Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy lehet ezen túllépni 8 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet ezen túllépni 8 év után?

Figyelt kérdés
20 illetve 22 évesen jöttünk össze, a mai napig szerelmes vagyok belé, a legfontosabb ember az életemben. Együtt élünk, a nemi életünk nagyon gyakori, sokszor én is kezdeményezek. Februárban el kellett menjek munkaidőben (késői ebédidő volt) egy közeli bevásárlóközpontba ügyet intézni. Legnagyobb megdöbbenésemre ott megláttam őt egy kajáldában egy lány munkatársával csókolózni. Úgy csináltam, mint aki nem lát semmit, igyekeznem kellett vissza a munkahelyemre, a lány előtt sem akartam elkezdeni vele vitatkozni. Este otthon megkérdeztem tőle, hogy ezt mégis mire véljem. Közölte, hogy a csaj nagyon nyomult rá ès évek óta velem van, legyezgette a hiúságát és jólesett neki ez az új impulzus, bevallotta, hogy több alkalommal az irodájában szexeltek is. Engem ez extrém mértèkben megviselt, ennél rosszabb dolgot el sem tudnék képzelni, mint azt, hogy a szerelmem, akinek mindent, de mindent megadok az ágyban és azon kívül is, megcsal. A történtek után hetekeig nem tudtam rendesen enni, nem ment le a torkomon az étel, pár hét alatt 8 kg-ot fogytam, ami a 60 kg-os súlyomból elég sok. Nem szakítottunk, egyszerűen nem menne, ő a mindenem, azóta elmondása szerint befejezte a lánnyal. Egyáltalán nem vagyok féltékeny típus, lánybarátait is abszolút elfogadom, de mikor az említett lánnyal csinálnak közös projekteket, akkor a mai napig görcsbe rándul a gyomrom és idegeskedem.

2020. okt. 22. 18:19
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
95%
Te lehet hogy komolyan gondolod vele az eset után, de ő biztosan nem.. Valószínűleg azóta is kavarnak csak sokkal óvatosabban.
2020. okt. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
95%

A fő kérdésed az volt, hogyan lehet ezen túllépni.


Hát... ahogy te akarod, úgy sehogy. A túllépés azt jelenti, hogy ezt lezárod és újat kezdesz, nem beleragadsz a jelen sz@rba. Mert ez így már az.

De az írásod alapján, nem is ez a kérdés foglalkoztat, mert akkor már magadtól is tetted volna, amit egy tartással rendelkező ember tett volna. Te csak nyavalyogni akarsz itt, de hidd el, ettől nem lesz jobb. A teher, a fájdalom ott marad benned amíg nem változtatsz.

2020. okt. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
93%
Szakítani kellene vele,ha nyitott kapcsolatban élnétek az úgy oké lett volna de ez így egyáltalán nem fer.
2020. okt. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
40%
Csald meg velem
2020. okt. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
95%
Nem is lennék biztos benne, hogy befejezte, ha ennyire nem érdekelte, hogy ki látja, hogy nyíltan csókolóznak. Az meg vicc, hogy a csaj nyomult, mindegyik ezzel mentegeti magát. Retteghetsz egész életedben, és nem csak a lány miatt, lehet volt előtte is, és utána is lesz mással.
2020. okt. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
94%

Ez elég gáz, hogy te is csak azt tudod mondani, hogy ilyen fasságok tartanak össze, hogy közös autó, közös albérlet, közös tetkó. Egy vicc ez a kapcsolat.

Az van, hogy neki ez nem ér annyit, hogy egy életet lehúzzon melletted. Most te komolyan lemész kutyába, és kivárod, hogy elhagy másért? Ennyit ér az önbecsülésed?

2020. okt. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
94%

Hát neked teljesen elmentek otthonról, ugye tudod?


Ennyire gyenge ember nem lehetsz. Ne mond már, hogy ennyit érsz csupán?

2020. okt. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal kuka!!!
2020. okt. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy olvasom itt a dolgokat, Te az érzést, megszokást, jelen életedhez ragaszkodsz.
2020. okt. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
93%
Hát, jó hülye vagy. Ez a kapcsolat már valójában régen véget ért. És 28 éves korod kornyeken már nincs annyi felesleges időd elvesztegetni.
2020. okt. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!