Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalas ha valakinek megadom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalas ha valakinek megadom az elerhetosegem ugy hogy van baratom?

Figyelt kérdés

A baratommal voltunk McDonalds-ban elvitelre kertunk kajat es amikor varakoztunk akkor odajott hozzam egy korombeli srac megkerdezni, hogy nem-e adom meg a telefonszamom vagy instagramm, facebook elerhetosegemet neki? Mert amiota beleptem az ajton engem nez es nagyon tetszem neki stb Kedves volt es zavarban is volt. Nem ereztem egyaltalan tolakodonak. Meg be is mutatkozott. A baratom mellettem allt, de szerintem nem tudta, hogy egyutt vagyunk. Szoval egy rovis szovaltas utan megadtam neki a fb, instagramm elerhetosegemet. Es elkoszontunk egymastol. Nagyon aranyos volt a srac, termeszetesen nem szeretnek tole semmit. Ismerosom lett, de nem valtottunk uzenetet csak a kepeimet csekkolta le es lajkolta. Sot,szerintem azert nem irt, mert lathatta,hogy fbon van par kozos kepem a parommal. 🤷🏽‍♀️


De ami a lenyeg, hogy a baratom a Mecis jelenet utan nagyon merges lett ram es mind ezt csak akkor tudtam meg amikor haza ertunk es kiabalni kezdett velem! Probaltam megnyugtatni es bocsanatot is kertem tole, mert aztmondta kellemetlen helyzetbe hoztam. Annak ellenere hogy amugy kb 100% hogy nem tudta a srac hogy aki mellettem van az a baratom. Raadasul hosszu volt a sor es kozvetlen a masik oldalamon is szorosan ott tolongtak az emberek. De o akkor is megsertodott. Azota meg 2x bocsanatot kertem tole. Tenyleg sajnalom ha megbantottam az erzeseit. Ma mar azt mondta ugy erzi hogy megcsaltam 😥😳 de NEM tortent semmi sem! Azt nem is mondtam a baratomnak hogy sokszor leszolitanak vagy odajonnek hozzam. Soha sem tortent semmi es nem leptem felre de meg csak flortolni sem szoktam senkivel. Szerintem rendben van ha valakivel nem vagyunk otvar bunkok es nem nagy dolog ha valakivel ismerkedunk annak ellenere hogy van valakink. Ezt a baratomnak is mondtam. De erre meg az volt a gondja hogy zavarja hogy engem nem zavarna ha mas erdeklodne utana 🤦🏾‍♀️ komolyan nagyon osszevagyok zavarodva. 3 eve vagyunk egyutt. Tenyleg sosem csaltam meg.


Szeretnem jova tenni valahogy de komolyan nem tudom hogyan tehetnem?? Erzem a feszultseget kozottunk es azt hogy nagyon nem bizik bennem.


23N 33F


2020. aug. 18. 08:59
1 2 3 4 5 6 7
 61/69 anonim ***** válasza:
93%

Nem olvastam végig,de leírom amit én gondolok.

1. Amikor kéri az elérhetőséget,a HELYES VÁLASZ" ne haragudj,szerintem a párom nem örülne neki és nem is szeretném ezzel kellemetlen helyzetbe hozni." Ezt mi,30 felettiek így szoktuk értelmesen elintézni.

2.teljesen jogos a párod reakciója,én konkrétan nő létemre úgy tarkón csaptalak volna ott a helyszínen,hogy egyből letérdelsz..

3. Látod,hülye kis tinipicsa agyaddal így cseszed el a jó korú,normális pasikat. Ezekkel csak rombolod őt és az utánad következő rendes NŐVEL esetleg bunkó lesz.

2020. aug. 19. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/69 anonim ***** válasza:
100%
Volt itt már egy ugyanilyen sztori, vagy lehet az a kérdező előző kapcsolata volt :D. Ott a csaj egy kézilabda meccsen ült a pasija mellett, masik oldalán pedig leült egy pasi, aki nyíltan randira hívta a kérdezőt, hogy egyen meg vele egy sütit a bufeben szünetben. Az meg el is ment vele sütizni a faszija mellől (a pasi időközben elment valahova, ha jol emlekszem, és azért maradt egyedül a kérdező egy kicsit, de hát nem vesztegette az időt :D), aztan meg csodalkozott, hogy de miért haragszik rá a pasija, ök azt gondolta hogy majd igy mindannyian barátok lesznek és beszélgetni fognak :'D. És hát milyen megalazo és bunkósag visszautasitani annyit mint egy sütike. Kész voltam már azon is, de ez :'D. Hogy a pasija mellett állva beszel le lehetseges randit, és utána még csodalkozik is hogy jaj de miért nem ír a masik faszi :'D. Hát ez mindent visz :' DDD.
2020. aug. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/69 anonim ***** válasza:
100%
Na mi lett az esti vacsi vége?
2020. aug. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/69 anonim ***** válasza:
100%

62


Nekem egy másik jellegű történet "tetszett"...emailben megkérte a csaj kezét a pasi s kiborult, mert órák óta nem válaszolt:DDD

Másnap igent írt:DDDDDDDDDDDDDDDDDD

"Igényes" fiatalság:DDD

2020. aug. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/69 anonim ***** válasza:

Édes jó Istenem..64 ez komoly? Ilyen van? 😁 Piszok öreg vagyok már a 38 évemmel,maradi szhar vagyok,mert én még a távol levőket telefonon hívom nem "üzikét dobok rá" aaa kiráz a hideg ezektől a vackoktól. ☺

Lehet nem is élek,mert nem rakom ki storyba a reggeli kakimat meg amiket napközben eszek stb... 😁😁

2020. aug. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/69 A kérdező kommentje:
szakitottunk. Bocsanatot kertem es megcsinaltam a vacsorat amit mondtam es paran azt mondtatok az szerintetek is jo lenne. Az ajandekot is megvettem (a konyvet amit irtam)
2020. aug. 21. 07:50
 67/69 anonim ***** válasza:
100%

65


Itt írta a kétségbeesett modern kandúr az oldalon egy pánikkérdésben;)


66


Lehet neked még érned kell a párkapcsolathoz, ennyi a tanulság.

Biztos nem vagy rossz szándékú, de pár elvi dolgot fektess le magadban.

Úgy, mint ha nincs pénz, akkor nem vásárolsz semmit, akármilyen csúcs a cucc vagy van hiteled.

Tehát, ha van valakid, akkor csak ő van melletted talpon, ágyban párkapcsolat terén s más nem lehet...stb.

Adott szó, ígéret...annyit érsz, amennyit betartasz, ez a másik dolog.

Ez a vonat lehet elment, lehet nem...rajtad múlik még.

2020. aug. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/69 anonim ***** válasza:
89%
Nem lepődtem meg. Remélem tanultàl ebből. Pàr üres bók miatt nem érdemes megalázni a másikat. Ez vacsorával, bocsánat kéréssel, tárgyi ajándékkal nem tehető jóvá.
2020. aug. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/69 anonim ***** válasza:
86%
Nem bízik benned,érthető. Nem állsz készen még a komoly kapcsolatra,neked bőven elég ez a pár hetes kapcsolatnak nevezett valami amit instán tudsz osztani,hogy mekkora a boldogság. Sajnálom,de ez van. Anno amikor a párommal egy helyen melóztunk én voltam egyedüli nő,irodai munkán,ott aztán ostomoltak rendesen,de mindegyiknek elmondtam,hogy NEM. sőt,amelyik értetlen volt annak akkor is elmondtam amikor a párom ott volt. Nincs elhajlás ha valakit tisztelsz és szeretsz. Ha pedig más felé kacsintgatsz,akkor szépen lezárod azt amiben éppen vagy és tiszta lappal nyitsz a másik felé. A kummantás gerinctelen dolog.
2020. aug. 24. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!