az említett lánnyal csinálnak közös projekteket, akkor a mai napig görcsbe rándul a gyomrom és idegeskedem.

2020. okt. 22. 18:19
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
93%
sajnálom ami veled történt. ezen úgy tudnál túllépni,ha lelépnél. megcsalt, nem szeret... gerinctelen, nem érdemel meg téged. azonnal szakítanék
2020. okt. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
89%
Mi a kérdés? Az, hogy hogy lehet a megcsaláson túllépni? Sehogy. Vagy elhagyod, és keresel olyat, akiben megbízhatsz, vagy lemész kutyába, és akkor innentől kezdve neki mindent szabad.
2020. okt. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
91%

Most erre mit lehet írni? Őszintén? Görcsölj rajta egy életen át, megérdemled.

Sose fogod tudni elfelejteni, nem fogsz tudni túllépni, és idegesedhetsz évekig.

Aztán eljutsz oda, hogy az orrod előtt dughatná a kolléganőt, akkor se fájna, nem lennél féltékeny, mert már rég nem szereted.

2020. okt. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
96%

Az baj, hogy ezen sehogy. Akárhányszor vele lesz, neked ez fog beugrani. Görcsölni fogsz rajta. Hiúság ide vagy oda, egy balfasz ha nem tudott értékelni egy normális nőt aki mindent megad neki. Hagyd ott a fenébe. Nem érdemel meg téged. Te pedig csak tönkre fogsz menni a folyamatos idegeskedésben. :)

Mindíg olyan férfiaknak van szerető barátnőjük/feleségük, akik egy guminőt sem érdemelnének🤷‍♂️

2020. okt. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
95%
Sehogy nem lehet túllépni ezen. Még ha meg is változna - amit egyébként kétlek - téged mindig mardosni fog a kétség, és már sosem fogsz benne 100%-osan megbízni. Ha velem ezt tenné a párom gondolkodás nélkül elhagynám.
2020. okt. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
97%

"a csaj nagyon nyomult rá"

Jaj még egy szegény áldozat. Ő nem tehetett róla, a csaj volt a rossz. Amikor bele dugta a farkát, arról sem ő tehet. Szegényke.


Madár vagy, kérdező. Innentől már soha nem lesz jó a kapcsolatotok, mindig ott lesz benned a kétely és az emlék. Továbbá, kalapomat adom rá, hogy ismét megcsal egy éven belül.

2020. okt. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
95%
Egyébként erősen ajánlom, hogy keressél fel egy pszichológust. Gyerekkorod óta vele vagy, így sok fajta kötődés, egyedüllétől való félelem alakulhatott ki benned. Ő segít majd túllépni ezeken, hogy végre kidobhassad ezt a szemétládát.
2020. okt. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
0%

6.


Elhiszitek már végre, hogy a top pasik egynél több nőt is befoglalnak, ezért nem jut nő sok más férfinak? Itt is a kérdező pasijának ott van 8 éve a kérdező, meg még ez a lány is gondolom hónapok, de lehet évek óta csak őutána epekedik, talán még most is a mai napig.

2020. okt. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
93%

Van aki túl tud lépni, te nem.

Te választottad ezt az utat, boldog nem leszel vele.

2020. okt. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
91%
Talán ha tényleg megváltozik és garantáltan nem lesz több ilyen, csak az a baj, hogy attól még benned ott marad ez a fájó pont és nem fogod elfelejteni, talán ha nagyon erősen próbálod...de akkor se lesz a bizalmad ugyanolyan. :( Sajnálom, átérzem eléggé.
2020. okt. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!