Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mitévő legyek???

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitévő legyek???

Figyelt kérdés

20év házasság és 3 gyerek után kiderült, hogy a férjem meleg! Évek óta szerelmes egy 10évvel fiatalabb szintén nős hapsiba!! Mint kiderült velem csak úgy képes szexre, hogy közbe a pasira koncentrál, és szinte a hüvelyi behatoláson kívül más nem történik!

Maradni szeretne, persze kényelmes így neki, nekem viszont a 3gyerekkel az anyagi okok miatt nincs szerintem más választásom, nem beszélve a szégyenről és megaláztatásról ha hiderülne mindez a családom és ismerőseink előtt!

Barátnőm azt mondja szexeljek vele többet, hogy ne legyen kedve v ereje pasizni!


2020. okt. 22. 03:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%
Nem függ össze a válással az, hogy kiderül-e a környezet számára, hogy meleg.
2020. okt. 22. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem lenne gusztusos lefeküdni vele 😐 Mindenképp válnék és neked is meglenne az esélyed egy normális kapcsolatra.
2020. okt. 22. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
*gusztusom
2020. okt. 22. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Ezek után még le tudnál feküdni vele?????

Miért nincs választásod? Minden az övé?

2020. okt. 22. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
92%

Tobbe hozzam nem erne! Ki tudja hova dugdosta a *****t!!!

Attol, hogy tobbet szexelsz vele, a helyzet nem fog megvaltozni. Beadnam a valast, aztan felolem tudja meg az egesz vilag, hogy a volt ferjem meleg. Nem vagyunk hazasok, igy azt csinal amit akar.

2020. okt. 22. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

A pasira vágyása nem fog csökkenni attól, hogy többet szexelsz vele. Ráadásul nem is tudsz vele többet, ha csak úgy megy neki, hogy közben a másikra gondol.

Ki mit szól, le kell szrni. Nem a te szégyened, ha kiderül, hogy félrebszik.

Ne a kifogásokat keresd, hogy miért nem válsz el. Keresd a lehetőségeket, hogy hogyan old meg a jövőt nélküle. Ha csak jajgatsz azzal nem jutsz előrébb. A férjed szexuális orientáltsága már nem változik meg semmitől sem.

Egy életed van neked is, nem kötelező a hátralevő éveidet egy gusztustalan, csaló féreg mellett leélni.

Gyerektartást meg muszáj lesz fizetnie, te keresel munkát valahol, ha nincs, és nem otthon henyélsz. Mindent meglehet oldani, ha tényleg akarja valaki. De ha nem akarod megoldani, akkor kérdezni itt teljesen felesleges volt.

2020. okt. 22. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
21%

Én ezt nem értettem soha... nekem nem elég az, hogy másra gondolok, ha valaki számomra nem vonzó semmilyen szinten...


A férjed szerintem inkább biszex. Csak a pasik iránti vágyát soha nem tudta megélni. Mi lenne, ha hagynád, hogy ilyen téren kielégítse a kíváncsiságát? Az itteni bigott szerencsétlenekre meg nem feltétlenül kellene hallgatnod... ha van, amit te nem tudsz neki megadni és szereted, akkor hagynod kellene, hogy csinálja, amit szeretne.


A kérdés az, hogy elég érettek vagytok-e ahhoz, hogy ezt megtegyétek a másikért. Kérdezd meg tőle, hogy ha te nővel szeretnéd kipróbálni, akkor abba ő belemenne-e. Ha a válasz nemleges, akkor nincs sok értelme a kapcsolatotoknak, mert nem vagytok érzelmileg azon a szinten, hogy a másik boldogsága legyen az első.

2020. okt. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Én két lehetőséget látok:

- egymás mellett élés. Házimunkát elosztjátok, mint eddig, de aludni már külön szobába mentek. Mindenki mehet amerre akar szerelemért.

- helyrehozza magát (nem fogja)

- válás

2020. okt. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
*három
2020. okt. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

"mert nem vagytok érzelmileg azon a szinten, hogy a másik boldogsága legyen az első."


Tehát, ha a másiknak pl. az okoz örömöt, hogy téged agyba-főbe verjen mindennap, akkor ezt hagyni kell, mert az ő boldogsága az első? Már bocs, de a saját káromra nem fogom kizárólag a másik boldogságát szem előtt tartani. Miért kellene elviselni a kérdezőnek a szerelem nevében, hogy egy számára idegen, nem vonzó pasas gusztustalan szros segge után belé is tömködje kényszerrel a férje a farkát? Mi ebben a boldogság a kérdezőnek szerinted? Vagy egy házasságban csak az egyik fél boldogságát kell kizárólag szem előtt tartani? Csak azért, mert az illető sosem volt képes bevallani még önmagának sem, hogy a pasikat is szereti, vagy csak gyáva, hazug módon eltitkolta?

Gusztusról hallottál már? Neked lenne gusztusod az asszonyhoz mindenféle jött-ment ember után? Tudnád tisztelni azután, hogy másik faszival való kéjelgés után téged csókolgat a spermás szájával?

2020. okt. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!