Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mitévő legyek???

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitévő legyek???

Figyelt kérdés

20év házasság és 3 gyerek után kiderült, hogy a férjem meleg! Évek óta szerelmes egy 10évvel fiatalabb szintén nős hapsiba!! Mint kiderült velem csak úgy képes szexre, hogy közbe a pasira koncentrál, és szinte a hüvelyi behatoláson kívül más nem történik!

Maradni szeretne, persze kényelmes így neki, nekem viszont a 3gyerekkel az anyagi okok miatt nincs szerintem más választásom, nem beszélve a szégyenről és megaláztatásról ha hiderülne mindez a családom és ismerőseink előtt!

Barátnőm azt mondja szexeljek vele többet, hogy ne legyen kedve v ereje pasizni!


2020. okt. 22. 03:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%

Senki nem beszélt arról, hogy agyba főbe kell magad veretni... Ha nincs értelmes indoklás, akkor valami baromsággal kell előállni önmagad igazolásának érdekében...


Az, hogy eddig nem mondta el, jó eséllyel tényleg azért van, mert nem ismerte el önmagának sem, de ez nem tudatos döntés.


A feleség boldogsága jelenleg nem múlik azon, hogy a férje néha más pasival van... egyébként ezek szerint soha nem hallottál a swingerekről se.


Az, hogy alpári tahó módon nyilvánulsz meg, sajnos csak téged minősít, elhiszem, hogy nincs más "fegyvered" ahhoz, hogy alátámaszd a saját véleményed, de ezzel se mész sokra. Öröm látni, hogy felétek se a fürdés, se a fogmosás nem létező fogalom.

2020. okt. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Hmm... És ha tudnák az emberek, hogy hány ilyen férfi van.. sokat belehajszol a család, hogy unoka kell, nősüljön megfele.

Sajnos a még több szexnek nincs értelme. Hisz ő "gyárilag" ilyen . Ezen nem fog változtatni semmi sem.vagy elválsz, vagy éltek így tovább "mozaik családként" de te is szerzel párt magadnak.

2020. okt. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

És akinek nem jön be a swinger? Vagy a házasságot teljes monogámiára vállalta, és nincs gusztusa másokat is befogadni? Akkor is a másik fél boldogságát helyezze előtérbe? Ő menjen szembe a saját vágyaival, csak a kedves sztereó férje maximálisan boldog legyen?

Egyébként a verés csak egy rögtönzött példa volt, az már a te bajod, ha nem értetted.

Nyugodjál meg, rendszeresen fürdök, mosok fogat. Remélem jobban alszol.

Honnan tudod, hogy min múlik a feleség boldogsága ebben a helyzetben? 🤔A helyében vagy?

2020. okt. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Nem, az fogja magát és vessen véget a kapcsolatnak. Nyilván senkire nem lehet ráerőszakolni semmit, de fogalmunk sincs, hogy jelen esetben a női fél miben lenne benne, vagy miben nem.


De ennyi erővel, te honnan veszed, hogy az a megoldás, hogy dobja ki. Én lehetőségeket vázoltam fel. Pont ez a probléma a társadalommal, hogy a béke popókája alatt van mindenféle kultúra az országban...

2020. okt. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

" De ennyi erővel, te honnan veszed, hogy az a megoldás, hogy dobja ki."


Hol írtam azt, hogy dobja ki?

Az viszont igaz, hogy én megtenném szívbaj nélkül. Ez nem házasság, amit most itt leírt. A szex kettőjük között kínlódás a pasi részéről. Kényszeríti magát, hogy megtudja dugni a feleségét. Ez jó így szerinted Drek?

Oké, kereshet magának a nő is pasast, aki örömmel lefekszik vele, de akkor minek kellene együtt maradniuk? Külön-külön boldogabbak lennének.

2020. okt. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy kényszeríti magát, hogy szexeljen a feleségével... Ha én valakire nem izgulok fel, mindegy mit csinálsz, akkor se fekszek le vele. Pont ezért írtam már az elején, hogy szerintem biszex, de a pasik iránti vágy jut eszébe olyankor, mert azt eddig nem élhette át. (A legtöbb ember szokott néha fantáziálni szex közben is...)


A férfi nem tudja megjátszani, hogy élvezi a szexet, legalábbis nekem nem menne...


Persze, ha abszolút nem tudják megoldani és kezelni ezt a helyzetet akkor a különválás a legegyszerűbb. (A nyitott kapcsolat, mint olyan is szóba jöhetne, de szerintem fiatalok ahhoz, hogy így éljenek le egy életet.)

2020. okt. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem marhára megalázó, ha már csak attól izgul fel, ha a másik pasasra gondol szex közben. Itt a leírás szerint nem a néha szerepel, hanem már csak akkor képes. És előjáték sincs, csak a dugás.
2020. okt. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!