Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Jogosan hibáztat engem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan hibáztat engem?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Igyekszem rövid lenni...

Fél éve van egy kapcsolatom. Ő másik városban él (10 perc táv) egyedül, én a gyerekeimmel. Őket is elfogadta,szeretik egymást.

Munkám miatt csak hétvégén tudtam menni hozzá,nagy ritkán 1-1 hétköznap. Neki nem jelentett gondot,megértette,hisz már terveztünk összeköltözni.

A kapcsolatunk jól működött,megbeszéltük ha valakinek volt valami gondja.

És itt jön amit nem tudok hova tenni. A napokban kiderült,hogy a volt barátnőjét áthivta ottalvásra, és bár nem fekütek le,de megfordult a fejébe. Ezt akkor állitólag megbeszéltük hogy tiltja a nőt mindenhol,nem is tartják a kapcsolatot. Viszont a párom baráti társaságából tudtam meg,hogy voltak esetek amikor a párom és az exe találkoztak,segített a nőnek bevásárolni,beszélgettek,csavarogtak. Én is láttam őket egyszer együtt az utcán,de próbálta kimagyarázni hogy csak véletlen futottak össze...majd néhány napja mindent bevallott. Elmondta hogy nem voltak véletlenek a találkozások,megsajnálta a nőt,azért ment vele ide oda. És mentegetőzött hogy ugyan gondolt rá, de mégsem feküdt le vele.

És ezek után csodálkozik hogy nem akarok odaköltözni a gyerekekkel,és még majdnem én vagyok a hibás mert hogy ő is ember és nem tette meg,és az emberek hibáznak és hogy ő helyre akarja hozni mert szeret stb...

Sokat tettem érte meg,amikor senki nem támogatta én akkor is fogtam a kezét. És nyugodt szívvel a képembe hazudott többször is. Ezek után tényleg csak én gondolkodok el azon,hogy nem sok értelme lenne folytatni?


2020. aug. 31. 13:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Mondanám hogy lehet tényleg szeret benneteket,de nehogy ne bírja már ki azt a pár órát amíg nem veled van,vagy beszél,hogy egyedül töltse el...Érthetetlen ha tényleg titeket akar... :-( Te pedig ne keverd össze a takarítással és háztartással töltött időt,azzal hogy vele vagy.Sok nő azthiszi ha háztartásimódba kapcsol attól beájulnak,nem biztos hogy erre van szükségük.
2020. szept. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Nem keverem, ne értsd félre. Házimunka max.2 órát vitt el általában.
2020. szept. 1. 11:36
 13/13 anonim ***** válasza:
Szerintem, nem érdemes ezek után megbocsátani, aki egyszer félrelép, többször is félre fog. Tapasztalatból írom sajnos.
2020. szept. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!