Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Jogosan hibáztat engem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan hibáztat engem?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Igyekszem rövid lenni...

Fél éve van egy kapcsolatom. Ő másik városban él (10 perc táv) egyedül, én a gyerekeimmel. Őket is elfogadta,szeretik egymást.

Munkám miatt csak hétvégén tudtam menni hozzá,nagy ritkán 1-1 hétköznap. Neki nem jelentett gondot,megértette,hisz már terveztünk összeköltözni.

A kapcsolatunk jól működött,megbeszéltük ha valakinek volt valami gondja.

És itt jön amit nem tudok hova tenni. A napokban kiderült,hogy a volt barátnőjét áthivta ottalvásra, és bár nem fekütek le,de megfordult a fejébe. Ezt akkor állitólag megbeszéltük hogy tiltja a nőt mindenhol,nem is tartják a kapcsolatot. Viszont a párom baráti társaságából tudtam meg,hogy voltak esetek amikor a párom és az exe találkoztak,segített a nőnek bevásárolni,beszélgettek,csavarogtak. Én is láttam őket egyszer együtt az utcán,de próbálta kimagyarázni hogy csak véletlen futottak össze...majd néhány napja mindent bevallott. Elmondta hogy nem voltak véletlenek a találkozások,megsajnálta a nőt,azért ment vele ide oda. És mentegetőzött hogy ugyan gondolt rá, de mégsem feküdt le vele.

És ezek után csodálkozik hogy nem akarok odaköltözni a gyerekekkel,és még majdnem én vagyok a hibás mert hogy ő is ember és nem tette meg,és az emberek hibáznak és hogy ő helyre akarja hozni mert szeret stb...

Sokat tettem érte meg,amikor senki nem támogatta én akkor is fogtam a kezét. És nyugodt szívvel a képembe hazudott többször is. Ezek után tényleg csak én gondolkodok el azon,hogy nem sok értelme lenne folytatni?


2020. aug. 31. 13:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Aki félrekúr, az caak magát okolhatja. De mivel kellően jellemtelen, gerinctelen féreg ahhoz, hogy ezt megtegye, ahhoz is az, hogy felelősséget vállaljon és ne másra mutogasson.
2020. aug. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tipikusan az a "férfi" típus, akit istenként kell tisztelned, hogy elfogadott a gyerekeiddel együtt és ő meg bármit megtehet melletted. Nem vinném oda a gyerekeim egy hazudozóhoz, netán lányod van azt meg még félteném is egy ilyen embertől. Jobb megelőzni a bajt. Persze te ismered mi csak azt látjuk, amit leírtál és az teljes mértékben negatív.
2020. aug. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
AZ ilyenért nem kár és ne hagyd magad, hogy bebeszélje, hogy te vagy a hülye. Hiteget csak téged és szerintem dugtak is. Legalább kiderült idejében.
2020. aug. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Igazatok van. Nem ilyennek ismertem meg. Érztette hogy szeret,soha egy hangos szava nem volt, se egy vita vagy egy csúnya szó. Tervei voltak.

De amikor megkérdeztem hogy mégis miért kellett elhívnia az exét,és miért is fordult meg a fejében hogy lefeküdjenek? Azt mondta hogy úgy érezte nem foglalkozom vele eleget...pedig munka után péntek estétől vasárnap estig vele voltam,főztem neki,házimunkára sem volt gondja. Még a telefont se vettem elő szinte ez idő alatt. Hétköznap fent voltam beszélgettem vele sokszor hajnal 1-2 ig másnap keltem 5kor a munka miatt. Gyerekek is szerettek vele lenni.

Nem is értem komolyan. Én is magányos voltam amikor nem volt itt,mégsem csábitgattam senkit az ágyamba😕

2020. aug. 31. 13:51
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Mert ő ilyen gerinctelen alak, kár ezt tovább ragozni. Sajnos sokszor totál félreismerünk embereket.

Legyezgette a férfiasságát, hogy az exét is megkaphatja, meg téged is dughat. Elég sok ilyen férfi van sajnos...

2020. aug. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Megsajnálta az exét? Mondd neki azt, hogy hát csak sajnálgassa ezután is, mint egyedülálló férfi. Mert mostantól az.
2020. aug. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
6-os,mondtam neki hogyha neki ő kell akkor menjen vissza hozzá,nem érdekel. Azóta is nálam teper hogy én kellek neki,családdá akar velünk válni,mert mi jelentjük neki a világot...de vajon miért is nem tudok már neki hinni?!...
2020. aug. 31. 14:02
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem is értem a főkérdést. Dobd ki légyszi még a mai napon, és ne változtasd meg eme döntésed soha!
2020. aug. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinnék neki!
2020. aug. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
A "legjobb" barátjával is összeveszett. Letiltotta amiért elmondta nekem az igazat.
2020. aug. 31. 15:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!